ŠTERNBERK ORG • 2004-2019 • 15 LET EXISTENCE

Podobné články

12 Comments

 1. 5

  Jakub

  A je ticho.Proč už se nic neděje?Zapomenutá záležitost?Zbraň se ocitne někde v Rymařově.Nám se stratilo poznačané lehátko a našel jsem ho v Rymařově v bazaru.

 2. 4

  Jakub

  Proč když město je zase méně hlídané policajty vychází skupinky rómů do ulic.Když bylo město více hlídáno,tak já i má rodina se cítila ve městě bezpečněji.Má nekouřící dcera se mi svěřila,že pod Rymařákem ji obtěžovala první skupinka rómů jestli nemá cigáro a než došla k Lidovce,tak zase byla zastavena na Bezručové jestli nemá nějaké peníze na víc?Když mi to potom zavolala,tak jsem ji musel raději jít naproti v 1,30 v noci.A to jsem se také bál projít městem.U Slovanu jedna skupinka a u nákupního střediska další.To se zase čeká na další průser?

 3. 3

  bombr1

  Zde jen krátce…. opět dvojí metr…

  1. 3.1

   jarda

   Jestliže jsou u Policie lidé jako René a jiní, tak nevyšetří ani tajemný výbuch pod peřinou.

 4. 2

  Petr Endrödy

  Vážení diskutující, ve středu bude zastupitelstvo . Určitě tam na toto téma padne pár slov. Vložím sem potom informace.

  hezkou neděli

  1. 2.1

   roman 99

   Odstupné 100 měsíčních měsíců nebo tak něco :-) Gemblerovi a vděčnému konzumentovi % je potřeba z obecní kasičky pomoci. A mimochodem co na to hnutí ANO, že jejich kandidát lhal ve svých majetkových přiznáních a prohlášení o bezdlužnosti??? Ale tady se na to asi až tak nehledí…

  2. 2.2

   bombr1

   Ahoj Endy kde jsou prosím ty informace? Děkuji… L.L.

   1. 2.2.1

    Petr Endrödy

    Ahoj Libore,

    bohužel jsme na zastupitelstvu dostali tak kusé údaje, jako se dozvíš z médií.

    1. 2.2.1.1

     bombr1

     Ok díky….

 5. 1

  sternberak

  Aktualni novinka: mestsky serif Pospisil konecne dostal padaka, asi to jeho chovani bylo neunosne a ohrozovalo mistecka tech nad nim… Samozrejme jako duvod se bude uvadet “osobni duvody” :-)
  No prece jen aspon neco, co tomuhle mestu pomuze. O jednoho vyzirku mestske pokladnicky mene ale i tak jich tam je porad az moc..

  1. 1.1

   petr

   myslím, že neodchází s prázdnou jak bývá v této zemi zvykem. Nějaký ten obolus kápne a i jiné teplé místečko soudruzi radní pro něj vytvoří

   1. 1.1.1

    Jakub

    Jak zjišťuji,tak jsem parkoval a spořil jsem členům MP na důchod

Komentáře jsou ukončeny.