ŠTERNBERK ORG • 2004-2019 • 15 LET EXISTENCE

Podobné články

13 Comments

 1. 4

  pozorovatel

  Firma Reinvest je pouze nastrčený bílý kůň. Pokud by pro město nevýhodná smlouva byla podepsaná,ihned by pozemek přešel na jiného majitele a skutečně by tam stálo zcela něco jiného jen ne Hobbycentrum a autobusové nádraží.Navíc zde vyvstává otázka zda někdo z bývalého osazenstva radnice neměl již nachystánu šrajtoflu pro patřičný obnos.Pokud se EUTECHu týče,jistě se jeho majitelé dnes smějí jak levně k majetku přišli.Řekl bych že v tom svou úlohu hrál i strach bývalých zaměstnanců o pracovní místo.Holt,všichni kdo si pořídili akcie této firmy,vlastně nynějším majitelům firmu zaplatili.To,že dnes se EUTECH snaží vydělat na pozemcích není nic divného. Divné je pouze to,že povinně nenabídl odkup akcií a co víc,po ekvilibristice ani nevyplácí dividendy. To se to potom “podniká”

 2. 3

  Anonym

  Všechno bylo již odklepnuto, připraveno k odprodeji, chyběla už jen formalita: změna územního plánu – o čemž nakonec svědčí i ty tři body v programu jednání zastupitelstva. Jenže ejhle: ozvali se nějací otravní podnikatelé a najednou by to tak zvaně politicky vypadalo špatně (což před volbama není žádoucí jev), kdyby se tyhle hlasy ignorovali (a tak by tomu bylo ještě před půl rokem, o tom bez debat).
  Pánové ale pozor: tuhle bitvu jste vyhráli, výsledek celé války je ale nanejvýš nejistý – koukněte se, jaký byl trend VŠECH zastupitelů – všichni byli PRO to, aby u nádraží vyrostla další marketová bedna. Všichni na tom měli asi nějaký zájem, když už je nezajímalo 800 nebo 900 lidí, občanů Šternberka, kteří podepsali petici.

  1. 3.1

   Anonym

   Naprosto souhlasím. Radní překvapeni, že jim nějací šťouralové připomněli, že tam nejsou jen za sebe, raději odsunuli problém na jindy. Taky musí nabrat z toho překvapení nový dech a vymyslet novou taktiku. Samozřejmě v úzkém spojenectví s firmou mající o pozemky zájem.

   1. 3.1.1

    Anonym

    S tím přirovnáním jen k jedné vyhrané bitvě souhlasím, ale je tu jedno malé ale !
    Moudří říkají : chceš-li svého protivníka porazit, musíš jej napřed poznat.
    A o tom, kdo bude v zastupitelstvu po volbách, rozhodujete naštěstí Vy – voliči, ne stávající mocipáni !!!
    Jiří B.st.

   2. 3.1.2

    P.N.

    Tak se mi zdá,že tady někteří trpí lehkou rozpolceností.Když se to mělo schválit byli proti,navrhovali,že by to mělo schválit až nové vedení-neschválilo se to a opět se ozývají protesty.

    1. 3.1.2.1

     Anonym

     Nebýt tlaku veřejnosti, tak to schválili a hodili do šuplíku.
     Pokud si myslíte něco jiného. naučte se něco o předvolební taktice. Já a nejsem sám jim nevěřím ani dobrý den!

 3. 1

  Endy*

  nevím na jedné straně jsem rád že o tak závažném kroku nebude rozhodovat stávající složení zastupitelstva ale vezmu li to z vyššího principu mravního:

  představte si že příjdete do restaurace, chcete si obědnat kafe, a čísník vám řekne, nezlobte se ale my jsme si jednohlasně odhlasovali, že vás obslouží kolegové až přístí směnu!!!!!!

  1. 1.1

   Anonym

   Prostý alibismus, nic víc. Asi jsou přesvědčeni ( hlavně místní klika ODS ), že volby vyhrajou a potom si budou dělat co chtějí!
   A občan, potažmo volič? Ten jim poté bude ukradený!
   Znechucenec

  2. 1.2

   Anonym

   Váš příklad s obsluhou v restauraci je trošku mimo mísu. Já jsem rád, že o tom rozhodnou až ti “noví”. Oni budou řídit město další 4 roky, tak ať se s tím poperou.

   1. 1.2.1

    rejsek

    Pravda.

    1. 1.2.1.1

     Anonym

     Pravda tak na půl.
     Když se člověk podívá na českou politickou scénu, tak by se poblil – co tedy čekat jiného ve Šternberku.

   2. 1.2.2

    Anonym

    A ještě dodám, že žádné rozhodnutí zastupitelstva podle mě není konečné. Tedy i kdyby toto zastupitelstvo zamítlo změnu územního plánu, to nové by ji mohlo klidně schválit. I proto je pro mě přijatelnější když o tom rozhodnou až ti noví.
    Toto zastupitelstvo podle mého naopak udělalo to nejlepší co mohlo, klidně to mohli schválit nebo zamítnout, aby udělali dojem, ale odložili to.

Komentáře jsou ukončeny.