ŠTERNBERK ORG • 2004-2019 • 15 LET EXISTENCE

Podobné články

8 Comments

 1. 5

  kachnik

  ..tak tuto zoo mohu doporučit.Je to pěkná procházka lesem jak pro dospělé tak i pro děti.

 2. 4

  slonisko

  je otevřeno i kdyz je svátek práce?

 3. 3

  budli

  Minulý týden jsme na Svatém Kopečku byli. Moc se mi tam líbilo. Byla jsem už i na Lešné, i v Ostravě. Nejvíce jsem ocenila akvárium a hlavně blízký kontakt se zvířaty pouze a jen za sklem. Kdy se mi zase poštěstí stát těsně vedle lva, jen za sklem? Na Lešné i v Ostravě se mi nelíbí to množství atrakcí pro děti. Děti pak zajímají jen ty klouzačky a prolézačky a na zvířátka moc nepomyslí.

 4. 2

  Bobik

  Mohl by mi někdo odpovědět na otázku, zda můžou do zoo lidi se psi?Děkuji za odpověď

  1. 2.1

   admin

   Svého psa do olomoucké zoo můžete přivést s sebou. Ke vstupence za 20,- Kč obdržíte sáček na jeho exkrementy. Pes musí být po celou dobu pobytu v zoo veden na vodítku a pokud je vyšší než kokršpaněl, musí mít nasazen náhubek.

 5. 1

  rendl

  taková kravina chodit do zoo ale co už je to tam pěkně na hovno!!!!!!!!!

  1. 1.1

   Hermes

   nelíbí-li se ti na sv. kopečku (mě víceméně už taky ne, hlavně když se vypráskané hanáce vrhnou na každé parkující auto s lístkem á 20Kč/započatá hodina – pobaví mne, když člověk přijede 16:55, obsluha mizí v 17, ale ptají se: na hodinku? nebo raději na dvě?….), doporučuji zoo lešná (75km ze Šternberka).

  2. 1.2

   Doktor

   Co je pro tebe rendle kravina, múže být pro ostatní zábavné a poučné ! Hlavně děti mohou vidět něco, co v dnešním mnohdy vybetonovaném světě, zůstává jejich zraku skryto.
   A problémi s parkovným? To zase dělají lidé, kteří chtějí vydělat za každou cenu !!!

Komentáře jsou ukončeny.