ŠTERNBERK ORG • 2004-2019 • 15 LET EXISTENCE

Podobné články

63 Comments

 1. 24

  Anonym

  Pánové, to je neuvěřitelné. Tento akt by měli okamžitě začít šetřit SZ v součinnosti s PČR. Odpovědní lidé z radnice vlastně okradli slušné občany města dvakrát. Poprvé tím, že ca. 30 milionů vyplatili cikánům jako příspěvek na bydlení. Cikáni však za byt nezaplatili, prachy prochlasrali a protočili v automatech.Podruhé radnice okradla občany tím, že cikánům odpustila dluh. Neuvěřitelné. doufám že orgány činné zakročí.

  1. 23.1

   Anonym

   To je do nebe volající to se může jako a co jiní lidé?

   1. 23.1.1

    Anonym

    A uz jste si vsimli, co je za papir na rohovem dome pod parkem? Za prispeni mesta a ministerstva kultury…..?

 2. 22

  ÚP u nás má jediné pravomoce, odebírat nezaměstnaným dávky, ale jen některým. Vyvolené kastě na ně nesmí ani šáhnout. Případy z Německa které jsem popisoval jsou z TV ARD. Osobní zážitek mám však také. Na jihu Německa se stavěl obrovský sklad jednoho řetězce.Stavba se nacházela mezi dálnicí a silnicí do blízkého města. Na parkoviště u benzinové pumpy zastavilo 5 tranzitů a na dálnici „porouchaný autobus.Na povel neviditelného se z tranzitů vyvalili poliši se psy, složka ÚP a cizinecká. To samé z busu, ale v o trochu větším počtu. Stavba byla obklíčena tak, že ani myška by neproklouzla. Výsledek? 30 spoutaných „černých“ pracantů. Perlička na konec. V Německu je za černou práci považována i fuška na stavbě domku u kamaráda.Největší průšvih je, pokud přistižený je v evidenci, na marodce. I dnes jsou tam závistivci kteří se rádi pochlubí na patřičných místech.

  1. 22.1

   Honza Tichý

   Nemyslím si, že jedinou pravomocí ÚP je odebírat dávky. Má zákonné možnosti pomoci lidem k práci, bohužel jsou tam úředníci, nechtějí se předřít, angažovat, jsou zvyklí na svůj klidný život.
   Příkladně rekvalifikace. Téměř každý požadavek na minimálně středoškolsky vzdělaného pracovníka vyžaduje angličtinu. Počet rekvalifikačních kurzů = nula.
   Příkladně práce načerno. Tady jsou pracovníci UP nejen neaktivní, ale i záměrně slepí.
   Příkladně komunikace s veřejností. Šéfovi UP se můžete svěřit mailem přes oficiální kanál. Nikdy se ale už nedozvíte, jestli mail vůbec dostal. A já osobně mám za to, že ty nepříjemné někdo stopí po cestě.
   Resumé: od šéfa pracáku až po referentku na mě jejich chování působí „Nemáme pravomoce“. A mám za to, že to není pravda.

   1. 22.1.1

    Anonym

    Co řešíte?Na jedno volné místo je více jak 10 lidí.úřad práce je zbytečná instituce,práce je dost v oborech na kterou nejsou uchazeči a naopak.Běžte poděkovat havlům,klasům,kocábům a jejich kamarádům hospodským povalečům jak dokázali ekonomicky zničit čr.

    1. 22.1.1.1

     Honza Tichý

     Ano Úřad práce je teď zbytečná instituce. Ale nemusí to tak být. Stačilo by, kdyby lidi na tom úřadu dělali, za co jsou placení.

    2. bombr1

     Honzo, to by, ale muselo být jiné vedení a celkově jiná koncepce a náplň jejich činnosti. A o to by se musela zajímat vláda a ministerstvo. Ale to v současném systému asi nehrozí. L. L.

    3. Honza Tichý

     Jiné vedení pracáku? Ano, v případě Šternberka je to účinné a žádoucí řešení. Jiná koncepce a náplň činnosti je pak v náplni nového vedení.
     Vláda a ministerstvo s tímto problémem přímo nehnou, jsou to jen politici. Zákony dělá Parlament. A já tvrdím, že zákony jsou dostatečné.
     Nejenom šternberský pracák nedělá, za co je placen, ale mě to štve právě u něj. Jsem Šternberák, i mě překvapilo, jak se úřednice chovají k lidem, kterým mají pomoci.

    4. Radomil Siegel

     Chování úředníků je o lidech a moc se neliší na různých úřadech, bohužel. Problém ÚP ale podle mě je v koncepci Úřadů práce. Já když jsem poslední roky hledal práci, využil jsem služeb agentur, které dokážou posoudit vhodnost nabízené pozice a uchazeče. ÚP nabízejí práci od pomocného dělníka po velmi kvalifikované pozice, kde by člověk měl mít odpovídající znalosti a leckdy i zvládat cizí jazyky a jak to ten úředník na ÚP ověří? Na ÚP jsou lidé řazení podle jména a místa bydliště. Agentury mají lidi rozdělené podle profesí a dokáží pomoci jak zaměstnavateli (vybrat vhodné uchazeče) tak zaměstnanci (posoudit vhodnost kandidáta na pozici). Navíc jsou motivované, protože mají provize za nalezení vhodného zaměstnance.

     Já si na ÚP ve Šternberku nestěžuji, protože mi nijak neublížili ani nekomplikovali moji snahu najít si práci. Na 2. stranu mi žádnou práci nenabídli, což jsem ani nečekal. Paní mě zaevidovala a dál mě nechala na pokoji. Na to ale nepotřebujem úřad, že? :-)

    5. Honza Tichý

     Radku,
     dovolím si porovnat práci úředníků pracáku a evidence motorových vozidel. Na tu evidenci jsem šel v neúřední den a paní úřednice mě s úsměvem vyřídila. Na pracáku to je o úřednících, ale i o vedení. Úřednice jsou jakž takž schopné rozdávat razítka, kde jim rozum nestačí, veřejně klienty nabádají ať si seženou falešné razítko od lékaře. A vedení spinká, na stížnosti neodpovídá. To neumím strávit.
     Honza

 3. 21

  Honza Tichý

  Já si nemyslím, že by ten úřad byl zbytečný. Mám jen za to, že jeho vedení je nekompetentní. Mě v případě, který zde zmiňuji, ona úřednice i její nadřízená opakovaně přímo požádali, ať si seženu razítko lékaře. Měl jsem lhát já i k tomu navádět lékaře? Proboha kde to jsme. A když jsem to napsal šéfovi šternberského pracáku, ani mi neodpověděl.

 4. 20

  Anonym

  Že jde o zbytečný úřad jsem tvrdil již v době kdy vznikal.Vám však toto konstatování Lorenci ve volbách nepomůže. Až bude ÚP fungovat jako v Německu, pak to bude jiná.Tam ná pracák i ozbrojenou složku. Když se vydají na kontrolu staveniště, mají přesné plány stavby a okolí. Přijedou z několika směrů v civilu a teprve na místě sundají vestičku pod kterou je označení pracáku. Jednou dělali kontrolu nějaké manufaktury kde se šily hadry. Předem si zajistili podrobný plán budovy, únikové možnosti a šli na věc. Pár černých šiček se schovalo v údajně tajné místnosti. Jenže ouha, i ta byla ve výkresech. Hezky je tam vybrabčili a pár z nich muselo opustit zemi zaslíbenou a majitel dostal flastr 5 mega DM. Případ se stal v době kdyještě platila tato měna.

  1. 20.1

   Honza Tichý

   Máte zcela pravdu. Na rozdíl od našeho Úřadu práce němci skutečně dělají kontroly. Šternberský úřad je ale jen „úřad“. Sbírá razítka o návštěvách. A na základě tohoto umožňuje výplatu dávek.
   S odpuštěním na toto nepotřebujeme úředníky, to se dá udělat softwarově.

   1. 20.1.1

    bombr1

    Přesně tak jak píšeš, Honzo. Je to jen žrout peněz, který nic neřeší a nikomu vlastně nepomůže. A takových žroutů a úřadů máme po republice spoustu a všechny ty nefunkční úřady mají neskutečné náklady na své potřeby. Tomu já říkám zbytečné rozhazování našich daní! L.L.

 5. 19

  bombr1

  Dobrý den, jsem rád, že se zde rozjela debata o zbytečnosti a aroganci instituce zvané ÚP. Je to dle mého zbytečný žrout peněz nás všech daňových poplatníků. Pěkný den L. L.

 6. 18

  Honza Tichý

  Já mám bohužel se šternberským Úřadem práce dost špatnou zkušenost. Nic jsem po pracáku nechtěl, jen se musel zaregistrovat, než si seženu práci sám. Narazil jsem ale na „nepříliš bystrou“ paní úřednici. Měli jsme jednu z oněch zbytečných schůzek, já se omluvil předem telefonicky a dodatečně dodal potvrzení o mé účasti na výběrovém řízení v Praze. To úřednici nestačilo, chtěla potvrzení s IČO a bůhvíčím ještě. Přitom na mém potvrzení byl tel. kontakt, mou účast na výběrovce tak mohli ověřit. Žádal jsem ať mi ukáží zákon, podle kterého musím doložit co chtějí, nechal si pozvat zástupkyni vedoucího. Ta už byla v inteligenční normě, ale nechtěla shodit svou podřízenou.
  Mé resumé – Úřad práce ve Šternberku mi nijak nepomohl, jen mi uškodil. Práci jsem si našel sám, nešlo by to ale kdybych u výběrovky začal: „Dejte mi razítko pro pracák“. Ony úřednice jsou dost odtržené od reálného života. Přeji jim, aby si nikdy nemusely shánět práci mimo jejich bezpečnou státní sféru.
  Honza Tichý

  1. 18.1

   Anonym

   Jedna moje zkusenost z UP:
   mel jsem sjednanou nucenou a zbytecnou schuzku na urcity termin. Kamarad pracuje ve Vidni a nabidl mi, abych s nim jel, ze mi ukaze kde dela a muzu se zkusit poohlednout, treba se neco povede. Pak jel do Grazu, tak jsem to chtel vyuzit. Ovsem byl to ten tyden, kdy jsem mel „nucenak“.
   Tyden predem jsem urednici (jinak velmi ochotna, coz ocenuji) psal email, zda mi mohou „nucenak“ prehodit bud na tyden pred, nebo na tyden po. Pry to nejde. Ja odmitam hrat hru na „potvrzeni od doktora“, radeji reknu veci narovinu. Takze narovinu to neslo. Ptam se, jak to udelat. Pry musim mit vazny duvod, ktery cituje zakon. Vazny duvod je to, kdyz jedu na vyberove rizeni. Ale ja jsem na zadne nejel, mel jsem moznost navstivit par firem, zjistit co a jak a zkusit stesti. To ale UP nezajima :-)
   Takze jsem musel prerusit evidenci, zamestnat dalsi uredniky na zdrav. pojistovne atd, potom se zase do evidence prihlasim :-) At zije zdravy rozum :-)

  2. 18.2

   Radomil Siegel

   To já jsem měl větší štěstí. Paní na úřadě moc nechápala co dělám za práci a já jsem jí vysvětlil, že na ÚP jsem jen proto, abych si po dobu hledání zaměstnání nemusel sám platit povinné odvody a že si práci najdu sám. Vysvětlil jsem jí předem, že ve Šternberku práci nejspíš nenajdu a že bude bohatě stačit, když se uvidíme 1x za měsíc.

   Pravdou je, že mi ÚP při hledání práce nijak nepomohl, což jsem ani nečekal, ale ani neuškodil. Paní nevěděla do jaké kolonky pracovních nabídek mě zařadit, takže ani nevěděla, jestli má pro mě vůbec nějakou pracovní nabídku.

   Stávající podoba ÚP je podle celkem k ničemu. Úředníci na ÚP nemají lidi rozdělené podle profesí, ale podle jmen. V pracovních agenturách jsou specializovaní zprostředkovatelé, kteří by měli poznat, jestli je pracovní pozice vhodná pro daného kandidáta a kandidát pro ni. Mně ke spokojenosti zcela stačilo, že mě paní úřednice nechala v klidu si najít práci sám.

   1. 18.2.1

    Anonym

    Moje řeč: docela zbytečněj úřad. Teda ne zbytečnej ale úplně odtrženej od reality a skutečných potřeb lidí, kteří nemají práci.
    Dokonce mi kdosi říkal, že člověk v evidenci ÚP ani nesmí vyjet do zahraničí (hlavně že jsme v EU s volným trhem práce)…..

    1. 18.2.1.1

     Anonym

     Koukám, že tam z lidí opravdu dělají pěkné blbce. A když, si představím kolik takových zbytečných úředníků, živíme. Tak je to k pláči.

 7. 17

  Anonym

  vládne mafie, protože nemá silného soupeře. Pokud se nenajde silný soupeř, bude mafie vládnout dál. Jeden člověk který mafii kritizuje ale nemá podporu obyvatel nezmůže nic! I kdyby měl tisíckrát pravdu!

 8. 16

  buď tak laskav a řekni nám koho jiného krom stávajících partají volit? Je snad ve Šternberku jiná partaj která má smysluplný volební program kterým by zaujala většinu voličů? Taková strana není, pouze jeden její zástupce vede plané řeči, ale skutek? Žádný

  1. 16.1

   Anonym

   Ano, říkáte plané řeči? Aspoň se pod ně nestydí podepsat a upozorní na problém konkrétně a po pravdě. Tak je lepší než ti co zde již byli tuneláři Vavroušek, Zemánek, Skyva, Stonawský a další. A pokud tady řešíte, kde v jaké straně člověk je? Blbost zde jde o město a ne o strany. Bohužel ty strany co na radnici sedí to, ale tak neberou.

   1. 16.1.1

    Anonym

    Tak palec nahoru. Člověk to musí brát tak jak píšete. Mafie a nic jen mafie tady vládne.

 9. 15

  Anonym

  Lorencovi plané řeči !!!

  1. 15.1

   Anonym

   Plané řeči?! Kur..a běžte k volbám!!

   1. 15.1.1

    Anonym

    K volbám lidi608 půjdou a budou volit stejně zemánky atd.

 10. 14

  Jak se chcete té mafie zbavit? Ve městě neexistuje partaj která by měla šanci ve volbách mafiány porazit. Jedna, kterou právě vychvalujete nemá volební program který by zaujal většinu obyvatel. Plané řeči nic neřeší!

 11. 13

  Anonym

  opět jeden chytrej. Pokud je pravda co tvrdíte, jakože to je blaf, musel bych být ohledně cikánů vyslýchán i třikrát denně.Nejen podle IP, ale i normální adresy když častokrát bombarduji poslance s problémy kolem cikánů ale i s tvrdou kritikou některých poslanců že jsou to obyčejní vyžírkové kteří parazitují na občanech tohoto swtátu a hlavně hrabou grošíky do svého hnízda a na lidi serou. Kalouska jsem mnohokrát vyzval aby se přihlásil na léčení do Bohnic, že hubu nevymáchánou.

  1. 13.1

   Anonym

   Kdo se v dnešní době nebojí otevřeně a přímo říct, jaký je u nás bordel. Zaslouží uznání a podporu. Já a naše rodina si toho pane Lorenci, vážíme a odsuzujeme ty rejpálky a pomlouvače. Držte se!

   1. 13.1.1

    Anonym

    Přikláním se i já k tomuto názoru a říkám je potřeba zarazit mafiánské spolky u nás ve Šternberku.

 12. 12

  Důvod proč jste se nedostali do zastupitelstva je absence reálného volebního programu.Neumíte občanům říct jak zamezíte korupci na radnici, jak se vypořádáte s trestnou činností cikánů, co provedete s nefunkční MP.Občané by určitě přivítali možnost jak odvolat vyžírky z radnice a provedení auditu všech zakázek aby se vědělo kde mizí finance. Takový program je pro vás pane Lorenci utopií a proto se stále potácíte na dně politického spektra. Ono jen kritizování a poukazování na nezákonosti cikánů k ničemu nevede.

  1. 12.1

   bombr1

   Vážení nebo možná jen vážený. Co se dá jiného čekat než takové to reakce. Pochválím ty komentáře, které mají pravdu a které jsou hlavně k věci. A pokud jsou slušné a anonymní tak to beru tak, že ten dotyčný má bohužel strach z režimu, který zde je. Co se týká těch ostatních řečí jako o počtu našich členů a prostoru v tisku a TV to nemá cenu s vámi řešit. Protože máte určitě pravdu. :) A program si můžete nastudovat a je dosti srozumitelný na našich stránkách. Co se týká komunálních témat, já si za tím co píšu a co bych udělal, stojím a to kdo koho na radnici volí to je každého věc. Ale, uvědomujete si, kolik lidí k volbám chodí, že to jsou jen ti stejní. Ale pozor co ten zbytek? To je pane síla. Však to chce čas. Stačí dát příklad s Francie FN a vytrvat. :) L. L.

   1. 12.1.1

    Anonym

    Od dob kovaných komunistů není radno se nikdy a nikde podepisovat. I tak podle IP Policie ČR čmuchá a pak v případě potřeby otravuje lidi k výslechu. To jsem zažil pro nicotnou poznámku na odér Romů a jejich velmi laxní přístup k hygieně. V Olomouci u vlakového mají extra služebnu na takové “ trestné činy „. Pane Lorenci, k čemu potřebujete jméno ? Buď se diskutuje a nebo ve většině případů je to stejně jedno. Jsou pořád debilní zastánci komunistů, kteří by při převratu obdoby r. 1948 šli okamžitě udávat. Taková hovada jsou stále a tak se na jméno neptejte nikoho.

 13. 11

  Pane Lorenc, velice mne překvapuje, že některé mé komentáře které vám jdou pod nos vychvalujete tak, že líp byste to nenapsal, jiné , také pravdivé ale odporující vaši ideologii vám vadí. Velice zajímavé, dokazuje to pouze to, že jedinou pravdu máte vy a DSSS. Není to tak dávno co jste chválil můj komentář a vůbec vám nevidilo že byl anonymní. Mám pro vás jednu radu, pořádně se zamyslete pokud máte čím, proč máte málo příznivců.

 14. 10

  Anonym

  ak si myslím pane Lorenci, že po celou dobu co zde běží diskuse jsem měl a mám pravdu. Ten dotyčný kterého jsem nazval idiotem je sprostý lhář, neboť nic z toho co zde popisuje nezažil a jen papouškuje něco, co koluje netem. Pravdu jsem měl a mám i v tom, že cikáni jsou za jistých okolností osvobozeni od třicetikorunového poplatku, nikoliv o doplatek za léky. Jak vidíte i další diskutující toho lháře nazval idiotem, nevím tedy co vám vadí na tomto pojmenování u mně. Že ten váš spolek nemá peníze? Vy nevíte čím to je? Prostě , lidé vás nechtějí a proto máte minimum příznivců kteří by vás mohli dotovat příspěvky. Nemáte místo v mediích? Opět problem vaši partaje a nesplnitelných žvástů.Je vás asi jak do mariáše, tak se nedivte. Kdybyste měli rozumný program, snad byste mohli mít i nějakou tisícovku sympatizantů a tím pádem i solidní grošík v pokladně nejen od příznivců,ale i od státu za nějaké to procento hlasů ve volbách. Nejste sám kdo poukazuje na příživníky , cikány a jinou verbež.

 15. 9

  Jan Friedl

  Dovolím si ještě k tomu „pravdivému“ zážitku z lékárny, který zde jeden idiot (jiné označení si nezaslouží) popisoval. Pod odkazem máte kompletní verzi…

  http://www.hoax.cz/hoax/sok-v-lekarne—kdo-nemusi-platit-za-leky/

  1. 9.1

   bombr1

   Zdravím jediného slušného a ne-anonyma. :) Všichni si zde myslí, že je to nemožné. Ale chci Vás ujistit že, ti lidé, o které se zde jedná, umí náramně počítat a hlavně využívají každičkou mezerku v našich zákonech a nařízeních. Ti lidé vypadají, že neumí do třech napočítat, ale co se týká, jak stát donutit ať jim platí, v tom jsou jedničky. Ale opět Vám říkám. Pokud nevěříte, nevěřte. A budeme se divit, jak to u nás v celé ČR dopadne. L. L.
   Závěrem ještě. K urážkám na moji osobu. Proč jsem nacista a fašoun?! Jen pro to, že chci, aby všichni dodržovali zákony platné v ČR. A opakuji! Je jedno, ať je modrý, černý nebo žlutý!! Doma je zde každý slušný člověk. L.L.

 16. 8

  Anonym

  DSSS má plnou hubu kritiky vedení města a cikánů již nějaký ten rok. Pokud by se jednalo o hodnověrnou stranu, věřím že občané ve snaze změnit něco na radnici a udělat pořádek s cikány a městskou policií by vás v obecních volbách podpořili. Zatím již dlouhou dobu pouze dokazují že vám nevěří a to je hskutečnost. Zatím tedy můžete pane Lorenci ty své kydy vykládat srnkám na Prabábě.Důkazy které údajně máte jsou běžně dostupné informace z běžného života ve Šternberku.Já znám jaký byl život ve městě v 50 letech, kdy jsem tam bydlel, to vy jste ještě chodil s tátou na houby. Problémy s cikány? Jen že občas morgoška čórla slépku.Ani zlodějská banda na radnici nebyla. Největší legrace zde byla s SNB. Jeden koktal a provezl se v popelnici, jiný když neměl na chlast tak prodal bouchačku. Jediný slušný policajt byl Skopal. Toho poslechli i ti největší rváči a hned bylo po bitce.Jen se divím, že i vy věříte lžím jakéhosi blba.

  1. 8.1

   bombr1

   Zdravím, i když anonyma, opět. Již mnohokrát jsem opakoval, že naše strana nemá miliony, na kampaně nemá prostor v mediích, a tudíž nemá stejné podmínky na svoji prezentaci. Což v demokratickém zřízení také není v pořádku! Naše aktivity probíhají jen, tak jak mohou probíhat a ujišťuji Vás, že se jen neflákáme. Ale nemá cenu přesvědčovat lidi stále dokola. Lidé, se o nás dozví, pouze z pro-systémového tisku a TV. Zmanipulované a nepravdivé reportáže a podobně. To k naší nečinnosti.
   A to co zde píšete o „kydech“? Stojím si za každou větou a za každým slovem co píši a říkám!! Na rozdíl od anonymů, mezi které také patříte.
   A pokud jsou lidé jako zde anonymně reagující spokojeni s tím, že se u nás měří dvojím metrem? Tak já tedy nikdy nebudu. Mějte se fajn. L. L.

 17. 7

  Jaké důkazy máš? Byl jsi svědkem v lékárně kde byl i dotyčný idiot? Ty tvé důkazy si strč víš kam. Nějaký nácek mě nebude oblbovat. Já na rozdíl od pomatenců nevěřím lžím. Jo, dotaz, co ta tvoje partaj? Už dokázala krom keců nějaké kroky k nápravě cikánů? Vrcholná politika pro ten tvůj spolek pouze snem. Huba plná keců a skutek? S náckem se nehodlám bavit ani o tom, jak často si pere fusekle

 18. 6

  Anonym

  naivka jsi ty pomatenče který věří lžím idiota. Já nekomentuji to, že cikánům vyplácí dávky na bydlení a na fakany které flágají jak na běžícím pásu. Jen komentuji lež člověka který tvrdí že byl v lékárně a morgoši dostali léky zadarmo, zatím co on musel zaplatit pětikilo. To musel být chudák moooc nemocen. Tak kdy konečně řekne v které lékárně byl a nebude o čem diskutovat. To je stejné jako ty složenky které také kolují internetem. Osobně jsem se v Mostě dotazoval zda tamní úřad vyplácí takové částky. Jedná o stejnoý bluf jako s tou lékárnou. Tři dny čekám na odpověď z ministerstva na dotaz kolik stála léčba toho ukirajinského šmejda co zde ležel několik měsíců v komatu

  1. 6.1

   bombr1

   Zdravím Vás! Pokud máte zájem o konkrétní příklady a nesrovnalosti a vlastně diskriminaci nás slušných rád se do vašeho osočování vloží a osobně se setká a dokážu Vám, že to je pravda!! Stačí reagovat na mail a dohodnout si setkání! Já důkazy mám! A pokud stále nosíte růžovoučké brýle a nedokážete je sundat tak bohužel. Já jsem připravený vám předložit potvrzené případy z celé ČR!!!! Tak stačí se jen dohodnout a neplácat tady anonymně! Lorenc L.
   PS: A jinak fašoun nejsem. Pokud dokážete, že ano jsem na to velice zvědav! :)

 19. 5

  Anonym

  další naivka který věří idiotovi. Proboha, uvědomte si, že ten člověk šíí lži převzaté u internetu. Pokud si chcete takové žvásty ověřit, navštivte některou lékárnu, případně radnici či ÚP a tam položte dotaz, zda morgoši mají léky zdarma. Pěkně s váma bude vyběhnuto. Již jsem dotyčného vyzval aby předložil důkaz o tom, co pokládá za osobní zážitek. Proč to neudělá??

  1. 5.1

   Anonym

   Protože s pakem jako jste se nemá cenu dohadovat. Když jde o něco žádat našinec. Nedostane nic. Ale u nich jde vše a je to tak. A pokud si myslíte něco jiného asi jste dopadl z jiné planety. A teprve se tady rozkoukáváte. Naivko.

 20. 4

  Anonym

  fašoune, já se cikánů nezastávám,jen konstatuji, že ten co šíří nepravdy je idiot a blb. To je každý kdo tomu věří. Pokud to zažil, proč neřekne kdy a v které lékárně?Pokud mne paměť neklame, tak pacient v lékárně je osvobozen od třiceti kaček pokud prokáže že je v nuzotě. Toto osvobození se nevstahuje na doplatek za léky. Mám dva známé lékárníky a ti se té blbosti pouze pousmáli a ťukali si na čeloTakže buďte v klidu a nezastávejte se IDIOTA

  1. 4.1

   K.T.

   S takovým člověkem se nemá cenu dohadovat. Nedovede se pod své hrdinské věty ani podepsat a uráží slušné lidi. Raději ať se naučí slušnému chování. Všichni normální víme, co a jak a kdo je tady zvýhodňován a kdo má smůlu. Je to rasismus naruby. K.T.

 21. 3

  Je naprostý idiotismus vydávat za svůj zážitek co vůbec není pravdou a jako pitomost to rozesílá pár pitomců po mailech. Byl bych rád, kdyby nám ten chytrák který údajně tu příhodu zažil sdělil kdy a v které lékárně aby se to dalo ověřit.Pokud to neřekne je to opravdu jen ubohý idiot!!!

  1. 3.1

   bombr1

   Vážený pane, opět Vás prosím o slušnost. A znovu opakuji, že lidé moc dobře vědí, jak to u nás chodí a jak se určité skupiny lidí naučily na našem systému a vlastně na nás parazitovat a docela pohodlně si žít. A neříkejte, že tomu tak není. Nebo je to i Váš případ? A proto se tak těch skupin zastáváte? Já se jich nikdy zastávat nebudu a doufám, že stále nebudou slušní a pracující doplácet na ty co se nedokážou přizpůsobit. Ti co se chtěli zapojit do normálního a spořádaného života. Ti už se zapojili dávno a patří plnohodnotně do naší společnosti. Tento problém je na dlouhou debatu a nejen tento. I další hrozby pro nás i naši zem. Pokud chcete debatovat, můj mail uvádím vždy i s podpisem. Na rozdíl od anonymů zde jen špinících ostatní. Pěkný den Lorenc L.

 22. 2

  Anonym

  Já jsem se setkala přesně s touto věcí. Sehnala jsem si brigádu v TESCU a byla jsem na úřadě práce. Okamžitě jak zjistili, že tu brigádu mám tak jsem dostala jen tu almužnu s Tesca a z pracáku ani korunu. Oni si snad myslí, že se dá žít se 4tisíci? Já si brigádu sehnala, protože se nedalo žít s tím málem, co pracák dal, a chtěla jsem si přivydělat. A oni se zachovali jako hovada. Práci naštěstí už mám a ten úřad bych také zrušila. Nejlépe ho využívat dokážou ti, co celý život čekají s natáhnutýma rukama a stát je v tom podporuje.

  1. 2.1

   Anonym

   Také je síla jak někteří podnikatelé dají do výplaty třebas jen 10tisíc a doplácí vás bokem. To taky není přede normální nebo je? K čemu je to dobré pro zaměstnance jistě ne. Tomu se to přece počítá na důchod. Nebo se pletu?

 23. 1

  Spikl

  To by musel bílý na tom úřadě řvát jako barevný, aby byla nějaká sociální spravedlnost

  1. 1.1

   Anonym

   Řvát může jak chce, ale je mu to prd platné. Jo kdyby se nabarvil a vzal sebou aspoň 8 přebarvených děcek pak by vše šlo samo.

   Šok v lékárně,
   Do minulého týdne jsem to netušil, ale Romové nemusí platit za léky. Byl jsemv lékárně koupit dětem kapky na kašel a do nosu atd. Přede mnou byla menšina, vybrali si léky a pak vytáhli papír ze sociálky, lékárnice ho potvrdila a odešli. Ptal jsem se, co to bylo a ona mi sdělila, že jsou sociálně slabí, tak jim stát platí léky. Málem to se mnou seklo, zaplatil jsem 500,- Kč a naštvaný šel domů. Pracuji, platím SP, ZP, daně – a to všechno na ně a jim podobným.

   Jestli si politikové představují demokracii takovýmto způsobem, ať s tím jdou do prdele!!!!!!

   1. 1.1.1

    Anonym

    Bohužel cikánům těm je tu hej ti nikam nezablouděj.

   2. 1.1.2

    Anonym

    imbecile, ta pitomost koluje po netu již min.3 roky. Nekecej že jsi v té lékárně byl a byl tam zrovna cikán.

    1. 1.1.2.1

     Anonym

     No to je na tom ještě horší, když už tři roky se to děje ne?! Jo a také imbecile.

    2. Anonym

     ptoč imbecil? Soudný a rozumný člověk nebude za svůj zážitek něco, co jako žvást chorého duchem rozesílají lidé po internetu snad všem které mají v adresáři. Takové maily jsou vhodné k šíření virů.

    3. Anonym

     3 roky se nic neděje, jen pár pitomců tento žvást vykládají jako svůj zážitek.

    4. bombr1

     Trochu slušnosti by se sem, ale hodilo. A je jedno zda to chodí po internetu nebo se tak děje. Protože víme jak to je a jak se zde určité skupiny obyvatel mají a ti ostatní na ně dřou a platí jim ze svých daní. Systém tu otázku nevyřešil a to jen slibuje a slibuje. Tudíž já bych se tomu ani nedivil. Stačí jeden příklad. Udření lidé prochází Olomouckou ulicí strhaní z práce a každodenních starostí a kousek od trafiky si vesele povídají odpočatí občané a mazlí se s pejskem, kterého si třebas ani ten dělník či prodavačka nemůže dovolit. Potom sednou do auta, ten park také není k zahození a zajedou do Tesca pro plné koše potravin. Hm a ti druzí? Třeba aspoň na máslo a chléb měli. Aby se najedli. Probůh proč všichni tu diskriminaci nás všech přehlížíte? Proč se o ní bojíte mluvit? To nikdy nepochopím!! Vždyť máme měřit všem stejně a hlavně všichni jsme lidé stejní. Tak proč ty rozdíly stále?!
     L. L.

    5. Anonym

     Jak chcete bejt slušnej, když to co píšete je k nasrání?

   3. 1.1.3

    Anonym

    „Vyjádření MPSV ČR

    Lidé, kteří byli uznáni za osoby v hmotné nouzi a pobírají některou z dávek pomoci v hmotné nouzi (příspěvek na živobytí, doplatek na bydlení nebo mimořádnou okamžitou pomoc), jsou podle zákona o veřejném zdravotním pojištění zbaveni pouze povinnosti úhrady regulačních poplatků.

    Avšak tento ani jiný zákon je nezbavuje povinnosti hradit samotné léky!

    Pokud by si šel pro léky, které jsou hrazeny pacientem – nebo kde je spoluúčast pacienta, pak musí tyto peníze zaplatit jako každý jiný!

    Na základě informací ministerstva zdravotnictví má lékař možnost každou nemoc řešit lékem bez doplatku. V případě, že takovýto lék není možné ze zdravotních důvodů předepsat, může příslušná zdravotní pojišťovna uhradit ve výjimečných případech zdravotní péči, jinak zdravotní pojišťovnou nehrazenou, je-li její poskytnutí z hlediska zdravotního stavu pojištěnce jedinou možností. Výše uvedené poskytnutí zdravotní péče je ve většině případů vázáno na předchozí souhlas revizáka

Komentáře jsou ukončeny.