ŠTERNBERK ORG • 2004-2019 • 15 LET EXISTENCE

Podobné články

30 Comments

 1. 4

  Anonym

  SOUHLAS,
  starosta je pracovitý, ale kdo opravdu řídí město?????
  Poslanec Z. mlčí !!!!!!!! a nemá zájem. Je to ostuda.

  1. 4.1

   Anonym

   Kdo opravdu řídí město? Starosta reprezentuje navenek. Řídí rada a zastupitelé :)

   1. 4.1.1

    Anonym

    To neni uplne presne tvrzeni :-) Sice to tak formalne je, ale ve skutecnosti mesto ridi par sibru, pijavic a nesmrtelnych a kazdemu rezimu poplatnych uredniku. Tihle vsichni pripravuji material zastupitelum a jak ho pripravi (co zdurazni, co zamlci, atd), tak se to odhlasuje. O tom, ze je ve sternberskem hokeji bordel mluvila ve svych zpravach uz davno interni zastupitelka, bohuzel tato informace se do materialu ke schvaleni nekolikamilionove dotace pro pana Trundu, bohuzel nikdy nedostala. Takze zastupitele oblbnuti tendecne pripravenym materialem zvedli ruce PRO, prece nebudou likvidovat mistni hokej :-) Clovek jim to ani nemuze mit za zle, jsou to normalne pracujici lide (krom nekolika sibru z radnice) kteri zase do problematiky tolik nevidi. To uz do toho vidi mnohem vice radni, a podivejme se na slozeni Rady mesta: 6 clenu zije z mestskych penez primo (mimo pana Zemanka, ten bral dokud to slo), sedmy neprimo (z prispevku).

    1. 4.1.1.1

     Anonym

     A proč tomu tak je?Protože lidé nejdou k volbám.A to hlavně ti nespokojení.

    2. Anonym

     Ja k volbam pravidelne chodim, ale je to jako hazet hrach na stenu. Jak chcete nejakou zmenu, kdyz si nasi politici nastavili volebni matematiku tak, ze neni zadna sance tam dostat nekoho, kdo nema mafianske miliony na megakampan anebo kdo neni prave u lizu?
     Jaka by to jen byla zmena, kdyby se treba starosta nebo hejtman mohl volit primo!!! Jen se obavam, ze by to bylo nastaveno podobne jako volba prezidenta: bud nominace politickou stranou, ktera je u lizu, nebo nerealny pocet podpisu (= nutnost megakampane jako ma treba Zeman, a tomu to plati Rusaci protoze tady maji svoje budouci zajmy…. dekuju pekne)

 2. 3

  Thomas

  Vážený pane starosto,

  chtěl bych Vám veřejně vyjádřit podporu, a doufám, že k uzavření šternberské nemocnice opravdu nedojde, protože to je to poslední, co nám tady (snad kromě Vincentina) zbylo.
  Stav už tak poloskomírajícího Šternberka je opravdu žalostný a to, že jsme historickým městem ČR lidem práci nezaručí. Kdysi bylo naše město opravdu hrdým městem se vším všudy, dnes nemají být lidé na co hrdí a to je to, co mne nejvíc bolí.

  PROTO věřím, že o zachování nemocnice tak, jak dnes funguje a je vyhlášená, budete bojovat, věřím Vám.

  přeji hezkou neděli do České Republiky.

  Thomas

  1. 3.1

   Anonym

   Dovolil bych si špitnout, že je tu ještě psychina, takže by možná nebylo (při zavření nemocnice, na kterou stejně mnozí tak jako tak nebudou mít) až zas tak zle.
   A nakonec – když to tak půjde dál, tak se bude říkat: všechny cesty vedou na psychynu, páč nás tam dnešní hovadoprasečí systém dostane.

   1. 3.1.1

    Anonym

    Hrozný je, že se mně zdá, že tato kauza byla uměle vytvořena ODS a ČSSD aby ta banda ukázala, že dokáže vše zachránit a lidi je opět volili a udělali z nich bohy. Lidi nebuďte už hloupí a nevěřte jim! Stejně po volbách tu nemocnici potopí! Hlavně tedy Zemánek a Vavroušek to je banda.

    1. 3.1.1.1

     Anonym

     To je docela zajimava myslenka a ja bych ji v dnesnim bordelu, ktery ti je vazne neskutecny, docela veril. Vsechno je uz mozne, v honbe za penezi a majetkem……

 3. 2

  Anonym

  Malá úvaha:
  V novinách se k té zprávě o rušení nemocnice nikdo z pojišťvny vůbec nehlásí.Poslední dohoda údajně zněla 30 lůžek dolů ve 3 nemocnicích.Nikdo z kraje,kterej vlastní nemocnici, taky nic nenapsal. Jedinej kdo ve všech článcích o tom mluví je Zemánek.Organizátorem petice co jsem videl je…počkejte si….úplnou náhodou Zemánek a Rozbořil.
  Opravte mě,není náhodou před volbama a nebo že by pan Zemánek věděl o tolik víc než všichni ti pánové a tiskoví mluvčí?

  1. 2.1

   bombr1

   Palec nahoru pane nebo paní!! :)

  2. 2.2

   Anonym

   Pana Zemánka sice moc vidět ani slyšet není, o to víc hraje sám na sebe. Celý rok si dokázal obhájit své místo místostarosty na radnice a bratru 400 táců domů. Nějaké předsednictví v dozorčí radě, komise, výbor, podvýbor, ročně mega za cestovní náhrady (když to zřejmě ani nikdo nekontroluje resp. každému je jedno, že by poslanec mohl jezdit rychlejším Pendolinem, které má úplně zadarmo i v první třídě)., dalších pár set tisíc na různé asistenty atd atd a je to doma. Nikdo mu to probůh nezávidí, ale kdyby za ním něco bylo vidět…
   Tihle „“““odborníci a specialisté“““ řídí naši zem, a to bohužel už vidět je, a docela hodně.
   Jak tu kdosi psal: já bych si taky nenechal postavit dům od traktoristy, i kdyby si namlouval že to umí. Stejně tak, jak může pan Zemánek kecat do věcí jako je nemocnice, zdravostnictví nebo Jižní Afrika, když o tom ví hov….?????

   1. 2.2.1

    Anonym

    Takovej nenápadnej příživník…..

   2. 2.2.2

    Anonym

    … Tihle „“““odborníci a specialisté“““ řídí naši zem, …

    Akorát tak hovno, neb jsou sami řízeni.

    1. 2.2.2.1

     Anonym

     Ano Janouškem,Langrem a podobně.Langr ten taky není čistej a bude kázat.

    2. 2.2.2.2

     Anonym

     Tím hůř, když jsou takoví debilové že to nepoznají. Resp. tím ještě hůř, že to dělají ze zištných důvodů.
     Ale zem řídí. A do toho se promítají jen dva aspekty: že věci nerozumí a že jim někdo káže jak to dělat aby z toho vyrubal prachy. Jak to může dopadnout vidí každý když se rozhlédne kolem….

    3. 2.2.2.3

     Anonym

     Poradí mi tady někdo jak teď volit? Nechtěl bych se na volby vykašlat, chtěl bych ale svůj hlas investovat tak, aby to těmhle prasatům nepřineslo žádný užitek nebo ještě lépe aby jim to uškodilo v těch jejich nenažraných manévrech a čachrech.

    4. Anonym

     Můj hlas má DSSS.Všichni z nich dělaj to co nejsou.Z panem Lorencem se znám osobně a probral jsem sním jejich program a vše co je jejich prioritou.A kroužkuji přímo ho.Sice mám už 63roků,ale ten bordel zde podporovat nebudu.

    5. Anonym

     Piráty !

    6. Anonym

     Proč ne, ale nebude ten můj hlas vyhozený úplně zbůhdarma a nepomůže nakonec ve finále zase těm omšelým šíbrům a zlodějům????

    7. Anonym

     Piráti to je úlet.DSSS je také moje strana.

  3. 2.3

   Anonym

   Jen na okraj.Šternberská nemocnice není v majetku kraje. Není ani zřizovatel.Bylo by nutno se zeptat pana Vavrouška, který tuto nemocnici potopil na úplné dno. Vše totiž shrábl CHrenek a jeho AGEL, který se teď honosí jménem Středomoravská nemocniční.
   Jinak naprostý souhlas.

   1. 2.3.1

    Anonym

    Nekdo musel platit ty Odesacke volebni a senatni kampane :-) A kmotri nedavaji penize jen za „dekuju“ a takova kampan, co mel pan Vavrousek, nestoji par uprdenych tisic :-)
    Ale stejne: v arealu nemocnice je plno pozemku, nemovitosti i moviteho majetku, ktery vlastni Mesto Sternberk i Olomoucky kraj. Kolik za jejich pronajem Agel plati????? Jde to nekde zjistit? Asi ne….

 4. 1

  Hans

  Herr Zemanek je obycejny vycurany vyzirka. Spravedlive a socialni reformy :-)
  Cestina a telocvik, to je jeho aprobace. Ne kafrat na tema nemocnice. Proboha, kdo si necha postavit dum od napriklad veterinare???? A tohle je uplne stejne: cestinar resi zdravotnickou problematiku…… Main liebe Gott!!!! Pane Boze ochranuj nas :-)

  1. 1.1

   bombr1

   S tím to naprosto souhlasím! Pan Zemánek je nad_člověk,nebo superman! Protože sedět na tolika místech na jednou a pracovat na 100% prostě nejde a obyčejný smrtelník to nedokáže. Ale náš pan sociální demokrat ano! :)) A uvědomte si občané kolik takových pánů Zemánků je v parlamentu, k krajích,vládě, senátu a podobných institucích?! Jsou to mraky takto bezohledných zlatokopů.
   Poslanec má mít plat 50000kč a dost! Žádné další dozorčí rady a podobné aktivity! Protože nač je nám poslanec, který nedělá svoji práci důkladně!? Stačí se podívat na docházku a hlasování v parlamentu a senátu. No a SENÁT?! Okamžitě zrušit! Je to pouze trafika a úložiště přebytečného materiálu. Daly by se tady rozepsat sáhodlouhé romány na téma mrhání peněz nás daňových poplatníků, ale nemá to cenu, pokud je stále občan slepý a ve volbách těmto sedmi-lhářům z parlamentních stran dává stále možnost pokračovat v tunelování a devastaci naší vlasti!
   Lorenc L. MO DSSS Olomoucko

   1. 1.1.1

    Anonym

    A taky je geniální (nebo genitální) to jak se jeho vy-papaný obličej kouká na děti před vchodem do školy a motá jim hlavu! Proč tam stojí nějaké auto s reklamou? Proč před školou? A proč přímo před vchodem? Neměla by si paní ředitelka udělat pořádek? Vždyť stačí už jen to, jak dětem motají hlavu ve školách nebo je berou na různé akce zaměřené hlavně na ovlivňování malých mozečků a nezeptají se ani rodičů zda s tím souhlasí. Vždyť je to horší než za komand. Tomu by se také měla udělat přítrž.

    1. 1.1.1.1

     Anonym

     možná to bude tím, že je to auto jeho ženy, která na té škole učí……

    2. Anonym

     Ale nemá co dětem motat hlavu!

    3. Anonym

     Hele a hlavně to tam stálo v době třídních schůzek tak to bylo nastrčeno i pro rodiče.Zemánek je chytrej jen když z toho kape…

  2. 1.2

   megalodonx

   Herr Hans, obecně tak nějak…

   Vidím 3 hlavní motivy lidí být v politice: peníze, peníze a peníze.
   Dalším motivem je morální sebeuspokojení všeználků (přemotivovaných extrovertů) a…peníze…
   Výše uvedená skupina lidí je verbálně a komunikačně velice zdatná (není to ale vždy tak – někdy jim stačí rektální alpinismus), což v politice funguje….bohužel, prakticky neumí nic, za co by je soukromý sektor dovedl dlouhodobě podle jejich očekávání platit…takže zbývá jen ta politika….

   Menšina, která se dostane do politického kolečka, chce opravdu něco udělat pro společnost (ti, co dané problematice skutečně rozumí), ale protože to jsou většinou skromnější a introvernější lidé, tak jsou za krátko z politického života vykopáni těmi lidmi uvedenými výše (ale bezproblému zase najdou v soukromém sektoru uplatnění, protože jsou opravdu dobří)…

   No, a protože tomu nahoře vévodí ta první skupina, tak je naše společnost tam, kde je…

   ..jen názor…nic víc… :-)

Komentáře jsou ukončeny.