ŠTERNBERK ORG • 2004-2019 • 15 LET EXISTENCE

Podobné články

12 Comments

 1. 12

  ivan

  Věta “ Obchvat Šternberka“ mě nedzvedává ze židle již pár let.
  Prapůvod této problematiky se skrývá pod památnou větou kdysi starosty pana …před Mgr. Skyvou. -“ Šternberk by zaniknul, kdyby obchvat vedl daleko nad městem ….“.
  Zrůdná teorie ! Lobismus je stále na tapetě, projekt zadaný možná za mírnou provizi, stál možná 2 milony- těžko se dá říci – je to blbost , změníme projekt, který by měl logiku a IQ.
  Lituji už předem lidičky, kteří si pořídí pozemky a domečky na plánované výstavbě na poli U Vrby. Město slavnostně píše – jedná se o klidovou zónu u lesa. nedodali však, že zónička bude přerušena “ malým nenápadným obchvatem“, ze kterého se bude šťastným obyvatelům linout klidný řev motorů a výfukových plynů přímo do oken ložnic jich samých i dětí.
  Masáž bude dokonalá – hluk od spodní silnice i ,jako novinka, od lesa.
  Velké stavební firmy zaměstnávají mnoho lidí, potřebují mít stálé zakazky nejlepe státní, na těch se nejlíp vydělá, …….

 2. 11

  Bobr

  Na Agel se nespoléhejte,důchodce nechte v klidu.Nikdo asi proti obchvatu není,ale je přece LOGICKÉ vést obchvat MIMO město a to co nejdále.Pokud tomu tak není a prosazuje se něco co již teď nasírá lidi,tak se nedivte.O OBČANA jde až naposledy,nejprve však jde o to aby to byla co do rozpočtu akce,která se lobistům vyplatí.Pokud vím LČR/lesy české republiky/ nepovolily u této trasy odkácení státního lesa.Občane div se, no tak Městské lesy vymění svůj les za les s LČR,ten samozřejmě je umístěn v místě zamýšleného budování obchvatu města Šternberka a KÁCENÍ LESA je na světě a bude povoleno,protože si to radnice povolí SAMA.K tomu se provedou,studie,projekty,zdůvodnění a občane závěr je jasný.Nejlepší varianta,budování obchvatu města je na světě!!!!Padne les zbytečně navíc???Padne!!Díky radnici!!!Ohavné,potupné,nabubřelé svinstvo lidí jež nemají vztah k ničemu,ani k přírodě.

 3. 10

  Anonym

  Pokud se nepletu, tak bratr zde dal to fotku jen jako ukázku havarovaného vozidla. Jinak má fantazie je vskutku neomezená.
  Ale opravdu mohu potvrdit, že lůžková Neurologie ve FN Olomouc je plná klientů ze Šternberska, Litovelska atd..
  Tedy těmi, kdo hledali pomoc ve Štbk. nemocnici a nyní musejí do Olomouce. Někteří s opravdu velkými bolestmi.
  Takže ano, obchvat či rozšířená a hlavně opravená vozovka je potřeba!
  Jiří B.

 4. 9

  Petr

  on je obchat třeba, ale nikdo ho nechce v blízkosti svého domečku, zahrádky apod., že? jak typicky české. …. pan už skoro důchodce Zlamal by o tom mohl vyprávět, že? přece nepřijdou zahrádkáři o své kedlubničky a zelíčko. ti obchvat nepotřebujou, do Olomouce zatím necestujou. ale až tady Agel nechá jen pár lukrativních oddělení a do nemocnice bude třeba jezdit do Olomouce, tak pak budou důchodci v první řadě nadávat, že není pořádná silnice.

 5. 8

  N.

  Klidný nejsem, i přes vaše melodramatické reči o mocipanech, on bude..otazka je jen jak brzy..druha věc je že jakákoli aktivita na pozemcích atd. je bloknutá. Takže to tolik štastné není..BTW. k článku…nemyslím si, že to že stará avie odrela fabii je problém obchvatu, ale spíš provozovatele vozidla a technického stavu..hledat tady nějaké vodítko k obchvatu si myslím potřebuje bujnou fantazii…madruhou stranu vím že ji dozajista máte:-)

 6. 7

  Anonym

  Klídek N., potřebné miliardy na výstavbu obchvatu jsou stejně v nedohlednu, tedy veškeré sliby mocipánů kolem něj, jsou jen kalením vody.
  Jiří B.

 7. 6

  N.

  možná by jste mluvili jinak kdyby jste měli díky obchvatu přijít o pozemek a rekreační místa…ono vůbec vést obchvat cca 100 m od původní komunikace mi nepřijde taky rozumné…a propo celý kopec nad nemocnicí a koupalištěm si myslím měl velký potenciál pro výstavbu rodiných domů, krasná lokalita.
  A výsledek? bude tam užasný obchvat který neskutečně sváže a stísní město…dokonalý návrh. Obchvat je třeba, ale prosazovaná varianta mi příjde naprosto nesmyslná a hloupá

 8. 5

  Anonym

  Na obchvat nevěřím….až se k tomu přidají zase nějací eko-teroristi nebo nenasytní majitelé pozemků,tak se výstavba protáhne na nekonečno.
  Čmadit a hlučet nám to tady bude pořád.

 9. 4

  Anonym

  Jsou – muselo uhnout i auto v protisměru. Naštěstí mělo kam – do volné křižovatky …
  Jinak by ta avia smetla obě auta …

 10. 3

  Anonym

  tohle ze jsou selhane brzdy? A kruhacem projel jak? Rovne nebo jeste Avka brzdila? Nepozornost, male rozestupy. Kdyz se kazda nehoda zacne hazet na spatny silnice, tak nas vsechny ochranuj.

 11. 2

  Anonym

  Obchvat se začne budovat, až se najdou miliardy zatím hrdý občane !:-)
  Jiří B.

 12. 1

  endy*

  Doufám, že někdo o mě zase nenapíše článek, když řeknu, že obchvat se zacne budovat až tam nekdo zahučí.. :-(

Komentáře jsou ukončeny.