ŠTERNBERK ORG • 2004-2019 • 15 LET EXISTENCE

Podobné články

15 Comments

 1. 8

  Robert

  Ale tak aspoň se mají majitelé heren dobře..městem posvěcené okrádání lidí,tady je jasně vydět,že i když nehrajete stejně vaše peníze sežere Lidovka

 2. 7

  Marek

  Pan Pospíšil má skvělo obhájkyni. Sice se ke všemu přiznal a všechno popsal, falšoval bločky z parkovacích automatů, městské peníze prohrál, v kase chybí přes 600 tisíc, ale jak říká “neporušil žádný předpis” :-) :-)
  Tak to je bomba, to už je skoro jako David Rath. Jde viděl že pan Pospíšil byl dobrý český politik :-)

 3. 6

  Jantar

  Tak nám zavřou Pospíšila…..
  ANO bude líp :-)

  1. 6.1

   Marek

   Další volby budou za 2 roky, tak s panem Stonawským mohou v klidu přemýšlet a dalších slibech pro občany města :-) :-) Sice nevím, kdo zbývá a za koho by se mohli ve volbách schovat (pan Stonavský prošel už celé spektrum od komunistů a pravičákům), ale oni něco vymyslí.
   Doufám, že jim jejich kamarádi z radnice aspoň do výkonu trestu donesou bábovku a pomeranče :-) :-) Nebo se k nim nebudou znát?

 4. 5

  gary

  Těch 700 tisíc se zjistilo už dřív. Jedna bába povídala že to za Pospíšila zaplatil jistý movitý místní podnikatel. Tedy peníze (odvod tržby z městské policie) přiěšel městu na účet z účtu kohosi úplně jiného :-) :-) To tam sedí samé trubky, že se neptali co to znamená??? Chápu, člena stáda je potřeba krýt a ještě když mu naletěli na jeho prolhané kecy že vše je OK, žádný problém nemá a že to je snaha o politickou diskreditaci :-)
  Myslím, že všichni kdo to na městě věděli by měli vyfasovat nějaký ten trestík, třeba jeden měsíční plat. Ať to už příště nedělají a používají selský rozum. Co si pak má myslet občan? Že je opije rohlíkem každej prolhanec??? No potěš pánbů.

 5. 4

  Radomil Siegel

  Mnoho lidí o potížích Pavla P. vědělo. Některé částky z parkovacích automatů byly odevzdány s několikaměsíčním zpožděním, i tohle přece o něčem svědčí. A nakonec vyčíslená škoda 1,3 mil. znamená 130 000 parkovacích hodin! To není otázka týdne nebo měsíce. Na mě to působí dojem, že se průser tutlal a zamazával dokud to šlo. Jenže gamblerství není rýmička, ze které se člověk za týden vyleží a je ok.

  Proč Pavla nezastupoval p. Král bych celkem pochopil :-)

  1. 4.1

   víta

   V našem městě teda na radnici je dobrým a zavedeným zvykem všechno tutlat a mlžit. Že hokej byl černá díra se taky vědělo, existují zprávy městského auditora kde to bylo uvedeno. A nic. ODSka si tam dělala své seance, všichni se plácali po ramenou a pohodička.
   Tady v tomto městě když se někdo na něco zeptá, je okamžitě za nepřítele kterej strká rypák do jejich interních problémů (sice za naše společné prachy, ale co je komu po tom).

  2. 4.2

   Slamacek

   Přesně tak, pane Siegle. A dnes všichni mlčí.

   1. 4.2.1

    Marek

    Kdyby mlčeli tak to je super. Jenže oni ještě budou vykřikovat, jak to je hrozné a jak poškodil Pospíšil město :-) Jsou všichni stejní (i kazatel a moralista pan Stonawský se předvedl v plné kráse: lhát že nevěděl že nesmí řídit je minimálně trapné). Nechal se chytit ten blbej tak teď na něj budou všichni házet hnůj ale neuvědomují si, že vina leží i na nich, jelikož o tom věděli.

 6. 3

  víta

  Souhlasím! A někdo z města ještě napíše, jak je Pospíšil poškodil. Vždyť o tom, že gembloval, jezdil služebním autem po hospodách atd atd si cvrlikali už i vrabci na střeše. Město poškodili všichni společně.
  Nechápu taky, proč Pospíšila nezastupuje jeho kamarád, “městský právník” /jak sám sebe tituluje na stránkách štbk FC/ Dr. Král.
  Stejně to bylo i s hokejem, kam se cpali peníze horem spodem, a až to bylo do nebe volající tak najednou byl pan Trunda třídní nepřítel a teď na město dokonce podal žalobu.
  O čemsi to všechno svědčí a bude trvat ještě hodně dlouho, než to tady bude normálně a dobře fungovat. Kdy třeba město bude mít své technické služby, dokáže si provozovat své kino, samo si dokáže vyřešit kulturu, ….

  1. 3.1

   Slamacek

   Naprostý souhlas

  2. 3.2

   Marek

   O zvrácenosti místních praktik svědčí i to, že Trunda na město podal žalobu a město u něj dál nakupuje hodiny pro veřejnost a školy. Okamžitě bych to stopl a ať ten stadion projednou zavře a prodá za pár kaček vietnamcům na tržnici, aspoň uvolní prostory ve městě.

   1. 3.2.1

    petr

    O tom, že Šternberský šerif Pospíšil strká velké peníze do automatů a služebním vozidlem se sekretářkou objížděl restaurace v okruhu do 20 Km od města za účelem dobrého jídla a pití.Tak o tomto jsem psal ve zdejším plátku již před 5 lety.Nechápu, jak starostové z ODS kteří byli současně jeho vrchním komandýrem i přes zcela okaté gemblování a zneužívání
    služebního auta přehlíželi. Je možné, že byli hluší jak tetřev, protože již v té době si o tom povídalo půl města, jen radní páni nic neslyšeli a neviděli. Co na ně Pospíšil věděl že vše přehlíželi, z čeho měli z jeho strany strach?

 7. 2

  Slamacek

  Nechci se vyjadřovat přímo k panu Pospíšilovi. Kdokoliv z nás může propadnout jakéhokoliv závislosti. Avšak ještě na starém orgu bylo nemálo příspěvků o potížích velitele MP. Jak tráví většinu času po barech apod. Město však, jakoby to neslyšelo. Pořád měl podporu. Možná, kdyby někdo zavčas si s p. Pospíšilem promluvil, nemusel on dneska takto dopadnout.

 8. 1

  Jarda

  Žádné fatální selhání. Před časem se poukazovalo na jeho hraní, finanční půjčky a radnice byla absolutně hluchá. Teď, když se to provalilo je najednou vše jinak?

Komentáře jsou ukončeny.