ŠTERNBERK ORG • 2004-2019 • 15 LET EXISTENCE

Podobné články

23 Comments

 1. 5

  bombr1

  Endy děkuji!!Všichni co se na tom podílli udělali dobrou práci!A není k tomu co dodávat!Váš čas věnovaný přípravě a čas strávený na place měl cenu!!
  Díky a jen tak dál! Lorenc L.

  1. 5.1

   bombr1

   Jo a blbne klávesnice tak se můžete navážet jak se vám zachce!

 2. 4

  Anonym

  Akce město v pohybu měla úroveň byl tam jak program pro děti tak pro dospělé všeho věku.Po organizační stránce podle mého názoru to zvládli dost dobře ,na to že to byla jejich premiéra.Ti lidé kteří je kritizují by si měli uvědomit že to není žádná sranda to vše zorganizovat aby vše klapalo jak má.Mohou se příští ročník přihlásit jako dobrovolníci celé akce a třeba to bude lepší.Fandím organizátorům a všem kdo jim pomáhal.Brca

  1. 4.1

   Anonym

   A já přeji všem lidem, co bydlí na náměstí a jeho blízkém okolí, aby se brzy uzdravili a přestala je z toho rachotu (někteří tomu říkají hudba) co nejdřív bolet hlava.

   1. 4.1.1

    Anonym

    A tož vy trochu hysterčíte, ne?
    Pokud někdo bydlí na náměstí tak asi tak nějak počítá s tím, že tam bude živěji než někde v Hraničních Petrovicích. Nutí někdo někoho bydlet na náměstí? Levnější bydlení má určitě v Dalově, Horní Loděnici, Štarnově, Domašově u Šternberka, Těšíkově, ….
    Jako kdyby se někdo z Manhattanu rozčiloval, že tam je hluk a smog a hodně aut.
    Zpátky z hrušky na zem, vy asi už nevíte, co kde poplivat.

   2. 4.1.2

    Anonym

    Ano, z náměstí vyhnat auta, obchody a nakonec i lidi a bude z toho krásné DDčko (Domov důchodců neboli rezervace penzistů). Jste se asi zbláznil….ale každý má právo říct svůj názor, i když je úplně zcestný

    1. 4.1.2.1

     Anonym

     To bude stejnej blbec co je proti závodům.

    2. Anonym

     Kdo nedělá kravál, je blbec? Si ten kravál dělejte jak libo, ale proč ho vnucujete lidem, kteří vám na něho serou?

    3. 4.1.2.2

     Anonym

     Já jsem tam (tak jako většina normálních obyvatel) nebyl a nemám pocit, že jsem o něco přišel. Člověk, který nemá rád, když druhý dělá hluk, není v žádném případě blázen. Ono totiž normální není dělat kravál, ale naopak, normální člověk je ohleduplný ke svému okolí a nedělá druhým to, co se jim nelíbí.

     Řvát a své řvaní zesilovat pomocí elektroniky, nelze v žádném případě nazývat konáním, které by bylo člověku přirozené. Je to zkrátka proti přírodě a je jen otázkou času, než příroda tuto patologickou vývojovou odnož zruší.

     A uvědomte si, že většina z těch lidí, co na náměstí přišli, tam v žádném případě nepřišla proto, aby poslouchala kravál.

     Zkrátka: děti pěkně si hrejte, bavte se, zpívejte si, ale normálně, tak jako to lidé (např. původní obyvatelstvo tohoto města v parku) dělali dřív.

     A ve škole dávejte pozor, abyste měli hezké vysvědčení.

    4. Anonym

     na psychině jsou léčebenské slavnosti. oni vás pouští i k internetu?! :D

    5. Anonym

     Urážky druhého je maximum toho, nač jste schopen svým mentálem dosáhnout? Pokud ano, pak nepotřebujete mozek, protože na podobně primitivní urážky, by Vám bohatě stačila mícha.

    6. 4.1.2.3

     Anonym

     Máte už z toho kraválu halušky? Proč tu blouzníte o autech? Řeč tu byla o kraválu, působeného pod krycím názvem hudba. A když už chcete za každou cenu ten kravál srovnávat s nějakým strojem, pak se tu mnohem přiléhavěji nabízí točící se prázdná míchačka na maltu, naplněná kameny. Takovou hudbu můžete poslouchat vždy tam, kde zedníci končí svou práci a onu míchačku umývají.

     Zkuste to, je to paráda! Pravidelný rytmus velice, fakt! Ani kytaru + mixážní pult netřeba.

 3. 3

  miris

  Byl jsem se na namesti podivat v patek i v nedeli. Program i kapely byly super. Jako hodne slaby clanek cele akce byl vykon moderatora. Jeho slovni zasoba je velice mala -pro moderovani takoveto akce urcite silne nedostacujici. Jeho vystupovani na podiu pri ohlasovani kapel – tragedie. Konkretne mam na mysli rozhovor s jednim clenem kapely Zlomenej kakktus. Snazil se vyplnit mezeru pred nastupem kapely ale absolutne rozhovor nezvladl. Pro priste bych urcite volil profesionalniho moderatora a ne amatera ktery s moderovanim nema absulutne zadne zkusenosti. Jinak akce velice povedena !!!!!!

  1. 3.1

   Anonym

   Tento moderátor už moderoval několik akcí a vždy byla velká spokojenost, až samozřejmě na pár zapšklých lidí.. kterým se ani naše maloměsto nevyhne…Jak už jsem řekla v předchozím komentáři, příště si to můžete zkusit sám být 3dny od 7-23hod vtipnej a neopakovat se… Až mi dáte nějaký příklad komentátora, který ve Šternberku tyto akce komentovat a byl alespoň z poloviny takhle výřečnej a pohotovej (jakože většina z nich byla tak akorát na uspání na dobrou noc) tak tyto řeči budou alespoň trochu podložené a opodstatněné…

 4. 2

  Anonym

  Nedělní dramaturgie Města v pohybu se nepovedla, dát na večerní program řvoučí nemelodickou kapelu, která blbne na pódiu pro hrstku fanoušků bylo šlápnutím vedle a zkazilo to dojem z celé akce.

  1. 2.1

   Tomaš Zatloukal

   nedělní dramaturgie podle počtu lidí se určitě povedla,ale chápu vás že můžete mít jiný názor,ale jak říka kniha knih „strom poznáš podle ovoce“.A o melodice,harmoniích a jiných hudebních témat můžeme spolem probrat osobně na emailu zatloukal.tomas@seznam.cz. :-) Pěkný den přeji T.Z.

   1. 2.1.1

    Anonym

    „strom poznáš podle ovoce“.

    A primitiva podle kraválu …

 5. 1

  Anonym

  Velice lituji, že jsem nebyl přítomen propagaci něčeho tak skvělého, inteligentního a ducha povznášejícího jako je třískání do sebe pěstma (potažmo nohama a koleny). A nafackovat by si měli rodiče, kteří o takovou show ochudili svoje potomky a místo toho si s nimi jalově povídali, hráli, sportovali, byli v kině na pohádce nebo je naprosto nevýchovně nutili pracovat třeba na zahrádce. Pokud budu mít děti, bojové sporty budem sledovat živě, v TV a teď běžím sehnat nějaké PC hry s touto tematikou.

  1. 1.1

   Anonym

   Je fakt, ze ta boxerska exhibice byla taky trochu exibicí trapnosti. Kecy jako: nebojte nikoho nezabiju, jen mu zlomím žebro, krev je normální, …. nejsou moc vhodná pro náctiletý děcka. Pak jim narostla ramena, agresivita a po jednom pivu pak převracejí kontejnery. A ten moderátor taky moc moudra nepobral. To jeho „bordééél“ za každým slovem bylo přinejmenším trapné a přiblblé. Ale jinak dobrý – jen příště trošku vychytat inteligentnějšího a vtipnějšího moderátora.

   1. 1.1.1

    Anonym

    Že by u příležitosti ecce homo někoho napadlo vystavit to, co umějí vytvořit děti např. na Partyzánské, to asi nenapadlo nikoho a nebo (to bude pravděpodobnější) co nedělá kravál, nebo nepropaguje násilí, to nenese úspěšně zisk a proto to dnes nikoho z organizátorů nezajímá.

   2. 1.1.2

    Leňa

    Když máte tak inteligentní poznámky tak se příště aspoň podepište.
    A hrozně by mě zajímal například Váš projev, když už se tady oháníte tou inteligencí a vtipností.Vy byste si představoval asi nějakého ťuňťu na pódiu že? Příště se můžete přihlásit dobrovolně a tři dny tam od 7-23HOD MŮŽETE BÝT VY, CHTĚLA BYCH SLYŠET VÁŠ PROJEV. Když to srovnám s minulými ročníky, mělo to aspoň šťávu. Kecat a kritizovat umí každej blb, ale makat a něco udělat málo kdo…

    1. 1.1.2.1

     Anonym

     ten moderátor za to nedostal zaplaceno?

    2. Anonym

     Dobrý den,
     moderátor nedostal zaplaceno, dělal to ze své dobré vůle.

Komentáře jsou ukončeny.