ŠTERNBERK ORG • 2004-2019 • 15 LET EXISTENCE

Podobné články

16 Comments

 1. 5

  ivanov

  Pan Stonawský je velmi přičinlivý a akční člověk, předseda SSM na statku, a teď se dokonce jeden dozví že měl i jiné prospěchářské aktivity. Ve 20 letech se už zaplést s komančskou vládnoucí garniturou – klobouk dolů. A teď vystupuje pod pravicovou ANO, i když Andrej je taky extra lumen …….
  Těším se, až nás začne krmit řečma, že byl vlastně antikomunista a bojoval proti totalitnímu režimu…….
  Máme na radnici opravdu slušnej výkvět, to by už stálo za nominaci do nějaké další celorepublikové soutěže. Třeba Šternberk – město akčních prospěchářů

 2. 4

  chose

  Zajímalo by mne jestli je možné nějak legitimně, bez použití násilí a trhavin vyprat z radnice celou tu bandu?

 3. 3

  vasil

  Tehdy to bylo trochu jinak: jel opilý z nějaký chlastačky, v pracovní době, a zlikvidoval městské auto (pořízené tehdy divným způsobem – přepronajaté od firmy kde dělal další radní pplk. Kesl. Aby to nevypadalo až tak blbě (ožralý se neudržel na cestě) tak začal mluvit o tom, že najednou odkudsi vyjel cyklista a aby ho nepřejel, tak proto naboural :-) Samozřejmě cyklista se nikdy žádný neobjevil :-) Neumím si představit, že kdyby skrz mne, coby cyklistovi, bouralo auto tak že „ujedu“ od nehody :-) Ale u pana Stonawského platí že čím blbější argumentace, tím lépe.

  Ppan Stonawský měl samozřejmě také problém s tím, že užíval služební vozidlo pro soukromé účely a jaksi tento naturální požitek zapoměl zdaňovat, naopak si ty náhrady vyplácel (pak se to hodilo na nějakou účetní, která to samozřejmě „nepochopila správně“).
  http://zpravy.idnes.cz/radni-ma-potize-kvuli-bonusum-z-mobilu-dyc-/krimi.aspx?c=A020515_122010_krimi_kot

  Po tom, co byl odvolán jako starosta ještě stihl za jeden měsíc udělat škodu 13 tisíc (!) manévry s benefity za služební telefony … „Podle radnice Stonawský využíval takzvané benefit body z pěti služebních mobilů, které byly napsány na jeho jméno. Benifit body dává provozovatel mobilů podle toho, kolik jejich majitel protelefonuje času. Lze za ně pořídit například benzin, vybrané zboží, služby, nebo dostane minuty zdarma“
  http://www.novinky.cz/krimi/2272-byvaly-starosta-sternberku-zaplati-za-podvod-pokutu.html

  Smutné je, že toto také všichni jeho radniční kolegové vědí, ale drží ho tam. Takovej člověk nemá na radnici po tom všem co pohledávat. Stejnej případ jako Pospíšil – hroší kůže která se nacpe všude, když to nejde dveřma, vleze tam oknem… Ve Šternberku odjakživa stačil jeden místostarosta, skrz pana Stonawského se začala budovat místa jako částečně uvolněný radní, částečně uvolněný místostarosta a nyní už máme na fulltime místostarosty dva ….

  Hospodským žargonem: běžte do hajzlu a bude nám všem lépe

  1. 3.1

   Josef

   Smutné je to, že to ví lidi a stejně dostává tento pan ve volbách největší počet hlasů. Stejně jako to bylo u Pospíšila. Půlka města se s ním poplácávala, úsměvy, kamarádíčkování. Protože to byl velitel, radní, předseda Sokola. Ted když to prasklo najednou všichni přece dávno ví co byl za člověka.
   A ještě, zkuste si zadat ve vyhledávání ve svazcích StB jméno pana místostarosty. Budete se divit.

   1. 3.1.1

    Honza

    To nejsou těžký počty, při tak mizerné volební účasti. Stonawský se svezl na babišově vlně (to už je asi tak pátá politická strana za kterou kandiduje). K tomu pár suverénů jako je on (Pospíšil, Dr. Puszkalier, Mazal, …) a ono ty hlasy dostane. Proč např. kandiduje pan Puszkalier je každému záhadou, když má své práce až až. Teda ona to záhada není: dost lidí „svému“ panu doktorovi v tom volebním zmatku dá. Vzpoměňme si na doby, kdy kandidovali lékaři (protože mají své pacienty). Pospíšil? Pár sokolíků (vždyť Pája je radní a on nám zase dohodí nějaké to město v pohybu a další korunky z radnice), pár nepřizpůsobivch (pánko velitel je dobrý, on zo všeho hned nedělá vědu a pomože). A pár důchodců ze Svazu postižených civilizačními chorobami kterým dá v uniformě ověšené pionýrskými odznaky zdatnosti koblih a karafiát. Není to těžká matematika ale málokdo na toto má žaludek. Teď uvidíme, pak se p. Stonawský zachová ke svému kamarádovi Pospíšilovi (samozřejmě věděl, jaké má problémy, ale hlasy, které Pospíšil přinesl mu byly dobré).

    Kde sá dá najít to angažování v StB? Rád se kouknu.

    1. 3.1.1.1

     Josef

     Zadejte příjmení a jméno. Nezapomeňte nahoře odfajfkovat, že souhlasíte s podmínkami. Jsou tam i naskenované nějaké dokumenty.

     http://www.abscr.cz/cs/vyhledavani-archivni-pomucky

  2. 3.2

   fikusov

   Ano, pamatuji na toto období, kdy si pan Stonawský balil na nějakou dobu kufry z radnice a paní tajemnice skákala metr do vzduchu radostí, že jej má konečně z krku. Po jeho návratu byla polomrtvá strachy, jestli svou těžkotonážní figuru nebude stěhovat o dům dále pro změnu ona. A dnes? pohoda, klídeček…..

   1. 3.2.1

    mobydick

    To je všechno otázka osobního prospěchu a výhod. tady jdou nějaké osobní averze bokem, prostě já tobě, ty mě, dojnou krávu je potřeba podojit rychle a kvalitně, než to udělá někdo jinej

 4. 2

  tichy

  DEFENESTRACE DEFENESTRACE DEFENESTRACE !!!! Půjde to taky jinak ?? Asi těžko.

 5. 1

  mojmir

  To, co říkají z radnice jsou totální nesmysly. O problémech s Pospíšilem věděli všichni. neodešel sám od sebe.
  Kamil ho z toho vyseká, Entl z Olomouce mu poděkuje za pár settisíc až milionů, co mu Pospíšil nechal v kasinech. Věřitelé si postesknou.
  Každopádně jako bývalej šéf městské policie je opravdu dost dobře morálně dole, místo aby se k tomu postavil čelem (to neznamená, že by se neměl snažit se z toho jakkoliv vysekat) tak zneužívá naše zdravotnictví a schová se do ústavu a dělá mrtvýho brouka. Jeden si skoro myslí, že to byl kozel zahradníkem a asi bych s zajímal o to, kde a jak mohl zneužít své postavení (tolerance bordelu v některých podnicích atd atd).
  Myslím, že celé to podivné uskupení kolem pana Stonawského (též měl průser, když se ve městě dostal ke korytu, a už se tam vydrápal znuvu) by mělo jít už do propadliště dějin….

  1. 1.1

   Miloš

   Přijde mi, že Stonawsky je poslední koho to trápí. Zásobuje nás tyto dny na facebooku fotkami z jistě zaslouženeho výletu k Eiffelovce. Před volbama mu Pospíšil lepil plakáty a bilboardy po celým městě. Spolu chodili rozdávat koblihy do domova seniorů. Pospíšil v uniformě sliboval jak je bude chránit. Teď se k němu Stonawsky radši nezná.

   1. 1.1.1

    mobydick

    Přesně tak. Pospíšil před volbama oblepil plakáty Sokolovnu (jakoby to byl jeho barák), v pracovní době a služebním autem rozvážel po městě volební plachty, zneužíval uniformu a v pracovní době hopkal před důchodci, dával jim kytičky, koblížky … moc hezké a upřímné :-)
    Stonawský by měl odejít spolu s ním, takoví lidé už by neměli fungovat ve vedení města. Je to ostuda jako hrom.

   2. 1.1.2

    zdena

    Pan Stonawský je zřejmě dítě štěstěny a obrostlý řádně hroší kůží a vybaven také kačením žaludkem. Aféra s jím kdysi smeteným cyklistou z vozovky, kdy řídil pod vlivem je zapomenuta, aféra jeho parťáka z ANO za chvíli také bude tatam, o to sejiž vrchní šajby postarají. Vás občané,má tento místostarosta požitkář úplně na háku, vlastně všichni ti tragikomičtí herci jako je další místostarosta, starosta a grupa, která má hubu plnou žvástů jen před volbama. Já bych se musel hanbou propadnout, oni dál žvaní nesmysly, lžou a spí klidným spánkem. Hlavně, že tečou many na jejich účty, po nás potopa …

    1. 1.1.2.1

     petr

     Je to divné, dnes najednou všichni víte co za šmejdi jsou na radnici. Všichni jste o těch šmejdech věděli i v momentě kdy jste jim dávali svůj hlas, nevím tedy, proč se dnes divíte? Kdybyste je nevolili, tak by tam holt ty své prdele neohřívali. Nikdo mi nevěřil když jsem tvrdil, že ti noví nemají šanci a ti vykuci kteří tam sedí již roky dál budou vysávat městskou kasu a průsery házet pod stůl. Že se na radnici neudělá náprava a nevyhodí pár pijavic které tam jsou přisáté, k lepšímu to nikdy nepovede

  2. 1.2

   Jan

   Jelikož je dotyčný v léčebně pro gamblery, uvidí se, co dál.

   1. 1.2.1

    liška bystrouška

    Hlášky špitalů před několika týdny byly pravdivé a Mgr. Libor Šamšula veplul na svém kajaku do ulic Šternberka. Uvidíme zda se mu rozčeřené vody po Pospíšilovi podaří uklidnit. Přejeme hodně zdaru v novém zaměstnání, pane veliteli :-))

Komentáře jsou ukončeny.