ŠTERNBERK ORG • 2004-2019 • 15 LET EXISTENCE

Podobné články

3 Comments

 1. 1

  rejsek

  Dovolím si upozornit, že v článku je chyba. Start byl možná na Radniční, ale už včera. Když jsem šel kolem 17:30 po „Ekcáku“, už z města jsem slyšel, jak se tam nějakej kretén prohání podstatně rychleji než padesátkou. Asi za minutu už si to ten zmetek v onálepkovaným závoďáku hrnul kolem mě (že za plnýho provozu snad nemusím zdůrazňovat). Jak se blížil, ukázal jsem mu jen po premiérovsku, že je jednička. Ale kdybych měl v ten moment po ruce dlažební kostku, musel mych se držet, abych ho nepozdravil jinak.

  1. 1.1
   1. 1.1.1

    Anonym

    Proč osle? Mne taky vadí, když někdo nědodržuje zákony a ti, kteří by na to měli dohlížet to buď nevidí, dělají že nevidí, nebo dělají to samé. Takhle moc daleko nedojdeme.
    Ve čtvrtek mne zastavila PČR, kontrola dokladů, pojistek, vozu, vše v pořádku a tak šli po lékárničce. Měl jsem kufr plný věcí a tak jim říkám: přátelé, klidně si to vyskládejte, mám auto starý 5 let a na lékárničku jsem nikdy ani nesáh, takže tam bude v původním stavu. No a že prý lékárničky mají záruku jen 4 roky a atd… Toho mladšího z nich jsem vzal k pneumatikám, krásným novým Michelinkám a říkám mu: „podívejte, tohle je to, co může zachránit život, ne prošlý obvaz v lékárničce“. Byl to jeden z mála rozumných a tak mi podal ruku a já mu slíbil, že až pojedu kolem benzíny, tak si koupím lékárničku novou. A udělám to.
    Rozlišujme mezi podstatnými a nepodstatnými věcmi, ale pokud nějaký debil jede na mašině po Ecce Homo dvě kila, tak dlažební kostka je adekvátní tomu, jak ohrožuje okolí.

Komentáře jsou ukončeny.