ŠTERNBERK ORG • 2004-2019 • 15 LET EXISTENCE

Podobné články

10 Comments

 1. 3

  Adam

  No mě připadá, že se diskuze nekoná..jen si zde stěžují stěžovači bez nějaké návaznosti…tyhle stránky jsou mrtvé, stejně jako SOS pro šternberk….RIP

 2. 2

  Anonym

  Žeby se ze Šternberka stalo mrtvé město? Soudím tak z toho, že na tomto webu se nic neděje, nepíše se o dění ve městě a jeho okolí,proč? Není o čem psát, nebo nejsou lidi a nebo není zájem? Myslím že by i v této době bylo o čem psát, třeba jak a kde v tomto jarním počasí rostou houby. Houby opravdu rostou a dost. Ne však v okolí Šternberka, ale v lesích kolem Litovle hojně rostou bedle a vynikající čirůvky.

  1. 2.1

   Nevolič

   Počkejte pane na chvíli, kdy se občana stane volič (před volbama), to uvíte zase ten fofr. Teď občan nikoho nezajímá.

   1. 2.1.1

    Anonym

    Na tomto fóru proběhla vzrušená diskuze o navýšení daně z nemovitosti. Je tu opět panovník -feudál, který v případě potřeby peněz zvýší daně. Nová přechytrá vláda umožnila zvýšit daň v násobcích a trubci ze zastupitelstev toho ihned využili. To platí o Šternberku rovněž. Když utrácí miliony, nikoho se na nic neptají. Odborníci prý odhadli….. Najednou se peněz nedostává a tak občané na pracácích rychle peněženky ven.
    Asi to bude chtít opět revoluci ale velmi tvrdou. Občan není osel, který kývá debilně hlavou na souhlas. nebo už je?

   2. 2.1.2

    Anonym

    Spííš je potřeba se dívat na oficiální web města (www.sternberk.eu) a ne na soukromý server politické strany. ;-)

    1. 2.1.2.1

     Anonym

     Podíval jsem se podle návodu na ofic. stránky města a po zjištění navýšení domovní daně na dvojnásovek, zvýšení ceny vody pro snížení odběru vody ( což se původně po občanech chtělo ) a absolutní nezájem rozumě zapojit občany do zimní údržby to zas dlouho neudělám. Pro město je nejlépe nedělat nic. Nedostanete pak trest za dobrotu.

    2. 2.1.2.2

     Anonym

     Na oficiální stránce města se s občanskou společnosti jaksi nepočítají. Jsou tam totiž pouhá dvě tlačítka. Jedno tlačítko je tu pro turisty (těm se tu připrdelkuje všude) a druhé je vstupními dveřmi na městský úřad. Pro občana města, který chce jít např. pro informace do sekce zastupitelů, musí chtě nechtě jít přes tlačítko Městský úřad. Z toho by jeden skoro nabyl dojmu, že Zastupitelstvo města je v našem městě (Ouřadově?) pouhým servisním orgánem Městského úřadu a ne naopak.
     Pro občanskou společnost se na úvodní trapné doutlačítkové ostudě místo už nenašlo a pokud je na oficiálních stránkách diskuze zakázaná, pak si musí jít lidé spolu pohovořit jinam. A je mi jedno, jak se politická strana či skupina lidí která tento diskusní prostor „ošetřuje“nazývá nebo nenazývá, pro mě je důležité, že umožňuje lidem svobodně spolu hovořit. Za Komančů to celá desetiletí nešlo a přirozeně to ani nadále nepůjde nikde tam, kde oni ulpěli jak vosa na bonbónu.

    3. Anonym

     Někdo si „stěžoval“,že se na těchto stránkách nic nového nepíše a že se se vším začne asi až před volbama. Někdo jiný odpověděl, že je potřeba se teda podívat na aktuality na ofiko stránky a ne sem,kde nic nového není. Odpovědí mu je sáhodlouhý podrážděným tónem psaný příspěvek,že na ofiko stránkách je vše zakázané,není tam sekce zastupitelů a proto se chodí pro informace sem. :) :) Jenže tady nic nového není….
     Tak nějak nechápu co vlastně chcete.

    4. Anonym

     Možná tu není nic nového, ale je zde prostor pro svobodnou diskuzi občanů mezi sebou navzájem, nikým nedirigovanou. Ta možnost tu po mnohé roky nebyla a na of. stránkách dosud není. Možnost svobodně diskutovat není tak málo, Bohužel málo lidí to chápe.

 3. 1

  Anonym

  Správa a údržba silnic je stále komunistická organizace. Práce tam postupovaly nahodile. Po 15 hod. tam nebyl týdny nikdo. Za tu dobu se jinde postaví celý supermarket. Kdy ten bordel skončí?

Komentáře jsou ukončeny.