ŠTERNBERK ORG • 2004-2019 • 15 LET EXISTENCE

Podobné články

7 Comments

 1. 5

  Klienti

  Jsme tady v ústavu,
  jsme tady rádi,
  chceme tady zůstat,
  aspoň 10 let.

 2. 4

  Roman

  Nikdy nic není zcela ideální a dokonalé, v tom máte pravdu. Běžte se však podívat jen kousek vedle, třebas do Kroměříže nebo do Opavy a snad pochopíte ten rozdíl. Tam totiž naši PL ve Šternberku skutečně chválí a vyloženě závidí její stav, odbornost, péči o ,,klienty“, příjemné prostředí. A kdo z tama byl přeložen k nám, ten se už nazpět nechce vrátit. Tak asi tak…

 3. 3

  Honza

  Podel toho, co jsem měl možnost slyšet od příbuzných pacientů PL, tak zase tak růžové to tam nebude a na zprávě zástupkyně ombudsmana asi něco bude…takže tak.

  1. 3.1

   dan

   budte konkretni, at se lekari a personal v PL pouci z chyb

 4. 2

  Anonym

  Nemohu si pomoci, ale nějak mi to tu připomíná situaci okolo Charty 77, která totalitními médii sice zveřejněna nebyla, ale všelijakými antichartami občanovo ucho zásobovala převelice štědře.
  I dnes jsme tu svědky podobného jevu. Je tu hlasitě veřejně odsuzována jakási zpráva, ale text samotné zprávy tu nenajdeme, právě tak, jako jsme za totáče marně hledali v socialistickém tisku text Charty 77.
  Zdá se, že tu opravdu cosi svědčí samo za sebe.

  1. 2.1

   Anonym

   Vážený pane, právě váš komentář mi připomíná ty slavné totalitní praktiky, které jsem zažil na vlastní kůži.A samozřejmě jako to dělávali oni v anonymitě.Jíří Bejdák, Šternberk PS-Ubezpečuji vás,že ty nehorázné lži v podání paní Seitlové zde budou brzy zveřejněny!

 5. 1

  Roman

  Je to skutečně falešné a nepravdivé obvinění, kterého se ihned chytla média, což byl nepochybně záměr. Tím se uškodilo všem zaměstnancům PL ve Šternberku, kteří toto berou jako ošklivé zhanobení jejich poctivé a těžké práce, kterou jim jistě nikdo nezávidí. Moje manželka pracuje na PL jako zdravotní sestra a jak ji znám, snaží se přepoctivě a velmi obětavě plnit své ůkoly. Domů se často vrací fyzicky a zejména psychicky vyčerpaná od namáhavé a často deptající práce. Toto nařknutí se těžce dotklo i jí, protože ví, že se dá vše vysvětlit, pokud taková návštěva o to stojí a dá tomu patřičný časový prostor. Odmítá vyjádření bulváru jako zhola laické, povrchní a neodborné.

Komentáře jsou ukončeny.