ŠTERNBERK ORG • 2004-2019 • 15 LET EXISTENCE

Podobné články

19 Comments

 1. 5

  Anonym

  12 (9) TO JE HODNĚ STAČILO BY MÉNĚ (JSOU TO JENOM PRACHY). vĚZENÍ URČITĚ ČLOVĚKA POZNAMENÁ A PODRUHÉ TAM CHTÍT URČITĚ NEBUDE. NĚKDO ZA VRAŽDU SEDÍ POLOVINU

 2. 4

  Anonym

  mysli ze starostuv syn kdyby mu gryc vysel tak ze by neudelal neco horsiho???klidne tohle srovnani bych bral v podtaz protoze mladej sedlak urcite by se nezastavil u gryca na dvorku kdyby mu ten lup vysel…

  1. 4.1

   emu

   …přesně tak, ale co naděláš, jsme jen ty hovna, který si můžou postěžovat někde na orgu. Nesnáším, když má někdo bordel v rodině a snaží se druhým kázat jak se mají chovat a jak mají žít. Po pravdě z toho pána na radnici je mi už delší dobu šoufl…vše zná, vše umí, ale pořád je jen u tlachání blábolů v jeho listech. O skutečných problémech obyčejných lidí ví kulový a už ho to ani nezajímá. Má jiné priority, kterými nás hodlá opájet….a hlavně se předvádět u stříhání pásek a u táců obložených chlebíčků před foťáky a kamerou, se skupinkou svých dvorních řiťolízků, přicmrndálků a „madame“ z radnice.

  2. 4.2

   datel

   Dobrý den, jen tak mimo mísu, nevíte, jestli si vede Váš pan starosta na stránkách města ve svém programu i menstruační kalendář svých podřízených? Jen tak jsme tam zabrousili a je úžasný zážitek to číst. Něco jako Trnky – Brnky. Škoda, že se tak vzorně nestaral o svého povedeného synka…Kdyby mu zařídil takovou pěknou tabulečku a k ní dozor, který by pohlídal její dodržování, nemusel synek skončit s pistolkou u Adama…
   A ta trafika paní starostové to je taky mazec…inu výsměch pro obyč. lidi bez práce!

   1. 4.2.1

    Anonym

    To prohlaseni na mestskych strankach je dobrej mazec :-) Potrefena husa nejvic kejha aneb starosta rika, ze v kulturaku hledali schopneho cloveka a souhrou nahod si nasli prave pani starostovou, se kterou se museli pro jeji vyborne pracovni vysledky rozloucit. Jiste probehlo vyberove rizeni :-)
    Manazerka zavreneho kina a „male sceny“ tak to je bomba :-)
    Treba se pletu a pani starostova bude odmenovana procentem z penez, ktere sezene formou dotaci z fondu EU :-)

    1. 4.2.1.1

     rorýs

     No prostě Jaromír, pak zase Jaromír, pak dlouho nic a zase Jaromír…poručí už i větru a dešti. Dělá si co chce.A bude hůř…

    2. strakapud

     Prostě skromnost a pokora, jak se dozvídáme z úvodních sloupků Šternberských listů.
     No ale jak to udělat, když se na místo správce zavřeného kina tak dlouho někdo zháněl a ono nic, žádnej vhodnej adept v širokým okolí. Pak to prostě muselo padnout na paní starostovou. Jen to nikdo nechce pochopit a každý si myslí něco jinýho :)

 3. 3

  Anonym

  Mylím,že jednání obou lupičů,jak Sedláka, tak Dohnala, je stejné.Nebezpečnost je v obou případech.Jde o to,že dotyčný vůbec vezme zbraň a jde na „TO“.Je jedno,jestli je manželka pokladní v bance nebo v prodejně ADAM.Nechápu rozdíl, který mezi tím někteří lidé dělají.Je to špatné a mělo by se měřit stejným metrem.Souhlasím s trestem p.Dohnala,nesouhlasím s trestem p.Sedláka.Znám rodiny obou už dlouhá léta, Lukáše od školky.Život je přivedl na stejnoucestu,lidé,a bohužel i soudy,na ně pohlíží na každého jinak.To je důvod k zamyšlení.

  1. 3.1

   Anonym

   Když v USA udělá někdo loupežné přepadení s maketou zbraně, dostane flastr ještě vyšší než kdyby měl opravdovou pistoli. Je to právě proto, aby potom nikdo neměl blbý výmluvy, že to byla sranda a plaštikový pištol za 100Kč od Kšečka.

   1. 3.1.1

    Anonym

    ještě nějaká kuriozitka ze zákonů usa by nebyla – ať se pobavíme.

    1. 3.1.1.1

     Anonym

     Byla: je tam vymahatelnost práva – to se divíš, co? Když se má jet 70MPH, tak všichni jedou 70MPH, když tě zastaví polda, tak nech ruce na volantě, když nemáš zaplacenou pojistku na auto, jdeš na 2 měsíce do lochu, atd…. Neuvěřitelné, co? Postrádají tam výmluvy typu osoba blízká a další naše specialitky. Mimochodem: politik (každý) je apriori podezřelý z toho, že korumpuje, a tak se k němu všichni staví. Je na něm, aby tento názor změnil. To jsou věci, co?
     Nauč se trochu English a jeď na zkušenou, doporučuju. Ale to je moc práce a nepohodlí, viď?

    2. Anonym

     anglicky umím ale do usa mě to teda vůbec neláká, ale vy byste se tam měl odstěhovat když tady jsou ty soudy tak nespravedlivé – to se přeci nedá vydržet.

  2. 3.2

   Anonym

   ….ale synkovi to pan nejvyšší za podpory jeho kámošů z ODS zařídil velmi dobře. Kdyby ho poslal makat v oranžové vestě po městě, nepřestal bych si ho vážit, pána boha nebo na co si to hraje…teď vidím, jaký skutečně dokáže být. Ješitný, panovačný a neskutečně vyčúraný.

   1. 3.2.1

    Anonym

    a navíc ho to stálo 400 klacků. A pak že za prachy se nedá vše koupit.

 4. 2

  P.D.

  Nezbývá mi než souhlasit s výrokem soudce:“Společenská nebezpečnost jednání obžalovaného je mimořádně vysoká. Loupil se zbraní v ruce a opakovaně.“ Nechtěl bych, aby má manželka nebo kdokoliv z mé rodiny byl v bance, do které v té chvíli vběhne magor s pistolí. Chudáci pokladní, jaké z toho asi mají trauma dodnes.
  Jako mistr světa jsi odjel do USA, vrátil jsi se ještě chudší a teď to svaluješ na gambling. Já spíš myslím, že příčinou je tvá hloupost a nedostatek pokory. Jiní lidé se zakousnou a reší svoje finanční problémy usilovnou prací, ale ty, jak je ti vlastní, jsi to vzal zkratkou. Přímo do banky. Dobře ti tak, frajere!
  Jediný, koho mi kromě přepadených je líto, je tvoje rodina.

 5. 1

  Anonym

  Milý Lukáši, škoda, že se jmenuješ Dohnal. Kdyby ses jmenoval Sedlák, nemusel bys hnít 12 let v kriminále. Možná by ses s panem Sedlákem starším i juniorem měl zkontaktovat, aby ti poradili, jak z toho ven. Dodnes nemůžu pochopit, proč ten spratek nevykonává po Šternberku alespoň veřejně prospěšné práce a jeho papá a mamá se ho snaží uklidit do různých hokejových klubů a poskytovat mu oproti jiným, jako jsi ty nebo on privilegia. Je to výsměch všem normálním poctivě pracujícím lidem.Každý občas udělá botu, ale za tohle měl nafasovat v tom nejlepším případě koště a vestu a jezdit smejčit ulice s našimi VPP. Alespoň by byl světu nějak užitečný….frajer.

  1. 1.1

   Anonym

   Tohle je tak hloupý názor. Nechci se žádnýho lumpa zastávat, ale rozhodně bych nesrovnával nedokonanou loupež v obchodě s pěti hotovýma bankama. S těmi veřejně prospěšnými pracemi ale souhlasím. Škoda však, že je někteří nedostávají i za debilní příspěvky do diskuze.

   1. 1.1.1

    Anonym

    To už bys byl sedřenej, že?! :-)

   2. 1.1.2

    Jan

    Tak pozor soudruhu, nedokonaná byla jen proto, že ten zlodějský zmetek dostal pres držku. Jsou to naprosto shodné případy. Když to nerozpoznáš, tak nic nepiš.

Komentáře jsou ukončeny.