ŠTERNBERK ORG • 2004-2019 • 15 LET EXISTENCE

Podobné články

16 Comments

 1. 8

  občan

  MP je tu hlavně tak, jako každá jiná policie, mimo jiné také od toho, aby působila, už jen samotnou svojí existencí a možností včasného zásahu preventivně. Jen slaboduchý jedinec se může domnívat ,že na pořádek nemusí nikdo dohlížet. Zvláště pak u nás.

  1. 8.1

   leonardo

   Tak pane MP je tu hlavně na projíždění se a chrápání v autech.Tudíž MP je tu na h..o!

 2. 7

  Anonym

  Pyliny jsou holt pyliny.

 3. 6

  Anonym

  Nejlepší strážník. Stačí se poptat.

 4. 5

  Anonym

  Zas jeden co má dubovou hlavu plnou pylin. Nepochopil vůbec význam komentáře. Nejde o to, aby byla veřejnost informovaná kde stálo auto a pod., ale jde o to, že draze placená MP pokud by řádně monitorovala dění, mohla ve své, jindy horlivosti vyrazit a snažit se pokutovat neukázněného řidiče.

 5. 4

  Anonym

  Myslím, že záběry z kamery už jsou skoumány. Určitě je bude někdo zveřejňovat. Na MP je pár jedinců, kteří otravujo lidi, ale i tak si myslím, že hlídání rychlosti ve měste je v pořádku. Jezdi jak máš a nikdo nebude prudit. Teda kromě Smrčka.

  1. 4.1

   Anonym

   Kdo je Smrček?

  2. 4.2

   Anonym

   Někteří jedinci si totiž myslí že když se večer v TV Nova neobjevili záběry jak lupiči vchází a pak vychází z prodejny,živý rozhovor s personálem prodejny a v pondělí ráno si v novinách nepřečetli detaily jako čím přijeli lupiči,kde zaparkovali, SPZ auta,kam pak odjeli, velikost a značku bot a co měli ke snídani a k obědu, tak že policie asi vůbec nic nemá.
   Jednou jsem kriminálku zažil při vykradení provozovny.Nikdo se s nikým nebaví,jsou tajemní jak hrad v Karpatech a člověk si připadá jako by byl sám podezřelý. Sebrali záběry z kamer,otisky,střepy ze skla.Dobu se nic nedělo, ale nakonec nějaký z ukradených věcí vypátrali a prý i toho pachatele krádeže.

 6. 3

  pozorovatel

  Pokud se nepletu, je prostor u spořitelny pod kontrolou kamer nebojácné MP. Pokud nezahlédli přímo vcházející čí vycházející pachatele, tak mohli zaregistrovat auto. Zpráva říká že pachatelé odjeli tmavým autem,nikde však není zmínka o tom, kde auto stálo. Pokud stálo před obchodem, určitě by agilní a draze placená MP ihned reagovala a šla by kasírovat.

  1. 3.1

   leos

   Naše MP se právě projížděla někde jinde a nebo pospávala v autě za naše peníze!Oni se hodně nadřou ti kovbojové!Hlavně když šikanují řidiče na příjezdových cestách do našeho města!Chudáčci!Zrušte je a ušetříte na školku.Jsou stejně na nic!

   1. 3.1.1

    Anonym

    Monitorovali jisteni ve svem offroadu deti ze zvlastni skoly u Tesca :-)

    1. 3.1.1.1

     Anonym

     Nebo někde souložili za naše peníze!Matky pluku tam mají ne?

  2. 3.2

   Anonym

   No jestli cekate,ze policie zverejni online informace z vysetrovani a kazdou stopu properou pres noviny,tak cekate marne….

   1. 3.2.1

    Anonym

    Blázne naše MP nezveřejní nic ti dělají ho..no!

 7. 2

  Radomil Siegel

  Zlatnictví vedle spořitelny.

 8. 1

  Zuzana

  O jaké zlatnictví šlo?Poblíž jakého už nenapíšete.

Komentáře jsou ukončeny.