ŠTERNBERK ORG • 2004-2019 • 15 LET EXISTENCE

Podobné články

12 Comments

 1. 2

  Anonym

  Taky by meli udělat schránky důvěry pro nás normálni obcany, kteří uz se bojí na něco zeptat….

  1. 2.1

   Anonym

   Není potřeba, oni stejně odpoví na to, na co chtějí. Ve Šternberských listech se starosta opájel nádherným historickým náměstím… V historii se nikdy nesypalo náměstí šotolinou. Nikdo nebyl takový idiot. To až dnes je kdejaký blb projektant. Ovšem on na takovém náměstí nebydlí.

  2. 2.2

   Anonym

   A proč se bojíte na něco zeptat? Kolikrát už jste se ptal a nevyplatilo se Vám to?

   1. 2.2.1

    ferdinand křópal

    A ve ste odkod stréco?
    Také z Bózova, že o Šternberko nevété aně ň?

   2. 2.2.2

    Anonym

    Znám pár lidí co se zeptali a hned se ocitli na černé listině. Pokud sis nevšim, tak Šternberk má svá pravidla pro občany.

   3. 2.2.3

    Anonym

    2x a vždy se to obrátilo v neprospěch při jednání na městském úřadě.

  3. 2.3

   gr

   abyste se pak nebáli tak něco hodit…

   1. 2.3.1

    Anonym

    Nebojím se vlka nic, ale škoda papíru. To je už lepší si s ním vytřít pořádně zadek!

  4. 2.4

   Anonym

   schránky sice jsou na odboráku, na kině a vedle vrat radnice. ale když tam něco dáš. tak se na tebe stejně vykašlou. Podotýkám, že jsem tam dával neanonymní kokretní motiv a nic jsem se nedověděl.

 2. 1

  L.

  s takovou pitomostí jde město do novin. pro důchodce jsou scrhánky dobrý, ale měly by tam být už dávno a né teď z toho dělat vědu nebo zásluhu.
  jestli to nebude tím že se bílíží volby. bábušky a děěěduškové jsou potřeba pro vhození hlasovacích lístků, ehmm, že ano…

  1. 1.1

   Anonym

   K Vašemu komentáři bych přidal informaci, že někteří politikové chodí na návštěvy za důchodci na Komenského ulici do Sociálních služeb šternberských, nezávisle na tom, kdy voby jsou.

   1. 1.1.1

    Anonym

    Nejen ve Šternberku je před volbami a tak volení zástupci, kteří po celé funkční období kašlali na všechny se honem zviditelňují. Že je krátce před volbami si najednou vzpoměli i Zelení a KDU-ČSL. Tito zaprodanci komukoliv, jenom aby byli zastoupeni ve vládě schválili „Julínkovy dekrety“ a najednou zjistili, že těmito dekrety jsou lidé značně postiženi a tak, stejně jako šternberští „zvolitelé“ (nebo naopak?) najednou vědí, že je tu početná skupina, od které budou potřebovat hlasy, tak najednou chtějí navrhovat změny v Julínkových dekretech, zvyšovat důchody a pod. Útočí tímto způsobem především na starší generaci, o které se domnívají, že trpí Alsheimerovou chorobou nebo alespoň senilitou a že si nevzpomenou, jak je chtěli ještě před nedávnem ožebračit a dělají zastánce a málem spasitele méně movité a nemovité části voličů.

Komentáře jsou ukončeny.