Je těsně po přímém přenosu vyhlašování první České Miss a my můžeme pogratulovat dívce, která přišla na svět v našem městě !V samotném pořadu probíhaly ještě spekulace o tom, zda Kateřina dokonce nebydlí přímo ve Šternberku. Nejdříve jsme se opět dozvěděli, že se ve Šternberku narodila, pak při jedné z disciplín padlo, že pochází ze Šternberka, ale nakonec v osobním profilu byla záhada rozluštěna, protože přímo ona sama přiznala, že je z Bohuňovic.

Nicméně i to, že Šternberk byl tím místem, kde prožila své první chvíle, a to, že to bylo mnohokrát během celé soutěže opakováno je samozřejmě pro naše město svým způsobem reklama, kterou nám neudělají ani naši nejschopnější komunální politici.

Tentokráte chybělo jen pár kilometrů od toho, aby jsme mohli machrovat, že zde ve Šternberku žije MISS. Pro náše blízké okolí je to ovšem další úspěch v podobných soutěžích, protože jen nedávno skalp vítězství získala dívka z Uničova. Je to důkazem, že zde rostou obdivuhodné krasavice, které dokážou okouzlit i daleko za hranicemi našeho regionu.

Takže Kateřině Smejkalové gratulujeme s přáním ať si to užije!!!

5 KOMENTÁŘE

  1. Dík za vyjasnění. Mimochodem dnes jsem se bavil s jedním pánem z Bohuňovic, a ten mi řekl, že Katka Smejkalová má sice trvalé bydliště v Bohuňovicích, ale s přítelem bydlí nyní ve Šternberku.

  2. S téměř 90-ti procentní jistotou lze tvrdit, že i Jana se narodila ve Šternberku!!!

    • Možná by bylo dobré upřesnit. Pro řadu lidí je tato reakce ne zcela jasná. Ono těch Jan se narodilo ve Šternberku jistě v minulosti hodně.

Comments are closed.