ŠTERNBERK ORG • 2004-2019 • 15 LET EXISTENCE

Podobné články

4 Comments

 1. 4

  Josef

  Paní Seitlová, bývalá poslnkyně (nebo senátorka, už nevím) se nejraději montovala a montuje do věcí, kterým ani za mák nerozumí. Stačí jí vyvolat rozruch, zejména v současné době, kdy se jedná o postu ombudsmana. Její montávání do věcí, kterým nerozumí je například řešení cikánské otázky, při kterém se jich halasně zastává, tvrdí jak jsou diskriminovaní ale přitom neuvede ani jednu jedinnou větičku, jak by to ona samotná řešila nebo předložila jakýkoli návrh na řešení. Její stanoviska jsou charakteru »Mělo by se ..«! Jenomže ono SE samo nikdy nic neudělá, vždy to musí někdo udělat, ale paní Seitlová vystupuje ve své funkci jako ten nejubožejší kverulant!
  Jedná z jejích perel, které má za sebou:
  Bylo to před posledními volbami, když začala „bojovat“ za práva občanů Města Libavé, aby si mohli volit své zastupitele. Jak víme. Libavá je „Vojenský újezd“, který město spravuje, zejména dává lidem práci. Když paní Seitlová svévolně svolala předvolební aktiv, na kterém chtěla uspořádat referendum za samosprávnou obec, účastníci aktivu se tak rozlítili, že paní Seitlovou doslova a do písměne vyhnali z města.
  Paní Seitlové vůbec nedošlo, že pokud by měla mít Libavá samosprávu, armády by odtud odešla a zůstaly by tam „zvolení“ samosprávní funkcionáři a pár stovek nezaměstnaných lidí.

 2. 3

  Anonym

  Již brzy se zde objeví další můj příspěvek, nebo spíše výzva otevřená veřejnosti kterou budu posílat i do kanceláře ÚS, kanceláře prezidenta ČR, parlamentu ČR,senátu ČR a ministerstva spravedlnosti. Doufám že tyto instituce zakročí proti nehorázným lžím které paní Seitlová zveřejnila. Jiří Bejdák, Šternberk

 3. 2

  Karel Fiala

  S lidmi z PL Sternberk spolupracuji nekolik let. Znam radu zamestnancu a obdivuji jejich trpelivost. Podle mne to neni prace ale mise, poslani.
  Za to dobu taky vidim, jak cely areal vzkveta do krasy. Aniz by mne to zvlast zajimalo, tak se dozvidam o tom, jake nejruznejsi akce se pro pacienty PL poradaji. Kdyz jsme u tech pacientu: pacientum uz se nesmi rikat pacienti ale klienti…. Nevim kolik procent z nic jsou zde z vlastni viny (alkoholici, drogove zavisli, gambleri, ….).
  Pani Seitelove se nelibi treba obleceni :-) Ano, bylo by hezke, kdyby muzi – pacienti PL chodili v oblecich a zeny v elegantnich satech. Ale asi by to bylo drahe i neprakticke. Pani Seitelova by se mohla zasadit i o to, aby vezni chodili v necem hezcim.
  Nechapu, co je nedustojneho na tom, ze nekomu lze na pokoji zahlednout plenu. Proste ji potrebuje, tak ji pouziva. To uz by se pleny pro dospele mely prodavat jako „nevhodne zbozi“, ukryte pred zraky nezletilych..
  Mozna by se pani Seitelova mohla zasadit o to, aby ceske zdravotnictvi bylo uchraneno najezdu zlatokopu, aby se nevykradalo, aby se rozumne setrilo, efektivne hospodarilo a tak dale… Jiste by tim prospela mnohem vic nez touhle svou hrrr aktivitou, odtrzene od reality….
  A na zaver: nedavno jsem navstivil PL v Sucanoch u Martina na Slovensku. Pokud se pani Seitelova nudi, mohla by se zajet podivat tam … a porovnat. Urcite by potom radeji psala o necem jinem.
  Hezky den preje
  K.F.

 4. 1

  Anonym

  Madam Jitka Seitlová pravděpodobně nikdy o nikoho s podobným psychiatrickým onemocněním nikdy nepečovala. Jinak by neměla potřebu se takto zviditelňovat při cestě na post Ombudsmana-Ombudsmankyně…. ?
  Když se někdo pokálí 4x za den a personál ve dvou lidech má obstarat 30 pacientů, je to přinejmenším na hospitalizaci samotných pracovníků. Pak nakráčí nějaká …… a háže moudra co a jak by se mělo.
  Peníze ovšem nikdo na navýšení stavu nejen nedá, ale pokrátí.
  Ředitel dělá dobře, že ji má v paži. Může to jít dělat sama a pak ať radí…

Komentáře jsou ukončeny.