ŠTERNBERK ORG • 2004-2019 • 15 LET EXISTENCE

Podobné články

24 Comments

 1. 8

  Anonym

  probíhati ucelené kulturní léto. Milí občané vyjádřete názor svůj na dostatek či nedostatek akcí společenských v našem městě. Víc hlav víc ví a také více zmůže, výsledky budou stát jistě za to!

  Milí Sokoli, nezklamali jste odkaz Tyršův. Přeji vám mnoho zdaru při sportu a pevné nervy při pořádání akcí podobných a při tom všem ještě velký kus odvahy a úspěchů.

  Endy*

  1. 8.1

   Christian Louboutin Short Boots

   Escape flocks of[url=http://www.christianlouboutinssale.com/]christian louboutin shoes[/url], and get a bit of a workout hiking into the Black Canyon of the Yellowstone, where wide stretches of river and prolific hatches support a healthy cutthroat and rainbow population. The best [url=http://www.christianlouboutinssale.com/christian-louboutin-evenings-c-7.html]louboutin wedding shoes [/url]are pretty remote, so plan on making a multi-day trip. Camping in the[url=http://www.christianlouboutinssale.com/christian-louboutin-short-boots-c-9.html]Christian Louboutin Short Boots[/url] is the best way to get acquainted with its incredible variety of flora and fauna, steaming geysers and bubbling thermal mud pots, spectacular [url=http://www.christianlouboutinssale.com/christian-louboutin-tall-boots-c-3.html]christian louboutin tall boots[/url] and river canyons, and extraordinary vistas. Yellowstone has front-country camping facilities at a dozen sites scattered around the park. And backcount

 2. 7

  Perun

  Sledoval jsem téměř celou neděli akce na náměstí a bylo to vcelku zábavné. Až na jedno: na ozvučení od pana Koreného. Jedním slovem katastrofa. Ten člověk je meprosto hluchý! Žádné příjemné poslouchání. Zahučené, žádní čisté cinkání činelů, baskytarista klidně mohl odejít, protože ho bicí umlátili. Proč takového vesnického amatéra vůbec někdo oslovil? Je to obrovská škoda. Jeden hluchý cvok vše pokazil!!!

  1. 7.1

   Dovolím si nesouhlasit,zvuk byl super až na vystoupení kapely Arconat ale ti měli svého zvukaře a ten tomu dal opravdu korunu.Ostatní kapely naprosto v pořádku,famozní zvuk měli např.Barevnej Den.

   1. 7.1.1

    Honza

    Tak to tedy pardon zase od mně. Zvuk měl na kilometry daleko do super. Skutečně tam žádné čisté výšky nebyly. Jak můžete takovou blbost napsat? Skočte si k ušnímu.
    Dnes už kdejaký trouba dělá zvukaře…

    1. 7.1.1.1

     Jan Tichý

     Jako jeden z účinkujících jsem také nepovažoval zvuk zdaleka za bezchybný. Jenže je to třeba vidět objektivně – kapely se střídaly hrozně rychle, pan Korený měl třeba v našem případě (GEN) sotva pět minut na ozvučení. A to mu do toho ještě mluvil moderátor z vedlejšího pódia. To se opravdu nedá stihnout v kvalitě, která by byla přijatelná. Možná by to pro příště chtělo větší mezery mezi skupinami. Jinak ale pořadatelé podle mě, na to, že se učí, odvedli skvělou práci.

    2. 7.1.1.2

     ono je potřeba si taky uvědomit,že zvuk se dělá na zvukaře,takže když chcete opravdu slyšet je potřeba sedět někde poblíž mixu a ne na druhé straně náměstí u stánku s pivem.
     Pan Korený je hodně dobrý zvukař ale bohužel zvučit kapely jejichž tvorbu nezná je nevděčné.

    3. Anonym

     JAK SE DĚLÁ KULTURA?

     Přátelé milí, vznešené Šternberstvo!
     Prosím usedněte k počítači a ztraťte krapet času svého na článkem tímto.

     Chtěl bych vyjádřit dík nesmírný osobám všem, jež podíleli se na zrození akce veliké. Neb díky nim mohl jsem uzřít tvář pravou lidu a náměstí šternberského. Poznal jsem, že kultura a akce společenské mají v městě našem opodstatněné místo. Hudba hrála, mládež tancovala, starší popíjely kvasy lahodné, děti na hradech skákacích křepčili a město žilo energií! Nádherný pohled skýtal se na rozjařené tváře lidu šternberského! Jsa nad těmito úspěchy organizátorů akce této ovšem hlavu skloniti musím, a postesknout si nad tím, že akcí takých ve Šternberku více se nekoná. V městech jiných můžeme pozorovat již teď plakáty, kteréžto hlásají o tom, jak probíhati v jejich městech má léto kulturní. Mnoho kapel, koncertů, přednášek, představení filmových konati se má víkend každý v dobách prázdnin. Věřím, že dočkáme se my všichni doby, kdy i v městě našem bude probí

    4. Anonym

     proč to píšeš jak debil?

    5. Endy*

     protoze v tvých očí budu debil, tak jako tak.. tak je to jedno ne? Chtěl jsem ukazat jak je čestina krasný jazyk.. jesli te to pohoršilo omlouvam se

     Endy*

    6. Anonym

     Popravdě řečeno, seděl hned vedle zvukaře a z beden nebyl slyšet žádný činel, nic co se týká pěkného přednesu. To se nedá okecat.

 3. 6

  Koremandl

  Nemuzete mi nekdo napsat mail na Libora Bejdaka. Nejak nemuzu na tehle strance nikde najit kontakty na autory.

  1. 6.1

   Anonym

   Je zastupitel, tak to zkuste v okénku zastupitelů.

 4. 5

  Hannibal

  Musím se přiznat, že když jsem vstupoval do této diskuze, bál jsem se, co si zase přečtu za výtky a politické narážky. Proto jsem příjemně překvapen, že je zde pouze jeden polonegativní názor na kvalitu piva, která ale byla opravdu otřesná. Takže se připojuji k pochvalám a to nejen Ecce Homa, ale hlavně jsem pyšný na všechny pesimisty a stěžovatele, že tentokrát nešťourají do povedené akce. Díky

  1. 5.1

   Anonym

   a ty jsi mel to pivo vedle pstrosiho stanku? nevis o cem mluvim!! tfuj

   1. 5.1.1

    Hannibal

    Vedle pštrosího stánku přímo ne, ale i na jiných místech to nebyla zrovna delikatesa, takže chápu…

    1. 5.1.1.1

     Anonym

     na akci jsem nebyl , co je to pstrosi stánek?

    2. Anonym

     na startu..same jidlo ze pstrosu..klobasi,gulas..neriskl jsem to :)

    3. JeTi

     Reakce a vzpomínka po letech: Jestli si nepletu ročník, pštrosí guláš tam byl bratru zhruba za stokorunu. Šel jsem okolo v neděli odpoledne, atmosféra jako v „jáchyme hoď ho do stroje“, když pana Nárožného opožděně vyhlašovali vítězem a metaři zametali pod stupněm vítězů, na kterém Nárožný triumfoval „já jsem vítěz!“.
     Kotel s pštrosím gulášem plný, prý prodali za den tak 10 porcí. Nicméně jsem zachytil postesknutí, že to musí být tak drahé proto, že pronájem místa je nehorázně předražený.
     Třeba to na pravou míru uvede někdo z organizátorů?

 5. 4

  Libor Bejdák

  Dobrý den všem,

  na náměstí jsem moc času nestrávil, ale celkově to na mne udělalo velice dobrý dojem, obzvláště, když jsem u klouzačky pro děti, či u nafukovací stěny, zjistil, že po mně chtějí „jen“ 10 Kč. Většinou jsou takové atrakce dražší.

  Celkový dojem zhodnotila má manželka, akce nebyla tak komerční, jako jindy, ale o to byla také lepší.

  Vyhlášení závodu Ecce Homo na náměstí je mnohem důstojnější, než to bývalo v Městském klubu.

  TJ Sokol má u mne plusové body.

  S pozdravem

  Libor Bejdák

 6. 3

  Klaus Švajner

  Je škoda, že tato jistě vydařená akce byla degradována výčepem litovelského samoseru pohříchu ještě špatně vychlazeným. Chápu, že „patrioti“ na tento mok nedají dopustit, ale každý, kdo má jen trochu pivo rád a rozumí mu, musí být hodně nešťastný z toho, že nemá na výběr. Pamatuji, že bývaly časy, kdy se při podobných akcích na náměstí (a nejen tam) dalo ochutnat několik značek i druhů piva.
  Proč už to nejde dnes? Proč nemohou drobní živnostníci točit pivo podle svého gusta? Mocná litovelská lobby to nedopustí. Jiné vysvětlení mne nenapadá.
  Takže jsem možná báječnou akci na náměstí vynechal (stejně jako celé Ecce Homo) a raději si dal normální pivo „u konkurence“.

  1. 3.1

   Anonym

   to jsi jeste nemel pivo vedle pstrosiho stanku na startu!! nevim co to bylo za patok – obdivuji ty,co svuj pullitr dopili

 7. 2

  Anonym

  Obrovská pochvala patří organizátorům této super akce!!! Za dlouhé roky si nepamatuji, že by tady něco obdobného proběhlo a na takové úrovni. Myslím si, že odpovědné osoby z městského úřadu ve Šternberku by si z této akce měly vzít pořádný příklad a ponaučení – to, jaké kulturní akce v době konání závodů Ecce Homo zatím pořádali se v žádném případě pozitivně nedají v ničem srovnat s letošní víkendovou akcí. Takže ještě jednou obrovská pochvala organizátorům a všem učinkujícím!!!

 8. 1

  Jan Tichý

  Připojuju se s díkem pořadatelům Super akce!

Komentáře jsou ukončeny.