ŠTERNBERK ORG • 2004-2019 • 15 LET EXISTENCE

Podobné články

23 Comments

 1. 4

  Anonym

  P.S.
  „…vidíme“, tedy to chápu tak že vy a další pacienti na některém z oddělení ústavu na Olomoucké ulici :-)

  1. 4.1

   Anonym

   Adios!Nápodobně!Pokud se tu nenadává sborově na město a co dělá špatně tak to tu nestojí za nic a o tom je celý web.Ať je původní článek o čemkoli skončí to kritizováním starosty,radnice,zastupitelů a nebo v horším případě řešením odkud jeho předci před několika generacemi přišli.Šternberk mám rád i přes všechny nešvary co se zde uvádí neříkám že je ve městě vše ok.Doufám že se k vedení města nikdy nedostanou místí chytráci to by byla opravdová katastrofa, sami nic nedokázali a pomlouvají od opravy náměstí přes most až po nové kontejnery.

   1. 4.1.1

    Anonym

    HAWK! … řekl dlouhodobě participující člen úřednické městské šlechty :-)
    A kdože to je z Přerova?

    1. 4.1.1.1

     Anonym

     To se dalo čekat…..nemáte pravdu……

 2. 3

  bombr1

  http://olomoucky.denik.cz/zpravy_region/autisty-tady-nechceme-zada-petice-obyvatel-.html

  Nepatří to sem!!Ale je to hnus!!Je to normální???!!!:((((
  L.L.

  1. 3.1

   Anonym

   Opravdu to sem nepatří ti co sledují dění kolem sebe o tom dávno ví i např. zprávy primy.Jinak samozřejmě o blaho postižených nejde jen nový pan starosta chce prachy za pozemek.Určitě by se takovým peticím předešlo kdyby informace nešly přes místní drbny ale vedení obce předem řeklo co a jak.Jinak dům za x milionů jen pro ani ne 10 autistů mi přijde pěkné rozhazování.

   1. 3.1.1

    Anonym

    A jeden co již podepsali co?!

 3. 2

  Anonym

  Tak tento komentář musel napsat někdo z vincku!Nepouštějte ty dementy k počítačům!

  1. 2.1

   bombr1

   Je krásné že jste se zapojil!!Ještě krásnější by však bylo,kdyby jste nám pověděl proč píšete takovej hnus!!:)Děkuji! L.L.

  2. 2.2

   Jorg

   Z Vincku nejsem a vy bez obalu prezentujete svou netoleranci a ingnoraci. Presne v duchu meho puvodniho komentare, ze Sternberk je historicky plny podivnych existenci s moralni vadou!

  3. 2.3

   ABC

   Já už mám taky někdy dojem, že pojem „Šternberk“ je psychiatrická diagnóza. To, co se v tomhle městě v posledních letech děje je snůška úřednické arogance a ignorace!!!

 4. 1

  Jorg

  To je síla!!!! Jde vidět, že Šternberk je prostě město, kde byl majetek ukradenej Němcům a podle toho to tady všechno vypadá – dřív i teď. Udavačství, podfuky, naschvály, závist, bolest……

  1. 1.1

   Anonym

   Že by měl vliv majetek právem zabavený němcům po 65 letech na současné obyvatele to nemyslíte vážně .Je to město jako každé jiné.

   1. 1.1.1

    Anonym

    zcela jistě ANO – ono se to projevi v nekolika generacich, ze sem prisli lidi, kteri nemeli majetek, byli docela neschopni a sli zde pouze z jednoho duvodu: ze jim dal nekdo neco zadarmo (co bylo ukradeno nekomu jinemu)…. podle toho potom vypada vztah k hodnotam. Jedte do nejakeho mesta treba na Jizni Morave a pochopite ten rozdil, kdyz ve staveni bydli nekolik generaci!!!!

    1. 1.1.1.1

     Anonym

     Co bylo ukradeno někomu jinému cha cha, pouze se české obyvatelstvo vrátilo tam kde bylo po třicetileté válce vyhnáno německými kolonisty .Bylo to jediné správné a definitivní řešení s němci co tady dělali rozmíšky zakončené dvěma světovými válkami a že to odnesli i neviní to se nedá nic dělat, židů se taky nikdo neptal když je odvážely do koncentráků jestli tam chtějí.

    2. Anonym

     hmm, a vy vite, jak vypadal Sternberk pred 30-letou valkou? to tady byl jeste les!!! Asi jste nikdy necetl nic o tom, kdo a proc sem pozval lidi z Nemecka. Vite proc? Protoze tady ikdo neumel pracovat v horach a v dobe, kdy v Nemecku fungovalo hornictvi, hutnictvi a strojirensky prumysl tak v zemich Koruny Ceske behali zemedelci po polich.

     Cituji z Wikipedie
     „Etničtí Němci přišli na pozvání českých panovníků, aby málo nebo zcela neosídlené pohraniční české oblasti kultivovali. Češi totiž žili převážně v nížinách podél říčních toků a neměli zkušenosti s životem v horských oblastech. Příchozí Němci tuto oblast osídlili, půdu zúrodnili a vesměs úspěšně zde hospodařili.“

     Doplnte si vzdelani a pak neco napiste!

    3. Domov

     Vy tu povídáte o domově lidem, kteří nechápou (stejně jako jejich předkové) co slovo domov znamená. Kdyby totiž jejich předkové chápali a cítili co domov znamená, tak by sem prostě nepřišli, protože by zůstali doma. Je to jednoduché a je to logické. Teď tu máme máme město bezdomovců, kteří se neumějí domluvit ani na tom, jak donutit několik loutek, aby v souladu se svými povinnostmi, dali obnovit školky pro děti. Musejí své děti vozit pryč z města, právě proto, že své město, svůj domov nemají.
     Děti mají chodit do školky tam kde bydlí, s dětmi sousedů. Ale to už je zase o domově a je tedy zbytečné vykládat o tom tady lidem, kteří své děti převážejí a svážejí např. kamsi do Lužic, jak řepu do cukrovaru.

    4. Anonym

     To tady byl les…..plácáte nesmysly třicetiletá válka 1618-1648 založení hradu 1241 .

    5. Domov

     Jestli se ve Šternberku necítíte doma jen proto že zrovna chybí místa ve školkách(za pár let budou zase přebývat)tak je mi vás upřímně líto.Komu se tu nelíbí ať táhne třeba do přerova ,tam vám děti za malou platbu pohlídají zástupy cigánů.

    6. Potrefená

     „… že zrovna chybí místa ve školkách…“

     To zrovna trvá nějak dlouho, ne? Kolik let už asi? Možná to tu někdo řekne onomu pánovi, jehož předkové přišli z Přerova.

    7. Anonym

     Pro ty, kteří nepatří mezi rozumově nejnadanější, by tu možná bylo dobré připojit poznámku, že dítě které letos potřebuje školku, jí za pár let už nebude potřebovat. Je to způsobeno tím, že dítěti každým rokem jeho života, přibude jeden rok věku.
     Pro snazší pochopení tu uvedu příklad:
     Máme tu dítě, kterému jsou 4 roky. Bude-li takto staré (spíše mladé, že?) dítě čekat pár roků (2 roky), tak už školku nestihne, protože už půjde do základní školy*).
     ……
     *) Pro pána z Přerova: 4+2=6

    8. lojza z bohuňovic

     Tak tohle musel napsal minimálně zakládající čůen MENSY :-)

    9. Anonym

     Jistě, to vidíme i bez Vás. Co nám ale chcete sdělit Vy. Co hodlá vyprodukovat obsah Vaší lebky?

Komentáře jsou ukončeny.