ŠTERNBERK ORG • 2004-2019 • 15 LET EXISTENCE

Podobné články

12 Comments

 1. 1

  Nevhodný anonym

  Nemám nic proti Plejádám, ale tady na těch stránkách o jiných skupinách – zdá se – nikdo neví.

  Nevhodný Anonym

  1. 1.1

   Anonym

   Nikdo zde nikomu nebrání, aby se prezentoval. Jiné skupiny zřejmě netouží být viděny. Tedy opravdu nevhodný komentář.
   Jinak na Hoštejn jsem také často jezdíval a vždy to bylo super ! Obzvláště hospůdka U Blaháčků, to byla paráda !:-) Jiří B.

   1. 1.1.1

    Anonym

    Možná že jsou vidět třikrát i víckrát víc proto, že mají ve vedení hned tři schopné vedoucí. Pan P. Dvořák, Xˇandy a Mlocek se ten třetí pán tuším jmenuje. Jestli jsem některé jméno špatně napsal, nebyl to úmysl a předem se pro tento případ omolouvám. Některá ta nová česká jména se špatně pamatují.
    A.N.

    1. 1.1.1.1

     Xˇandy

     Do výčtu rozpolcených osobností si doplňte ještě Salamandr – toho najdete na vysílačkách všeho druhu :-))))

     Z rodiných důvodů nejsem už ve vrcholovém vedení skupiny, každopádně děkuji za podporu :-))) I další mé aktivity směřují v podobných kolejích. Jsme rádi za každou připomínku a kdo nás zná ví, že se jimi budeme zabývat. Uprostřed lesa, v krásné krajině, se špičkovými vedoucími, skvělým programem …. přesto se nechceme stát neosobním Disneylandem:-)

   2. 1.1.2

    Anonym

    na hoštejně jsem byl před deseti rokama a nic horšího jsem nezažil..pitná voda z potoka, děravý stany s dřevěnou podstavou, kadibudka..místo čtrnácti dnů mě rodiče odvezli po týdnu..ale od té doby se toho jistě hodně změnilo

    1. 1.1.2.1

     Xˇandy

     Dobrý den,
     pokud jste nebyl z tábora po týdnu odvezen z důvodu nevhodného chování, rádi budeme Vaši “stížnost po letech” řešit, i přesto, že nikdo z vedení před 10lety už v Plejádách není.

     Stále máme stany s podsadou, nikomu na hlavu neprší. Na tyto zotavovací akce jsou normy po letech zpřísněny, i přesto nebudeme do lesa tahat Toi toi a ani elektriku a jiné civilizační vymoženosti, které bývají v táborech s bazénem a pozvaným Turbulenc. Pitná voda je schválená každým rokem okresní hygienickou stanicí.

     Věřím tedy, že jste si už po letech vybral jiný, pro Vás vhodný prostor pro trávení volného času a že zůstane platné to, že na Hoštejn se buď vracíte pořád a nebo nikdy. Existují obě skupiny lidí.

     Kontakty na některé vedoucí najdete na našich stránkách http://www.plejady.zde.cz a rádi Vám odpoví na Vaše dotazy a připomínky.

     Petr Xˇandy Dvořák

    2. Anonym

     co já vím jestli to byly nějaký plejady..vedoucí byla eliška edelmanová

    3. Xˇandy

     Tábořiště využívají i další organizace. V tomto případě se tedy jednalo o tábor podnikatele:
     http://www.atila.cz/d/?id=60987227

     Myslím, že za kvalitu tábora hovoří každým rokem plné turnusy a především množství dětí, které se vrací … Každý si najde svůj způsob trávení léta, znám spoustu takových, kteří by bez elektriky nedokázali ani přežít :-)

     Pěkný den

   3. 1.1.3

    Anonym

    Stará hospoda U Blaháčků už neexistuje, je tam parkoviště. Funguje hospoda naproti Pod hradem, ale mění se tam častěji vedoucí, takže nabídka je různé kvality.

    1. 1.1.3.1

     Anonym

     Vím, že stará hospůdka již není, byla to jen krásná vzpomínka.
     Jiří B.

    2. Anonym

     ale je. Furt ten samý zaplivaná putyka.

  2. 1.2

   Petr Dvořák

   Dobrý den,
   není mnoho servrů, kde by mohly dětské organizace ze Šternberka zveřejnit svoji akci pro Šternberáky. Tento web je jeden z těch, kde mohou zveřejnit všechny dětské organizace, pokud budou chtít.

   Dnes už alespoň víme kolik jich je (a možná nejsou všechny). Po dvouletém doprošování jsem ve spolupráci s p.Sobkuliakem z MÚ vytvořil seznam sdružení ve Šternberku a můžete se na něj podívat na městských stránkách.

   Pokud jste tedy členem některé z jiných skupin, dejte o sobě vědět, bude to výzva:-)

Komentáře jsou ukončeny.