ŠTERNBERK ORG • 2004-2019 • 15 LET EXISTENCE

Podobné články

9 Comments

 1. 3

  Josef Chudina

  Co je to za novinku ta“místní talkshow“?

  1. 3.1

   víta

   To se pan Endy vykecá a ještě si za to nechá zaplatit :-) Obětavý zastupitel

 2. 2

  mirek

  No to je taky jeden z lůzrů letošní sezóny :-)
  Mě spíš dostalo jak se FC Šternberk prezentuje 7mi juniorskými mužstvy a přitom v každém z nich je stěží hrstka děcek, všichni totiž odešli hrát do Lužic. Trochu to zavání kdysi hokejovým klubem, ti nebyli schopni dát dohromady jeden ročník ale peníze z města se tam na děti sypaly… Holt starší páni si potřebují začutat a a´t to někdo zaplatí. Dopadne to jako hokej, pár milionů, možná ta desítečka v čudu a pes po tom neštěkne.

  1. 2.1

   Vraťa

   Pane Mirku, myslím že srovnání s hokejem notně pokulhává, jak je vidět třeba na investicích do fotbalového areálu. Autora článku bych rád upozornil, že Fbc tedy rozhodně nejsou fotbalisté, ale florbalisté, což je dost podstatný rozdíl. Jen upozorňuji, že nejsem členem FK Šternberk, ani mi tam dokonce nehraje žádné z mých dětí.

   1. 2.1.1

    mirek

    Děkuju za vysvětlení. Ale zkuste mi vysvětlit, proč hraje tolik šternberských dětí v Lužicích a ne ve Šternberku?
    Do hokoje se taky městem investovalo hodně peněz (taky opravy stadionu, rolba, atd) a jak to všechno dopadlo?
    Myslím, že v dotacích dejme tomu nad 100 tisíc by si město mělo vyhradit podmínku nahlížení do účetnictví, nejen doložit faktury. Kdyby to udělalo už u hokeje, tak teď mohli mít v pokladničce hezkých pár melouníků a ty dát těm, kdo to s místními dětmi a mládeží myslí dobře. Samozřejmě neříkám že Floorball je špatná volba.

    1. 2.1.1.1

     Vraťa

     Ohledně dotací s váma naprosto souhlasím. Co se týče FK Šternberk, tak těch starších pánů už tam moc nenajdete, a třeba mně se cesta, kterou se dali, docela líbí. Sám mám syna v Lužicích, ale proč, to asi nejsem schopný úplně jednoznačně říct. Možná částečně z pohodlnosti, chodí tam do školky, takže přejde silnici a je na tréninku. A jestli to dělají s mládeží líp ve Štbku nebo Lužicích ukáže asi čas. Každopádně je fajn mít pro děti možnost volby.

 3. 1

  Kuželkář

  A co třeba kuželkářský klub žádal 325 000kč na modernizaci drah a dostane jen 10 000kč. Velice smutné.

  1. 1.1

   Josef Chudina

   Kuželkářský klub, to ještě funguje? Pořád „na nádraží“?

   1. 1.1.1

    Slamacek

    Ano. Funguje snad již čtvrtstoletí, nebo ještě déle. A pořád na nádraží, jak se říká v lampárne. Jako každý spolek i oni potřebují peníze. Je-li ta možnost, tak se o ně přihlásili.

Komentáře jsou ukončeny.