ŠTERNBERK ORG • 2004-2019 • 15 LET EXISTENCE

Podobné články

6 Comments

 1. 2

  Libor Bejdák

  Dle informací, které padly na informační schůzce s domovními důvěrníky, je možné, že dotace (a tím pádem i realizace) na tento projekt může být rozdělena i na několik let. Snad si to dobře pamatuji.

 2. 1

  Romantik

  Nerad bych zklamal ty, co mne tak nesnáší, nabízím další příspěvek.
  Ať mám na tuto anketu jakýkoliv názor, nejen já, ale celá rodina jsme lístky ( spíše listy ), řádně vyplnili a v termínu odevzdali. Kéž by to udělala většina těch, kterých se to týká!
  Příjemný, pravda trochu mrazivý den! Jiří B.

  1. 1.1

   Anonym

   pekny podvecer, to jste dobre udelal a souhlasim, ze je treba, aby na to reagovalo alespon 60 a vice % obyvatel, pokud to neudelaji, je to skoda.

   Doufam, ze se tato akce osvedci a nebude se tykat napr jen sidlistni zastavby, pak by ten dotaznik samozrejme vypadal jinak, protoze za stav meho znovku si muzu jen a jen sam.

   Jen tedy netusim, proc jste pronasel tak kriticka slova smerem k teto akci po zverejneni prvniho clanku o jejim konani – ono dlouhe diskusni forum nize?

   1. 1.1.1

    Rk

    Víte, ta slova jsem mimo jiné pronášel z těchto důvodů: získání dotace je také podmíněno prokazatelnoun diskuzí s občany, či – li nevěřím, že by tomu tak bylo, pokud by tato podmínka nebyla stanovena,
    Také se mi nelíbí, že nikdo z radnice neřekl, zda tato dotace může být čerpána v jednom roce, nebo je rozložena na více let.
    Jinak to je dobrý předvolební tah!
    Každý hospodář vždy věděl, že se napřed musí postarat o ty, co jej živý a až poté o své bydlení ( zázemí ). Napřed postavím stáje a chlévy a teprve potom svůj dům! Radnice je hospodářem a nechávám na Vás, jakým.

    Příjemný večer, Jiří B.

    1. 1.1.1.1

     bond

     ja si osobne myslim, ze lide z radnice jsou ochotni naslouchat a problemy resim, znam spousty milych, vstricnych uredniku. zkuste si treba jit prepsat auto, par let to bylo v Olomouci peklo na pul dne, nedavno jsem to vyrizoval ve Sternberku na poverenem urade a takto bych si predstavoval jednani na uradech. Dalsi pripady – nejaky poberta mi loni ukradl penezenku s kompletnimi doklady, hrozil jsem se vyrizovani nove, ale ejhle, stacily dve pulhodinove navstevy a bylo to. Samozrejme nejaky ten kolek ci poplatek, ale znate to, za blbost se plati :-(

     Verte, ze s uradem komunikuje spousta lidi mnohem mene agresivneji nez vy – viz priklad onoho meho kamarada, ktery prisel s napadem, urazet a napadat na web forech treba nemusi byt to prave orechove.

     add cerpani dotace – co takhle, kdyby se vybrala dodavatelska firma, akce muze trvat dele, ale vyfakturovat se na jednou, neni to take cesta?

     dam si prezdivku Bond, jo? jsem autor minulych nepodepsanych prispevku, tak aby se me nazory co nejlepe identifikovaly, ok?

    2. Rk

     Také mám auto, také jednám s ůředníky, snažím se být slušný, ostatně jaké mám k různému vyřizování názory, najdete třeba na http://www.šternberk.cz. Trochu si však nerozumíme, nekritizuji zde ůředníky, ale třeba starostu, radu, některé smlouvy, bylo by toho více. Mile mne třeba překvapilo, jak nejen s námi, začali komunikovat někteří vedoucí ůředníci. Vždy je co chválit, ale sám jistě Víte, že chválený subjekt může někdy, až příliš zakrnět!
     K té dotaci, musím na to kuknout a řeknu posléze. A jinak? Tak jo, Bonde, těším se na další slušný pokec!
     Jiří B.

Komentáře jsou ukončeny.