ŠTERNBERK ORG • 2004-2019 • 15 LET EXISTENCE

Podobné články

29 Comments

 1. 12

  Pepa

  Již jednou dostali většinu a tisíce lidí bylo naprosto nesmyslně uvězněno. To nestačilo????

 2. 11

  Anonym

  Jenomže, když se do ní miliony nalévaly, tak pan senátor spíš myslel na sebe a vůbec ho nemuselo napadnout, že by ho nějaký Agel vypíchnul

 3. 10

  Anonym

  Do kdysi naší nemocnice nateklo z našich daní cca sto miliónů na rekonstrukci, další peníze ze senátu-máme přece senátora-tehdy ředitele nemocnice. Tedy, až se to spravilo, předalo se to za pusinku Agelu, včetně majetku města.
  To vše v režii ODS, ti z vás, kteří mne chtějí obvinit ze lži, by se měli naučit počítat.
  Sám za sebe jen dodám, že mám v nemocnici ještě zdr. dokumentaci ohledně osteoporézy, v nejbližší době požádám ve spolupráci z lékaři z FN o její zaslání tamtéž.
  Ve Šternberské nemocnici jsem se narodil, v tamním archívu je ještě uložen průběh mého narození, byly jakés problémy. Chci tím jen říct, že se stydím za ty, kteří dnešní stav nemocnice zavinili !
  Jiří B.

  1. 10.1

   Anonym

   Můžete nám upřesnit Jaké problémy? Někdy se stane např. že dítě upadne na hlavičku, to bych vám rozhodně nepřála…

   1. 10.1.1

    Anonym

    Neupadl jsem, jen se mi na světě nelíbilo, jiní na hlavu upadli a nyní nám chtějí velet. :-)

  2. 10.2

   Jirka

   Možná málo čtete ale problémy se zdravotnictvím jsou na CELÉM světě! Všude v lidské činnosti a nebude to nikdy jinak. V našem městě stejně jako jinde se vyvýjí ceny např. ve stavebnictví mimo reálné příjmy obyvatel. Koho to trápí? Nikoho. Jen se konstatuje oprava toho či onoho za desítky milionů bez rozboru reálných nákladů. Pak se majitel stavební firmy prohání v neustále nových autech, přičemž jeho ZAMĚSTNANCI DOSTÁVAJÍ MZDU OPOŽDĚNĚ ATD. Nemocnice v režiji KSČ bylo na úrovni středověku. Téměř nic nebylo, doktor si s váma vytřel prdel, stejně tak personál. Jdi tedy kolego do …. a nepiš ty svoje stupidní nostalgické bláboly. Dnes je to relativně v pohodě. Vyjeď ven na západ a tam to není jiné…. Na východ raději ne. Tak tak je to tragédie.

   1. 10.2.1

    Anonym

    Nevím Jirko, zda se to týká mne, přesto trochu reaguji.
    Jen říkám, že brát si vzor ze zdravotnictví v USA je cestou do pekel. Jistě víte, že je tam 40 000 000 lidí bez zdr. péče. Pokud trochu sledujete světovou ekonomiku, tak také víte, že pokles ekonomiky v USA je varovný a jistě víte, jaké jsou hlavní důvody. Využívám zdravotnictví jistě více, jako vy, proto si troufám tvrdit, že mám slušný přehled. Ano, s FN Olomouc jsem velmi spokojen, je tam špičkové vybavení i odborníci. Jako jeden z mála také nechávám na sobě pracovat mediky, jsou i vaše budoucnost.
    Jiří B.

 4. 9

  Bobr

  A běžte k volbám.Jinak se toho co je na radnici nezbavíme.Pan starosta se tímto promyšleným pronájmem nemocnice přece výsostně stará o občany. Ale o občana jde až na posledním místě.Myslím si že sedlák má odjakživa orat a ne starostovat.Jinak doorá vše kolem.

  1. 9.1

   Anonym

   Ty si ale hňup! :-D Sedlák může za vše!

 5. 8

  groseska

  Můžu se zeptat A kam vlastně všichni utíkají? K lopatě nebo do Invensysu?

  1. 8.1

   Anonym

   Hodně blbej dotaz! Kvalitních lékařů a sester je potřeba v jiných nemocnicích!

 6. 7

  Anonym

  Tak jsem si přečetl že je opět odvolán ředitel nemocnice tak jsem rád že jsem již z nemocnice odešel a nikdy bych se tam již nevrátil. to jak se krásně a kvalitně staví firma Agel k chodu nemocnice je dost drsné. Laboratoř vydělával asi největší část z celkového výdělku tak to asi nemocnice pocítí a muže si tvrdil kdokoliv ze středomoravské cokoliv jiného. hold agel ušetří na provozu více labin a na výsledky se bude čekat déle protože se budou muset všechny odběry ve velkém převážet což zase zabere více času…. A jinak z nemocnice utíkaji sestry lékaři a další zaměstnanci a co jsem slyšel mezi zaměstnanci tak se už i boji cokoliv říct jen aby neměli problémy. viz nuceni přechodu všech zaměstnanců k agel pojišťovně a pod. hold je to čímdál lepší co bude příště??? ted by mě zajímal třeba názor Pana Vavrouška jestli si to takto představoval … ale tomu je to určitě jedno

 7. 6

  MP

  Já jen zírám…Nechápu,jak může být ředitel přerovské nemocnice současně ředitelem šternberské?
  Jsem z Přerova a do nemocnice sem nechodím.Mám několik špatných zkušeností s touto nemocnicí.Raději jsem jezdila do Šternberka.Byla jsem tam vždy spokojená a na nemocnici jsem nedala dopustit.Ale teď ,babo raď?

  1. 6.1

   Anonym

   Baba Vám neporadí, také již do Šternberské nemocnice nechodím. Veškerou péči mám ve FN Olomouc, mimo to, že tam jsou odborníci, je tam i solidní přístup ke klientům. Tož asi tak.
   Jiří B.

 8. 5

  Anonym

  Oddělení laboratorní medicíny Nemocnice Šternberk o.z. je akreditovanou zdravotnickou laboratoří (více zde), která provádí vyšetření v oblasti biochemie, imunologie, alergologie, hematologie, cytologie a molekulární biologie pro přirozený spád Nemocnice Šternberk o.z. (cca 80.000 osob ze Šternberska, Uničovska, Litovelska a části Olomoucka); některá speciální vyšetření provádí pro většinu oblastí Olomouckého, část Moravskoslezského, Zlínského, Brněnského, Jihlavského a Hradeckého kraje.

  Teď to půjde do Prostějova

 9. 4

  franta

  Když před časem Prim. doc. MUDr. David Stejskal, PhD. se svým kolektivem uvedli do praxe jejich vědeckou práci, pěli na něj všichni místní a krajští potentáti ódy a nás krmili, jakou má šternberská nemocnice budoucnost a špičkové pracoviště, které nám mohou závidět nejen v republice, ale i v Evropě. Není to tak dlouho, když nás informovali o špičkovém zařízení, kterým bylo oddělení laboratorní medicíny vybaveno. A najednou, z čista jasna je všechno jinak, všechno jde do pr….ostějova! AGEL zametl nejen s OLM, ale i s panem docentem. Pan docent možná dostane práci v Prostějově, pokud se na ně nevykašle a nepůjde třeba vyučovat na Univerzitu.
  Že to asi tak nějak dopadne a z nemocnice se stane kdovíjaké druhořadé nebo ještě horší zařízení, to jsem si myslel hned jak začaly zmínky o AGELu. On si sice na to brousil zuby ctihodný pan senátor a spol., jenomže AGEL měl někde silnější podporu ale hlavně více tintilinti.

 10. 3

  Anonym

  No když utekl všechen personál, tak se špatně řediteluje – vlastně není komu! Ale ještě že pan starosta má takový čuch na lidi :-D :-D

  Jo když jsme u toho starostu vzpoměl jsem si jak na naměstí při doprovodné akci k ecce homu, delal žoviálně dřepy na podiu v tričku barvy, kterou se presentuje soc. dem. :-D :-D tak nevím …. že by rozpolcenost před senátními volbami? kdo ví? ja se jen směju

 11. 2

  skeptik

  Plody systematického rozkrádání zdravotnictví pod taktovkou ODS (Občansko Demokratické Strany).
  Co na to říkají pánové Vavroušek, Sedlák a další, kteří si před privatizací naší nemocnice vytahovali v médiích trika jak jde o krok správným směrem? Další hrobař Kavřík byl odsouzen, i tak jich zůstaly celé zástupy. Věřím, že v příštích volbách se lidé probudí.
  Taky doufám že nikdo z naší rodiny nebude v nejbližších letech nucen vyhledat služby této nemocnice. V opačném případě se těším na hospitalizaci v Třinci nebo někde dál.

  1. 2.1

   Daniela

   Jestli jde o rozkrádání, tak v tom vedou jednoznačně komunisté a pak hned socialisté. Koho asi budou volit? ČSSD, která monstrózně napochodovala s policií do Nomury a teď za to zaplatíme všichni? Jedna věc je něco skutečně ukrást – znárodňování a tedy skutečné okradení obyvatel, nebo nechat lidi starat se o sebe a hodně to prostě nezvládne. Verze 2 je správná.

   1. 2.1.1

    Mirek

    O znárodňování bych raději vůbec nemluvil. Věřím, že každý soudný člověk dojde k závěru, že rok 1948 je pryč a nikdy se nebude opakovat (doufejme).
    Jak mám ale chápat to, že jakýsi Agel, který se napakoval a postavil na nějakých pochybných státních dotacích, dostane fungující nemocnici aniž by zaplatil jedinou korunu? Je někde k mání prosperující podnik, který bych si mohl převzít a platil bych pouze symbolické nájemné?
    Jak je možné, že Julínek prodává majetky jeho ministerstva za zlomek tržní ceny? Není to snad novodobé rozkrádání? Kradou ti, kdo se k tomuto majetku takovou křivou cestou dostanou a pak jej střelí za běžnou tržní cenu. A to momentálně režíruje ODS. Paní Topolánková má jaksi mimo pravidla vozidlo s řidičem i ochranku, my všichni to platíme. TO je taky modré rozkrádání. Ale těší mne, že je to vidět a že to bude u voleb bráno v potaz.

    1. 2.1.1.1

     Klaus Švajner

     Koho ale chcete volit? Současnou opozici? To snad ne. Věřím, že jakmile se dr. Rath dostane opět k moci (bohužel se to asi fakt stane) velmi rychle zapomene co tak halasně proklamoval a rozprodá zbytek majetků svým známým a kamarádům. Nevěřím, že se to nestane. A obyčejný člověk, pacient, opět utře hubu a půl roku po volbách budeme všichni svorně nadávat opět.
     Bohužel, cesta ven není. Tedy snad kromě války, hladomoru či zemětřesení.
     A na naší místní úrovni? Ať volí volič koho chce, starostu nezvolí. Největší vrah minulého století prohlásil jednu otřesnou věc a měl v ní kurevskou pravdu: je jedno jak národ volí, důležité je, kdo sčítá hlasy.

    2. Anonym

     Ano, máš naprostou pravdu. Koho volit? Letos ani příště určitě nebudu volit ODS, to už snad radši komanče, aspoň bude sranda a třeba po jejich experimentu zmizí konečně pod zem. Možná bych měl jeden lék: kdyby občané nebyly pořád jak tupohlavé ovce a řekli nahlas svůj názor, vyjádřili svůj nesouhlas…. Veřejnost je jediné, čeho se politici u koryta bojí – ve Šternberku, v Olomouci, v Praze. V Německu se nasrali skrz nízkou cenu mléka a řeší to. A dosáhnou zvýšení. U nás třeba stávky učitelů jsou trapným divadlem: lhát dětem že se stávkuje proto, aby měli lepší učebnice…… 1.ZŠ samozřejmě nestávkuje, ředitelka ODS, bývalý ředitel ODS a starosta, a ostatní učitelé se bojí – co až se budou rozdělovat prémie…. Nebo na to mají učitelé na 1.ZŠ nebo třeba na 2.ZŠ jiný názor? Pak je to taky smutný.

    3. Z.Š.

     Ke zmínce o stávce učitelů bych připojil svoji poznámku, že by bylo třeba za každou sebevraždu, kterou spáchá dítě prokazatelně v spojení se školní docházkou (např. šikana ze strany žáků nebo i učitelů, přetížení učivem…), plošně snížit všem učitelům a ředitelům škol jejich platy o předem stanovený počet procent.
     V žádném případě bych učitelům na platech nepřidal, dokud budou malé děti nosit do školy a zpět domů na svých dětských zádech brašny, které váží snad 25% jejich vlastní tělesné hmotnosti a do školy jsou přinuceny chodit bez jakéhokoli doprovodu.
     Zd. Šenkeřík

    4. Hannibal

     A jaké byste měl řešení? Že by třeba učitelé nosili dětem tašky z domu až do třídy? Jak by se prokazovala sebevražda „prokazatelně v spojení se školní docházkou“? Vy jste se musel hodně špatně učit, když cítíte takovou zášť proti pedagogickému systému..A mimochodem kdo nutí děti chodit do školy samotné? Nejspíš taky učitelé, že? „Jeníčku, jestli ještě jednou uvidím před školou maminku, tak ti dám takových úkolů, že z toho spácháš sebevraždu!“

    5. Anonym

     Ať už jsem se učil jakkoli, podepsat se umím.
     Zd. Šenkeřík

    6. Hannibal

     Text tohoto komentáře byl vymazán, jelikož porušoval publikační pravidla našeho serveru! Redakce

    7. Hannibal

     Zajímalo by mne, jakým způsobem jsem porušil publikační pravidla a také kde jsou tato pravidla k nahlédnutí. Mám totiž dojem, že pokud jsem tímto příspěvkem porušil publikační pravidla, neděje se na této adrese nic než kontinuální porušování publikačních pravidel. S pozdravem a pobaveným úsměvem Hannibal.

    8. Hannibal

     Můžu mít dotaz? Jak souvisí stávka školy s politickým zařazením jejího ředitele? Místo toho, abyste kladně ohodnotil, že na 1.ZŠ bojkotovali stávku, tady vykřikujete filipiky o tom, kdo všechno je v ODS…to mi přijde poněkud zvláštní. Takže správně by bylo kdyby stávkovali a stejně z toho nic nevytěžili? A btw. ty řeči o Německu mě poměrně zaujaly, že bych je už někde četl? Od výstavby dálnic jsme se dostali k cenové politice mlékáren?

 12. 1

  bombr

  HMM!A ve ŠL tak krásně pěla ódy na radost!!:)
  A asi to nebude tak růžovoučké!!:(((
  L.L.

Komentáře jsou ukončeny.