ŠTERNBERK ORG • 2004-2019 • 15 LET EXISTENCE

Podobné články

14 Comments

 1. 9

  Jarda

  Byla to taková skupinka několika lidí z radnice. Scházeli se poblíž náměstí, kde popíjeli . Vědělo se, že Pospíšil si chodí půjčovat peníze na automaty. To už řadu let. Městská policie byla jeho základna. Veškerou práci přehodil na zástupce a pak měl čas na vymýšlení sviňáren. Radnice nechtěla o zpronevěře asi nic slyšet, i když se to z řad městských strážníků šířilo po městě. I ve Šternberku se dá dělat “ velká politika“ . Stolař zůstane stolařem a opožděná maturita mu nepomůže.

 2. 8

  martina

  Jak víte, že bydlel v Bohuňovicích?Tak se mi zdá, že pana Stonawského buď někdo sleduje, protože je mu trnem v oku a snaží se za každou cenu na něj něco najít nebo jen nemá co dělat, a tak si krátí svůj čas tím, že šmíruje ostatní, kdo co dělá a nebo nedělá… Je mi z vás opravdu smutno!

  1. 8.1

   gain

   Jaký šmírování? Jaký trn v oku? Že Stonawský bydlel u nějaké baby v Bohuňkách už před volbama je veřejně známo. Šternberk je moc malá dědina a nikdo nemusí nikoho sledovat.
   A že pan Stonawský jede bez papírů služebním autem na pohřeb městského strážníka, to mluví spíš o jeho blbosti a zaslepenosti vlastní velikostí než že by ho někdo někde udal ….. Mě je spíš smutno z politiků tohoto typu.

   1. 8.1.1

    martina

    Veřejně známo??? :-D No to si děláte legraci!

    1. 8.1.1.1

     jindra

     Když někdo leze do politiky (a leze se tam bez vyjímky skrz nějaký prospěch) tak člověk počítá s tím, že je veřejná osoba a jaksi více na očích. Proto politici podávají majetková přiznání atd. Má to logiku, ne?
     A třeba s Nečasem jste mohla vidět, jaký má osobní život dopad na fungování celého státu, a byla v tom baba, nic jinýho. Takže já si nedivím, že si lidé víc všímají těch, kteří žijí, a hodně dobře žijí z veřejných peněz…

 3. 7

  morhun

  A copak dělá naše slavná opozice??? Spí? Anebo by měla využít tyhle průsery? Anebo si Endy běhá pro snadné penízky za maminkou na radnici?
  Řešení: mimořádné volby !!!

 4. 6

  ahoj

  Jsem rád, že tohoto aroganta někdo udal. Asi už ho měli všichni plné zuby, těch jeho planých keců.

 5. 5

  gripp

  Duo ANO Pavlos: vsechny sve kroky pro obcany zpoplatkoval a pro poplatky si zridili apartman special :-)

 6. 4

  Lojza

  Tak ze denne dojizdel do prace z Bohunek a ne z Unicovske, to vam asi rekne na urade kdekdo. A kde konkretne a u koho, to se asi zeptejte primo v Bohunovicich, kdyz mate tu potrebu to vedet. Nakonec i v Bohunovicich boural.

 7. 3

  andy

  Potěšilo mne, že tohoto arogantního a nafoukaného pána někdo nabonzoval. Žádný strom neroste do nebe. Takže jen houšť – doufám, že i pan Pospíšil nepůjdu pod vodu aniž by s sebou stáhl další dobráky, kteří se „perou“ za naše město aby se tady dobře žilo. Věřím, že se odkryjí předražené dotační zakázky, že někdo spočítá, kolik desítek milionů se vyhodilo nazdařbůh (a svobodné maminky v tomhle městě bojují o holé přežití). Doufám, že se konečně ukáže v plné kráse ten amatérismus a hraní si na cosi. A taky věřím, že Stonawský už definitivně s politikou skončil a nikdo ho už volit nebude. Bohužel to trvalo jednu generaci, než se ukázala pravda (okecat, vykroutit se, využít kámošů, blábolit nesmysli, naslibovat nesplnitelné … jen aby z toho dotyčný měl osobní prospěch)

 8. 2

  mikulík

  Ani ne tak velkorysý a naivní, jako zaslepený sám do sebe, do svého mamonu, svých výplat, výhod a zdánlivě neomezené moci. ….

  1. 2.1

   Mirek

   Taky to tak vnímám. Z úřadu si pár lidí udělalo svoje eseróčko. Díky mega rozprodeji majetku města (byty, domy, pozemky) je docela hodně peněz a proč jim trošku nezakroutit krkem. Divím se, že místo Multivanu za mega a něco nemají nějaký hezký Range Rover nebo Mercedes, místo Superbem že nejezdí minimálně Audi A8 nebo BMW 7. Přece je potřeba si hrát na honoru, za prachy, která se vyrubaly z prodeje majetku který vytvořil někdo jiný.

 9. 1

  Mirek

  Pan Stonawský sice už před volbama bydle v Bohuňovicích, ale to nevadí. Určitě se mu, i panu Pospíšilovi, tady žije velmi dobře, když ten náš úřad je tak velkorysý a naivní.

  1. 1.1

   Honza

   Kde bydlel v Bohuňovicích ?

Komentáře jsou ukončeny.