ŠTERNBERK ORG • 2004-2019 • 15 LET EXISTENCE

Podobné články

5 Comments

 1. 3

  Anonym

  Jestli bylo spravedlivé to, že někomu byl podmíněně odložen trest na zkušební dobu bych si posuzovat netroufal, ale to, že se vozíčkáři nedostanou do přednáškového sálu v budově bývalého Odborového domu, aby se tam mohli zúčastňovat kulturních akcí, přednášek a pohybovat se v knihovně mezi regály s knihami, to klidně prohlásím za nespravedlnost vůči nim. Na jiných místech zdejší tlachárny se čas od času hbitě zvedne celý houfec statečných, kteří jsou okamžitě připraveni dlouhými větami bojovat za záchranu kultury v našem městě.

  Kde asi jsou všichni tito ušlechtilí bojovníci, když se tady vozíčkář táže, jak se má dostat do patra budovy, v níž dávno mělo fungovat zařízení které by vozíčkářům umožnilo zdolat schody? Někteří zdejší diskutéři byli velmi pohoršeni umístěním jakýchsi hodin na jednom z domů na náměstí a myslím že ve spojení s nimi padlo i slovo prasárna. Já bych za zavrženíhodnou vlastnost považoval spíše lhostejnost některých lidí, k vážným problémům těžce invalidních obyvatel našeho města, kteří se ničím neprovinili, a přesto je obrana jejich oprávněných zájmů odsunuta na okraj pozornosti většiny zde diskutujících.

  Přeji všem hezkou sobotu a neděli!
  Zd. Šenkeřík

  1. 3.1

   Mr. Horrible

   nejlepší bude se obrátit na starostu, místostarostu, radní. nebo si snad myslíte, že by to měli zařídit diskutující na tomto webu? takže se snažte a udělejte pro to něco vy, když se vám to tak nelíbí. některým se neíbí hodiny na domě na náměstí, tak to tady řeknou. když se vám něco nelíbí tak to tady taky říkáte – ale to asi nestačí, že? tedy běžte na úřad a zařiˇˇdte to vozíčkářům .

 2. 2

  Anonym

  Syn starosty Tomáš Sedlák dostal za loupež podmínkudnes 15:54 Olomouc – Podmínečný trest a penežitou pokutu dostal syn šternberského starosty Tomáš Sedlák za ozbrojenou loupež, kterou spáchal loni v září ve Šternberku. Rozhodl o tom dnes Okresní soud v Olomouci.

  1. 2.1

   Anonym

   Jel bych se tam podívat, ale schody do přednáškového sálu bez plošiny nezvládnu ani já ani jiní vozíčkáři. Pro nás to asi není.
   Jiří B.

 3. 1

  Anonym

  Tomáš Sedlák byl za přepadení šternberského velkoobchodu odsouzen ke 2,5 letům odnětí svobody s podmínečným odkladem na čtyři roky a peněžité pokutě 150 tisíc korun.

  „Přihlédla jsem k polehčujícím okolnostem a možnostem nápravy vzhledem k jeho dobrému rodinnému zázemí,“ zdůvodnila verdikt předsedkyně senátu Šárka Haltufová.

  Třiadvacetiletý Tomáš Sedlák, maskovaný a s maketou pistole v ruce, přepadl 17. září 2007 velkoobchod ve Štrenberku. Pracovníci firmy jej však odzbrojili a předali policii

Komentáře jsou ukončeny.