Šternberští hokejisté mohou pomalu hodnotit letošní sezónu, viz. dnešní článeček z MF DNES.Šternberk – Za padesát minut se diváci ve Šternberku nedočkali gólu, nakonec ale domácí podlehli ve třetím semifinálovém utkání druhé ligy Blansku 1:4 a sezona tak pro ně skončila. Domácí živili naději na prodloužení série, ale v rozmezí necelých šesti minut inkasovali čtyři branky. Jejich čestný úspěch zaznamenal Kohút, který byl spolu s Jurákem nejlepším střelcem týmu v play-off.

Autor: (sky)

106 KOMENTÁŘE

 1. Dobrý den,chci jen v krátkosti oznámit fanouškům hokejového dorostu,že mladí hráči dostali v sobotu pamětní list města Šternberka za jeho reprezentaci v sezoně 2005/2006.Jsem rád,že tímto se borcům dostalo malého ocenění za jejich loňskou perfektně odvedenou sportovní práci.
  Jinak kluci sehráli dvě přátelská utkání v rámci přípravy na nový ročník a soupeřem jim bylo Blansko.První utkání v Blansku skončilo naší prohrou 1:2 a druhé na domácím ledu jsme vyhráli 4:0.
  J. Vitásek

  • Tak nějak by to mělo být !!!! Pokud někdo něco dělá dobře, je třeba ho za to řádně pochválit.

  • Po tom, co se jim přihodilo loni, si zaslouží daleko větší zájem Šternberské veřejnosti. Držíme Vám palečky kluci!

 2. Dobrý den,dovoluji si touto cestou informovat všechny fanoušky ledního hokeje ve Šternberku,že po dlouhé době družstvo dorostu a juniorů zahájilo druhou část letní přípravy na novou sezonu 2006/2007 a to již na ledě.
  Dnes se hráči obou družstev sešli k letnímu soustředění,které potrvá celý tento týden.Všichni borci jsou ubytování v autokempu Dolní Žleb a dvakrát za den budou dojíždět na zimní stadion k přípravě na ledu.Mimo tyto tréninky čeká kluky také utužování kondice na suchu.
  Cílem tohoto náročného týdne, je dát dohromady hráčský kádr obou družstev pro nový ročník,začlenit nové mladé hráče a navázat na loňskou úspěšnou sezonu dorostenců a pokusit se o dosažení ještě lepších výsledků.To vše za pomoci trenérů Petra Nováka(ternér juniorů) a Josefa Mikeše(trenér dorostu a také hráče mužů HC Štbk) a v neposlední řadě také HC TJ Šternberk.Celý tento týden dřiny,ale také legrace bude ukončen účastí dorostenců na hokejovém turnaji v Blansku .O výsledku budeme naše příznivce informovat.
  Jaroslav Vitásek

  • Skvělá stránka ! Dobrá práce.
   Jen překlad pár slov k tomuto webu !
   Megalodon- thank you !

  • Nice to hear that, it´s our pleasure :-)
   Keep in touch !
   Admin of 3W.sternberk.org

 3. Ahoj Jiří, píšeš, že můj názor je ovlivněn ( tzn. neobjektivní) a v tom máš částečně pravdu, ale myslím si, že jen v tom směru, že jsem na šternberském stadionu vyrostl a vím, jak to tam chodí.. Můj názor je takovej jakej je, a to, že nesouhlasím, nebo se na věc dívám jinak, nemusí zrovna hned znamenat , že jsem ovlivněn „blízkou vazbou na vedení“. Vinetou by řekl HOWG 

  • Díky za reakci, nechme tedy kluky hrát a oni hrají velmi dobře !
   Vinetou by také řekl, chceš-li nepřítele porazit, musíš jej napřed prohlédnout ! HOWG !
   Jiří B.

 4. spousta informaci, spousta pravd a polopravd, kazdy ma svuj nazor a je temer jiste, ze kazdej ma 100% pravdu. Uz v podstate neni ani zajimave tyto prispevky cist. Predevsim nektere prispevky jsou zarazejici a tak nejak nic nerikajici a hlavne to jak bylo napsano drive nema hlavu ani patu.Rozumny clovek si uz obrazek udelal. Preji hochum dorostum , juniorum vsem mladeznikum pekny zakonceni sezony a HCTJ Sternberk keep smiling :-)

  • Ahoj Davide, nezlob se, ale vzhledem k tomu, že máš blízké vazby na vedení, je Tvůj názor hodně ovlivněný !
   Pravdu máš v tom, že každý si obrázek udělá sám a věř mi, že dle reakcí obyčejných lidí, není chyba na straně hráčů, trenéra, vedoucího mužstva, ale trochu výše. Nemusel to být úmysl, jen možná špatná komunikace, či arogance, kdo ví ?!
   Příjemný zbytek dne, Jiří Bejdák.

   • Opravdu mohlo jít jen o špatnou komunikaci mezi svazem a vedením, o to více je smutné, že ti hlavní aktéři i nadále mlčí !
    Přitom jim nic a nikdo nebrání, svobodně se zde vyjádřit!
    Crusade

 5. doktore , doktore asi jsi byl přítomen když víš jak to bylo, připadáš mi jako brouk pitlik..všude byl, všechno zná…

  • Čas ukáže, kdo je brouk a vy anonymové, hlásejte svou pravdu dál , třeba jí někdo uvěří, chudáčci !!!
   Jiří B.

   • Brouk Pytlík je dřevokazný brouk, který strávil své larvální stadium v kině a při sledování filmů získal rozsáhlé ale nespolehlivé a nesoustavné vědomosti z mnoha oborů lidské činnosti. Na své vzdělání je náležitě hrdý a ochotně se zapojuje do diskuzí na jakékoliv téma. V praktických otázkách však vždy selže.
    Vzdělaný Hermes !

    • ááááách – vůně dřeva, lesa, šišek, pryskyřice, kůry, jehličí, rašeliny, mechu, hub – brouku, tak trochu ti závidím….

     Romanticky naladěný Hermes !

    • Hermesi a Doktore !
     Jako kdyby nestačilo, že se nemohu moc hýbat, natož jít do lesa na procházku, nemluvě vůbec o mimořádně dlouhé zimě. Obzvláště Hermes , tady předvádí takové chvalozpěvy na vůni lesa, že bych ho nejraději přizabil a ještě si dovolí plácat něco o romantice !
     Jiří B.

     PS – Hermesi, nejsi náhodou masochista ???

    • Hele Romantiku, nestěžuj si porád. Hermes je prý kus chlapa, tak ho popros a on tě jistě rád vynese do lesa na zádech ! Ale bacha na šišky, po zimě jsou tvrdé, aby ti jedna nespadla na hlavu nebo nedej bůh tvému nosiči !!!

    • Kamil říkal, že chodit do lesa může být dost nebezpečné – klíšťata, borelióza, encefalitida, bodavý hmyz, jedovatí mravenci….
     Takže žádné nošení: na monitoru mám tapetu borového lesa, k tomu bonbóny lesněnky, stůl jsem posypal jehličím, do papučí si dal trochu mechu, a je to.

    • Nic proti, ale já bych klidně Kamila do takového lesa poslal. O jednoho vyžírku víc nebo míň, naše město by to uneslo !

 6. Zdravím na web a především ty debatující co tuto debatu začali. Ještě jednou zde uvádím, že nejsem ve vedení HC a ani fanoušek se mi nezdá jako vedení či někdo nastrčený jak zde někteří uvádí. Vypadá to, že jsme dva co se snaží trošku hájit HC, nejen házet hnůj na HC je jednoduché, ale třebas nastínit a poukázat, že tento problém může být i jiného charakteru. Pouze se snažím vyjádřit svůj názor.A hned sem podezírán… Nemám takový přehled jako někteří diskutující, ale fanouškovi názory ( zejména ten poslední příspěvek) mají hlavu a patu. Najednou se nejde o osoby,jsou poškození mladí hokejisté dle dalšího příspěvku……Nevím kdo zde na začátku vyžadoval jména a vinu a podraz atd. Je mi samozřejmě líto hokejistů, ale také vedení HC, protože bojovat proti špíně a nejasnostem je někdy těžší než vyhrát baráž. Loučím se s Váma a držím palce HC TJ Šternberk, protože i přes veškeré nesnáze je to klub , který hraje nejvyšší soutěž ve městě a ma spoustu šikovných mládežníků, trenérů a rodičů……. A pravda byla pravděpodobně hochům objasněna na setkání, které měli jak uvádí fanoušek. Každý at si udělá závěr sám.13

  • Zmiňuješ se o mých názorech, tak tě trochu uvedu do obrazu!
   Nikdo nechtěl házet hnůj na HC, ba právě naopak, nejen já by jej z HC raději vyházel.
   Pravda hochům objasněna nebyla, takže fanoušek jen mlžil.
   Souhlasím s tebou jen v tom, že závěr si každý udělá sám a lidé hloupí nejsou !

  • I tebe 13 zdravím a znovu žádám debatující o trošku odvahy.Pánové jste všichni utajení,jako hrad v Karpatech a přitom sledujete jen své zájmy a dorost Vám všem slouží jako návnada.Jste mistři konspirace,ale přijde čas a všichni se dozví kdo se za přezdívkami schovává.
   Hodně zdaru Pa..e
   Chcete s fanouškem za něco bojovat a někoho obhajovat, přitom se bojíte za svůj blábol podepsat.Tak si všichni dělají svůj názor,ale na Vás.A hochům žádná pravda objasněná doposud nebyla.Pravděpodobně.

 7. Pane Doktore a fanoušku !
  Bratr zde avizoval, že v dubnovém čísle magazínu Šternbersko bude článek o dorosteneckém hokeji v našem městě, vyčkejme tedy a zanechme přestřelek.
  Kluci, či spíše chlapi, nevšímejte si této bitky a hrajte minimálně tak, jako v tomto ročníku !
  Jiří B.

 8. Pane doktore, pokud vím, tak se vedení HC neomlouvalo, protože chyba byla na straně někoho jiného. A proč se omlouvat za cizí chybu. Pouze hráčům a všem ostatním objasnili kdo chybu udělal a z toho usuzuji, že i vy by jste se měl omluvit.

  • Tak nevím, buď jsi tam byl a mlžíš, anebo jsi byl pověřen! Podle Tebe je vedení jeden nebo respektive dva lidé ?!
   Omluvit se mohu, to zajisté ano, ale hráčům, že byli tak oblbnuti !
   Poděl se s námi tedy, kdopak to celé zavinil !!
   Crusade

 9. Pane Jardo a všichni kdo jste se zúčastnili této diskuse,

  v pondělí proběhla debata s místostarostou města p. Zemánkem, předsedou HC p. Trundou, vedením družstva, které bylo „podraženo“ a také se samotnými hráči. Proč tady nikdo z vás nenapíše jak tato debata dopadla? Proč? To je jednoduché. Protože by muselo zodpovědnost převzít samotné vedení družstva. A proto je lepší nechat vše na vedení HC TJ. Mílí hráči, pane Jardo a všichni kdo jste na ZS ve Šternberku v pondělí 13.3.2006 byli. STYĎTE SE. Myslím, že máte jednu z posledních možností říct, jak to doopravdy bylo. Pokud se nikdo nevyjádří k tomuto komentáři a nesdělí lidem, kteří si pořád myslí, že chyba je někde jinde, KDE BYLA CHYBA, pak myslím, že záměr proč jste vyvolali tuto bouřlivou debatu byl čistě osobní a konkrétně s úmyslem poškodit pana Trundu.

  Pane Jardo, hráči družstva a všichni kdo jste tam byli JAK TO DOOPRAVDY BYLO?

  • Anonymní fanoušku !!!
   I já vím o tom pondělí a v Tvém podání to vypadá, že šlo skutečně o debatu a také to na mne působí, jako opětovné přehazování horké brambory na neviné. Asi vůbec netušíš, jak tzv. omluva, na zůčastněné zapůsobila ! Pokud se má někdo stydět, tak ti, co se omluvili až pod tlakem veřejnosti ! Jen tak mimochodem, proč se ti pánové hráčům přišli omluvit? Možná za dlouhou zimu.
   Crusade

  • Vážený fanoušku,pondělního setkání na zimním stadionu jsem se neúčastnil,protože jsem o něm nevěděl a podle slov mého syna,který za dorost hraje,i hráči byli překvapeni.Nemohu tedy podat podrobnější informace o průběhu a výsledku debaty.Snad by bylo dobré se dotázat přímo aktérů diskuze.Nebudu se tedy k setkání vyjadřovat a věřte ,že od samého začátku nikomu z dorostu nešlo o poškození pana Trundy.Poškozený celou situací je bohužel úplně někdo jiný a to jsou ti mladí sportovci.Pravdu se asi již nedovíme.Vina se přesunula někam jinam a vysvětlení žádejde po vedení HC a panu Zemánkovi.
   Vice již nebudu odpovídat na otázky někomu,kdo se neustále schovává za přezdívky.Protože tento posera si nezaslouží pozornost.Pokud chcete nadále debatovat,tak jen pod pravím jménem,ale to Vám nejspíš strach nedovolí.
   J.Vitásek

   • Jardo klídek, ber to jako zoufalý pokus odvést pozornost !
    Takových plivanců zažívám dost a věř mi, že to jen říká o autorovi těchto jedů, jaký je to slaboch !
    Jiří B.

 10. Podle mého názoru je nutné poděkovat panu Jardovi za objasnění celé této svízelné situace.

  JARDO DĚKUJEM (nepřipomíná Vám to něco? Všichni zasvěcení ví na co tím narážím a tedy i já vím víc než prd).

  Konečně po přečtení komentáře ze dne 3.3. vím kdo je za vše zodpovědný. Děkujeme, že jste nám v tom udělal jasno. Z vašeho komentáře je zcela zřejmé, že zodpovědnou osobou, která zastává placenou funkci je p. Mgr Beneš. Proč o změnách p. Beneš nevěděl? Proč se nezajímá o věci, které jsou v jeho kompetenci a za které je zodpovědný. To vše jsou otázky pro tohoto pána, který je zodpovědný za toto pochybení. Navrhuji vyžadovat omluvu právě od něj, protože konečně víme kdo udělal tento „podraz(psáno slovy jiných)“.

  Pane Jardo ještě jednou děkujem

  • Zdar fanoušku.Zrovna včera proběhla debata na výše zmiňované téma,které se účastnil pan Bejdák za časopis Šternbersko a za dorost já,trenér a pan Beneš.čekali jsme na pozvanou osobu za vedení HC Šternberk,která, jak jsme předpokládali, nám mohla vše objasnit a mohl všem nedorozuměním být konec.Bohužel nic .Tak zase tápeme a nikdo se k problému nehlásí.Je to už docela směšné.Hráči budou křivdu muset zkousnou.Víc se asi nedá dělat.Podle slov Mgr.Beneše, on ničem také nevěděl,tak jak ven z této situace?Horkou bramboru nikdo nechce.
   Rozhovor vyjde v novém čísle Šternberska.
   Děkuji i tobě fanoušku za pozornost.

   • Jen trochu upřesním:

    O hokejových dorostencích by jste se měli něco dozvědět až v dubnovém, tedy dvanáctém čísle Magazínu Šternbersko (distribuce v první polovině dubna), nové číslo 11 se totiž veze již dnes z tiskárny a bude distribuováno v pondělí 13.března.

    Libor Bejdák

   • Ahoj příznivci hokeje!
    Jardo o včerejší schůzce vím od bratra, je mi moc líto, že ta horká brambora leží na těch, co mají ke klukúm nejblíše ! Ten nebo ti, co za to skutečně mohou, jsou zřejmě příliš samolibí a arogantní !
    Poučme se do budoucna a nechť tito pánové emigrují třeba do Běloruska, Lukašenko takové lidi nejen potřebuje, ale dokáže je i náležitě ocenit !
    Ve středu Evropy takové není potřeba.
    Jiří Bejdák, Šternberk.

 11. Jak jsem slíbil. tak byl vznesen dotaz na of. stránky města k tiskové mluvčí, zatím bez odpovědi!
  Jardo věřím tomu, že to již dotáhneme do konce i bez pomoci Doktora, podařilo se mu zaujmout širokou veřejnost a za to mu patří velký Dík!
  Jiří B.

  • Tak již mi bylo zodpovězeno na of. stránkách města, vlastně nezodpovězeno, nemám to za zlé tiskové mluvčí, to vůbec ne. Uvědomuji si, že je jen pouhou loutkou, která nese svou kůži na trh za zodpovědné!!!
   Jiří Bejdák

 12. Ahoj všichni!
  Když jsem se do této debaty pouštěl, bylo mi jasné, že to jednoduché nebude!
  Přesto mne neopustila víra v dobro člověka. Díky všem, kteří měli odvahu přispět do těto debaty!
  Neloučím se navždy, záleží na Vás, zda se objevím, jen na Vás!
  Asi chcete i můj podpis, je trochu jiný, ale je.

  Crusade

  • Škoda doktore Crusade,že již nechceš pokračovat v započaté debatě a řešení problému,když jsi vše nastartoval,ale asi máš k tomu své důvody.Snad to není strach z právního rozmetání, co tě nutí k rozloučení s těmi,kteří chtějí věc dotáhnout do rozumného konce.I tak dík za pozornost,kterou jsi věnoval dorostencům.
   Jarda

   • Strach mám jen ze soudu posledního !
    Navíc již věřím, že to zvládnete, nebudete sami a o to mi šlo především, budu vše sledovat, to slíbit mohu !
    Crusade

  • Máš pravdu, ale magazín Šternbersko je zaměřený na mikroregion a přístup k netu má zatím málo lidiček, alespoň tady. Také starší lidé většinou počítač nezvládají, mohou si informace přečíst a o to právě jde.
   Navíc magazín není dotován ani z obecního rozpočtu a tím pádem skutečně záleží i na prodeji. Mít takovou dotaci, jako Štbk. listy ( na kažého občana cca. 20,- kč ročně ), to by se jinak pracovalo! No jo, ale my makáme zcela zdarma ( redaktoři ), máme ke svému městu vztah a představ si, že i to někomu vadí!
   Jiří B.

  • Není žádný problém sem umístit pdf soubory. Bohužel (nebo bohudík) nejsme dotováni a potřebujeme zajistit prodejnost. Někdo celý obsah publikuje na webu (Reflex), většina vydavatelů ale ne – vyjma placeného servisu či jako součást předplatného. Zvolili jsme druhou alternativu.
   Jinak celý ročník 2005 byl k mání jako příloha na CD-ROM u prosincového čísla. Stejným způsobem budeme i pokračovat, na polovinu roku 2006 připravujeme další přílohu.
   Jinak v extra případech (např. do zahraničí či mimo region) je možné zasílat PDF soubory mailem – no problem !
   Zdraví

   K.F.

 13. hodne diskutujicich a hodne prezdivek , mnoho odlisnych nazoru, dyt o to zde v podstate v teto diskusi vůbec nejde ,pokud se nemylim.
  Kratka aspon trosku positivneji ladena vitezna informace do debaty o mladeznickem hokeji. V STERNBERSKYCH LISTECH cislo 3/2006 uvádí pan mgr. Miloslav Beneš strana 10 hlavni trener mladeze, ze hokejisti HC TJ Šternberk se umistili na krasnem druhem miste na turnaji 2 trid. Porazili i HC Olomouc 8-2. Super vysledek. Je pravda, ze hodne talentovaných mladych hokejistu odchází do Olomouce a casem se některi z nich vraci. Vyse uvedena informace o hokeji a mensich mestech v Tydnu popisuji v podstate realitu. Preju peknej konec hokejove sezony vsem hokejistum a vedoucim.

  hlavne keep smiling david trunda :-)

  mam i dotaz, nevite nekdo prosim zda je mozno nebo nemozno nekde najit Sternbersko trebas i zpetne na techto strankach

  • Ahoj Davide!
   V těto diskuzi jde především o to, aby již nedocházelo k podobným podrazům, nejen na mladé lidi!
   Sám za sebe Ti řeknu, že Štbk. listy již nečtu, obzvláště potom,, jak mistrně používal p. Hovadík mé jméno!
   Šternbersko na webu není, ale na druhou stranu – všechny čísla lze nakoupit v trafice Toms a pokud by někdo z rodiny Ti jej nesehnal, obrať se na mne, třeba zde v komentářích. Určitě se nějak domluvíme!
   Jiří Bejdák

 14. máš video a audio důkaz,že je vše trošku jinak. Ozvi se: 13 : a pokud budeš chtít,přepošlu ti vše a budeš koulet očima.

 15. Pane Bejdáku,jste zatím jediný kdo se opravdu pod své názory podepsal a toho si já velice vážím,protože to chce kus odvahy.Ani já se neschovávám pod přezdívky,nechci dělat peklo kolem hokeje,ale má-li se něco změnit,tak se nemůžeme zbaběle utajovat.Proto všechny účastniky této debaty prosím o zveřejnění svého jména.Všem by nám to moc pomohlo.Pokud je někdo skrytý za přezdívkou,jak mu máme věřit,že to myslí upřímě.O některých pseudonymech již vím kdo se za nimi skrývá,jen počkám zda se odtajní a pokud ne,tak to udělám já a potom se budou všichni divit,jací típkové zde píší a hlavně sledují svůj vlastní prospěch.Obzvláště jednoho pána chci požádat o jméno,ten jediný vše začal.Já jsem se nechal strhnout jeho povídačkami,jak nám fandí a mně děkuje za vyslovení názoru.Tak se prosím nebojte a udělejte chlapské gesto. J. Vitásek

  • O hokeji nevím vcelku nic, tím míň o místním.
   Debatu jsem zpočátku sledoval jen letmo, teď ale pečlivě.
   K diskutovanému problému se nevyjádřím, protože o něm fakt vím “prd”. Dovolím si aspoň vyjádřit svůj obdiv a úctu všem těm, kteří se zde podepsali a své názory napíší veřejně a naplno.
   O anonymech tady bylo již napovídáno hodně. Pokud se bojí někdo něco říct a také si za tím pevně stát, neměl by raději říkat vůbec nic, jen vznese do věcí zmatek.
   Chtěl bych také říct, že není potřeba se bát. Totalita již je pryč. I přestože mi sem tam někdo v noci vypustí kola u auta či se mi snaží nějak zkomplikovat práci mi stojí za to, abych dál občas něco kritizoval – a to nejsem chronický nespokojenec, jen mi zkrátka některé věci z principu vadí (posledně třeba to, že reklamní broužurku, jejíž výroba v tiskárně stála 20.252 Kč, koupí Město za 188 tisíc a nikoho to ani netrkne, ovšem naopak pro Plejády, Skauty a další dětské organizace se příspěvky počítají v řádech stokorun).
   Doba je naštěstí jiná, možností medializace je nepřeberné množství a člověk vždycky velmi dobře ví, odkud vítr fouká.

   Držím všem pěsti.

   Ing. Karel Fiala

  • Ahoj Jardo, jsme přebližně ve stejném věku, tak navrhuji tykání OK? Díky za pochvalu, pod občanské věci se umím podepsat a za sebe Ti řeknu, že k tomu nemusím mít ani moc odvahy. Někomu, jako já, lze těžko nějak ublížit, momentálně jsem ve stavu ( fyzickém ), že nemohu mít ani strach o své zdraví.
   Mohu Ti říct, že ohledně vedení o tom vím i já své a rozhodně nejsi sám. Nedávno se na mne obrátila vychovatelka z místní ZŠ a požádala o radu, jak zveřejnit způsob jednání nejvyšího z vedení. Hrubým způsobem je vypálkoval, když chtěli dělat něco pro děti na zimním stadioně. Nu, poradil jsem, teď již záleží jen na nich.
   O tom, jak se chová radnice, se na tomto webu mluví velmi často, ale, jak se již řeklo: je volební rok, máme mimořádnou šanci, pokusit se to změnit!
   Příjemný den a zítra ať je dobrý led!
   Jiří Bejdák

   • Nazdar Jirko,tykat si samozřemě můžeme a jsem pro.Jinak doufám,že žijeme v době kdy se nemůsíme bát o své zdraví a vše se dá řešit rozumnou cestou.Myslím si že problém, který se zde nakousl a ubírá se někam jinam než byl záměr bude řešen konstruktivně a s chladnýma hlavama.Jinak se totiž ničeho nedobereme a ničemu nepomůžem.Řečeno bylo dost,je čas začít budovat a námětů je moc na několik sezon.Veškerými poznámkami co jsem zde napsal,chci směřovat snažení všech kolem zimniho stadionu k lepším výsledkům mládežníků.Pokud ty budou ,bude i dost kluků co budou chtít za Šternberk hrát hokej a nebudou odcházet jinam.
    J.Vitásek

    • Zdravím Jardo, souhlasím s Tvými slovy, je jen potřeba aby si lidičky uvědomili, že mají kdykoliv možnost se na tento web obrátit a aby se přestali bát vyslovit svůj názor!
     Zítra možná zjistíš, že i když hrát nemohu, tak o místní hokej se trochu zajímám.
     Přeji nejen Tobě, ale i Všem klukům pohodu, hladký led a rychlý puk!!!
     Jiří Bejdák

 16. Pěkný den na org.
  Kdo pochybil, podrazil ……………….už nechme těchto diskusi.
  Pan Jarda konečně napsal rozumnou větu a to, že Je potřeba si vzít z této situace ponaučení a příští rok si vše ohlídat. Ano , perfektní a plně s Vámi souhlasím. Děkuji Vám také za vzkaz o obhajování HCTJ. Myslím si , že je lepší věci vysvětlit než pošpinit organizaci HC či jednotlivce nebo záměrně mlžit. A to se Vám částečně daří , problémy se mají řešit a ne o nich pouze – tlachat-
  Mládežnické družstva trpí bohužel jedním velkým negativním trendem a to , že rodiče mající sen o slávě svého syna a vidině budoucího Jardy Jágra posílají své hochy do Olomouce. V praxi to vypadá, že HCTJ má talentovaného hokejistu a ten pak ufrnkne do Olomouce.V dorosteneckém věku se zase zjistí, že by bylo super vrátit se zpět do svého mateřského klubu. Doporučuji zakoupení časopisu Týden číslo devět 2006 článek Sen o slávě a dovolím si několik krátkých citací……

  …..Dnes hraje Minor Přerov s Kohouty z Olomouce. Skoro každý nájezd hostu končí gólem. Olomoučtí jich nakonec nastřílejí 11.Když Přerovští aspoň jednou prostřelí hostujícího brankáře, na ledě i v hledišti panuje radost srovnatelná s vítěznými ovacemi. Po utkání si rodiče z Přerova koupí kávu z automatu , rozebírají zápas a stěžují si, jak jsou jejich děti v nevýhodě, protože žijí v malém městě………

  Jaká to podobnost z naším HCTJ Šternberk šikovné hochy zláká Olomouc a i přesto , že zde máme dobré a kvalitní trenéry pan Novák, pan Mgr. Beneš a další, rodiče často na úkor vzdělání zláká touha po slávě.

  ……………Přerovským rodičům nejvíc leží v žaludku hlavně Jestřábi z Prostějova. Proti té její pětce si naši kluci ani neškrtnou. Oni si je tam snad vzali za peníze………

  ….Když se přerovští sedmáci potkali na ledě s Olomoucí , hrál proti nim výběr celého kraje, na led nastoupili chlapci z Šumperka, Uničova, Šternberka………..
  Toliko citací……

  Vážení situace v hokeji jak vidět z Týdne není růžová po celé naši krajině. Proto spíše více kreativních nápadu a podpory mateřských klubu by nebylo na škodu. Právě Jarda píše o výsledcích mládeže a to je ten typ rodiče , který možná patřil do výše zmíněné skupiny.

  Oceňuji práci a pomoc všech, kteří ve svém volném čase jak Jarda píše , připravují pitný režim atd. Myslím si že jejich účast je neocenitelná, ale nepsaným heslem hokejové mládeže jest ==Aktivní rodiče potřebujeme, ale někdy jsou horší než rozhodčí ==

  Pane Jardo blbosti mele někdo jiný. Nejsem ani členem vedení jak se domníváte.

  Proto přeji opět pevné nervy hráčům dorostu a vedení HC TJ. Podpora a pomoc všech od rodičů , babiček a dědečku , přes spolupráci města a podporu sponzoru je nedílnou součástí hokejového kolotoče. Proto neznevažujme práci HC TJ , vedeni, trenéru, rodičů a vrhněme se na přípravě další sezony. Místo negativních nesmyslu , začněte kreativně pracovat. Město se určitě snažit podporovat sportovní aktivity jak může. Sport a kultura jsou důležitou součástí nás všech.

  Přece honit se za tím černým nesmyslem je tak úžasná věc.
  Pěkný den

  • V něčem s Vámi souhlasím, ale jen malinko. Ano soustřeďme se na příští ročník a na práci s mládeží, ale nezlobte se, jak chcete obnovit důvěru těch kluků, kteří byli podraženi!
   Tím, že mávnem rukou a jede se dál?! To snad nemyslíte vážně!
   Pokud ten, který současnou situaci zavinil, nebo ti, se neomluví a raději ze své pozice neodstoupí, pak veřejnost asi těžko může v nějakou nápravu doufat i věřit!
   Také jsem si nevšiml, že by zde někdo napadal rodiče, trenéra dorostu nebo samotné hráče.
   Všimněte si,že se umím i pod svá slova podepsat!
   Jiří Bejdák

  • Pane,jak vidím tak se snažíte čerpat informace z různých zdrojů což je dobře,protože Vás situace asi zajímá,ale to vše je jen částečná pravda.O jádru věci nevíte opravdu vůbec nic.Kreativních nápadů ze strany pár zapálených rodičů je tolik,že by je mohl čerpat celý hokejový svaz,jenže na našem zimáku nesmíte dělat nic,co se nelíbí vedení a tomu ještě nic nezalíbilo .Chtěli jsme vybudovat různé věci a ani jsme nechtěli žádnou finanční pomoc od HC,ale ve Šternberku se z pricipu nic nepovolí.Můžete mít i vlastní sponzory a pořád to nestačí.Sami hráči si zaplatí letní soustředění a ani to se nestkalo s pochopením.Nedostali od HC nic.Takže kreativní práce,kterou nám radíte se nedá dělat.A ani z radnice se ničeho nedočkáte,jen planých slibů,které druhý den neplati.Veliká škoda,že není hlasový záznam ze zářijového jednání se zástupci radnice ohledně problematiky hokejové mládeže.To by jste se milý pane divil co vše se dá naslibovat.( sliby chyby)
   Tak pokud nám chcete pomoct,budeme upřímě rádi, jinak prosím moc neraďte na co se máme vrhnout.Taky i Vás prosím o odtajnění.J .Vitásek

  • milá 13. byl sem jeden z tech hračů co si vyzkoušeli hrát za hc olomouc. tento klub je dobry ale je to jak se říká “tatínkov” kdo nemá peníze nehraje. když sem se vratil zpet do stbk bylo to uplne neco jineho. kluci s kterymi hraju. byli sme jedna velka parta. nic by nas v teto sezone nerozdelilo. nas cil byl baraz a kdyby ste byl v nasi kuzi kdyz nam trener mladeze oznamil v satne ze se zadna baraz hrat nebude tak by ste videl jaka nalada panovala. a navic to bylo pred zapasem. tak se zkuste vzit do te situace v jake sme byli mi a poznate co to je podraz. ZDRAVIM
   J.Zelený

   • Díky za názor, věř mi Jakube, že za Vámi stojí více lidí, než si možná myslíte. Sám za sebe Ti mohu slíbit, že to nenechám zamést pod koberec !
    Ti, co za to mohou, jsou obyčejní čmučci, nic víc, nic míň !
    Jiří Bejdák, Šternberk.

 17. Musím poznamenat, že to, co se děje na zimním stadioně je přímo zavrženíhodné. Pan Novák prokázal své vynikající trenérské schopnosti a hráči své umění hrát velmi kvalitní hokej a opět se musel objevit někdo, kdo jim podrazil nohy.Fuj!

  Vzkaz pro pana 13: Copak se skrývá za vaší horlivostí ospravedlňovat jednání vedení zimního stadionu??????

  • Mohu VÁM PÁNOVÉ slíbit, že v pondělí bude na stránkách města dotaz, kolik pro letošek město schválilo peněz pro Štbk. hokej, Byl jsem na zastupitelstvu, kde se to schvalovalo, ale teď si nevzpomenu, zda to bylo 1,6 nebo 2,6 milionu.
   Jiří Bejdák

   • Jsem pro to dávat do jakéhokoliv sportu, kde se zapojují děti a mládež třeba několikanásobek výše uvedené částky. Vzpomeňme si teď ale kolik milionů se dává do kulturních zařízení (teď nevím 4 nebo 5) a kde je výsledek? Párkrát za rok fungující divadlo, do kina nikdo nechodí, kulturní akce v “primce” by se daly spočítat na prstech jedné ruky. Dovedu si představit, že ty miliony by šli radši do hokejistů, fotbalistů, skautům a jiným oddílům apod. Samozřejmě kultura musí existovat, ale ten efekt je nesrovnatelný.

    • Naprosto s Vámi souhlasím, přitom je to tak jednoduché. Nejen dávat, ale i prověřovat, všichni jsme jenom lidé a stará pravda říká :” důvěřuj, ale prověřuj i příležitost dělá zloděje!”
     Chtěl bych však poděkovat všem, kteří pochopili, že mi nejde o nějakou senzaci, ale jen o pořádek a důvěru mladých v určité morální hodnoty!

 18. jen tak by mne zajmalo kolikpak dostane štenberské vedení prachů od města a kolik z toho de do mládeže a kolik do mužů!!!!!

 19. Doktore máte pravdu.Bohužel se ničeho z HC nedočkáme.Nejde o nic vážného,jen si přiznat pravdu,ale ono tady možná půjde o jiné věci a do těch se nejspíš nechce nikdo namočit.Asi se bojí,že vyplavou na povrch i jiné nedostatky,možná závažnější,než jedna nepovedená sezona.A omluvu hráčům určitě nikdo neřekne a navíc většina jich není ze Šternberka,tak jim to nemají jak říct.

  • Zase vstupuji, vídím, že debata je čím dál adresnější!
   Jardo, trochu s Vámi nesouhlasím, pokud bereme v potaz,že Šternberský hokej je placen taktéž z našich daní, musím Vám řící, někdo nám bude muset dle zákona odpovědět!
   A pokud se nemá nikdo k omluvě hráčům, tak tedy hoši, jako občan Šternberka se Vám omlouvám, že jsme dopustili, aby ve Vašem vedení byl někdo, tak křivý!!!
   Jiří Bejdák

  • Zase vstupuji, vídím, že debata je čím dál adresnější!
   Jardo, trochu s Vámi nesouhlasím, pokud bereme v potaz,že Šternberský hokej je placen taktéž z našich daní, musím Vám řící, někdo nám bude muset dle zákona odpovědět!
   A pokud se nemá nikdo k omluvě hráčům, tak tedy hoši, jako občan Šternberka se Vám omlouvám, že jsme dopustili, aby ve Vašem vedení byl někdo, tak křivý!!!
   Jiří Bejdák

 20. Ano ano stará písnička, zase si nikdo z vedení nechce pošpiniti kobereček, vše bude svádět na ty své ” poddané trpaslíky” , jen aby oni měli čisto..Kdybyste v sobě našli aspoň trochu nějaké úcty a hračům se za svou chybu omluvili, nebylo by to na škodu!

  • Velmi, opravdu velmi si vážím reakce pana Jardy a ostatně i všech těch, kteří nemají strach říci nahlas to, o čem se jen šeptá. Nebylo by na škodu, kdyby se někdo z vedení k této diskuzi vyjádřil, ale mám vážné pochyby, že je to věc proveditelná!

   Z počátku mne tady napadali, že jen kecám, moc by mě zajmala nynější reakce třeba Bonda.
   Smějící se, ale smutně smějící Doktor.

   • Pssssst !!!! Tiše!!!!
    Nechte Blonda tam, kde je.
    Koukám na kabel k počítači, kdy se na něm objeví nějaká podivná boule, známka toho, že se opět plíží Blond se svými převratnými poznatky a nápady :D
    Unavený Hermes !

    • Nemyslím, že měl Bond vždy “převratné” poznatky nebo nápady. Někdy jsem s ním nesouhlasil, někdy na jeho názorech něco bylo. Diskuse je snad od toho, aby každý vyjádřil svůj názor ať je jakýkoliv. Každou diskusi však vždycky “shodí” když se diskutující začnou osobně napadat a urážet. A to se v těchto diskusích zejména od Vás Hermesi stává.

    • No dobrá, dobrá – souhlasím. Už nebudu nikoho napadat – i když to nebylo míněno nijak vážně. Už jsem se omluvil.
     Kající se Hermes !

 21. Hokejový teoretiku 13.
  Skoro všichni kluci z našeho manšaftu sledují tuto horlivou debatu a dobře se baví,speciálně nad Vašimi poznámkami.Nejste náhodou fanouškem nebo snad členem vedení HC???

 22. Všem účastníkům debaty.
  Jako dobrovolný vedoucí družstva nejsem odpovědný za sledování různých změn,které vydá ČSLH nebo někdo jiný.Moje osoba zajišťuje maximálně zapsání zápisu k utkání a připravení pitného režimu pro naše hráče,případně během zápasu se postarat o drobná zranění či technické problémy. Vše dělám zadarmo a ani nečekám žádnou odměnu od HC.Pro mne je velké zadostiučinění slušný výsledek v zápase a spokojenost našich borců.
  Sledováním dění v ČSLH je pověřená osoba a tou je na zim.stadionu pan Mgr.Beneš,který zastává placenou funkci šéftrenéra mládeže.Bohužel i on se vše dozvěděl tak pozdě,jako my.Takže kde je asi zakopaný pes.Vše znovu směřuje do vedení HC.Nejhorší na celé situaci je jedna věc.Pan Trunda je předsedou STK pro Olomoucký kraj a ten o těchto změnách musel vědět.Tak tedy nevím proč nám toto nezdělil včas.Pokud ani on o tomto nevěděl,tak mne již nic nenapadá.Pak vládne v Olomouckém hokejové svazu naprostá anarchie. Člověk by ani nevěřil co jedna špatná informace nadělá za rozruch.Je potřeba si vzít z této situace ponaučení a příští rok si vše ohlídat.
  Panu se záhadným označením 13,chcijen vzkázat aby tolik neobhajoval vedení HC a nechválil jejich práci s mládeží.Stačí se jen podívat do letošních tabulek a hned se dozvíte, jak si většina mládežnických družstev Šternberka stojí.Kromě dorostu jsou všichni poslední.Opravdu skvělý výsledek práce.Jen tak dál.Pane 13 otevřete oči a nemelte blbosti.Už i ti kluci jsou z vašich úvah na mrtvici.Pokud máte chuť,můžete přijít neanonymně s námi podebatovat a dozvědět se více přímo ze zdroje.

 23. Myslím, že je zapotřebí vyjádřit se ke komentáři vedoucího družstva pana Jardy.
  Zajímalo by mě, zda je za vedení mládeže zodpovědná konkrétní osoba. Mám informace, že ano a proto mě udivuje, že zde napadáte vedení klubu a pan „doktor“ přímo p. Trundu, který má kromě vedení HC TJ na starosti i vedení zimního stadionu. Dovede si představit, že by v jakékoliv firmě byla jedna osoba zodpovědná za všechno????
  Domnívám se, že je velká vina i na Vás. Nevím jaké činnosti jakožto vedoucí družstva máte vykonávat, ale mým názorem je, že alespoň informace týkající se organizace Vaší soutěže by jste měl znát a je Vaší povinností se o ně zajímat. Nebo čekáte, že za Vámi bude po každé změně dojíždět někdo ze svazu a o změnách Vás při kávě informovat? Milý pane, žijeme v jiné době. Dovedete se představit, že se by se jedna osoba zajímala o všechny soutěže a všechna družstva, která v HC TJ jsou. Právě z tohoto důvodu tam VY milý pane jste. A když ne VY, tak ten, kdo zodpovídá za mládež v HC TJ. A je pro mě velkým překvapením, že se zde jméno osoby, která je za mládež zodpovědná ještě neobjevilo.
  Proto prosím o uvedení tohoto jména a také o to, aby jste jako vedoucí družstva začal vykonávat svoji funkci a nesvaloval vinu na někoho jiného. I VY JSTE ZA TOTO POCHYBENÍ (vašimi slovy PODRAZ) ZODPOVĚDNÝ.

  • Fanoušku, mám pocit, že jsem nikoho nejmenoval a pokud bych měl oslovit toho pána o ktreém se zmiňujete, tak bych jen řekl: máte tam pěkný BINEC!

  • Milí fanoušku. Když dotyšná osoba nestiha obě věci najednou tak at prenecha sve misto nekomu jinemu kdo by to zvladal

 24. Menší reakce na příspěvek pana Vitáska.
  Pokud se nemýlím, tak toto rozhodnuti z hokejového svazu nepostihlo, bohužel, pouze šternberský tým. Myslím si, že každý zápas by se měl hrát naplno a prohra v Hradišti se stejně nahradit nedá. Mým názorem také jest, že kvalitní trenér a jeho asistent, kterými pánové Novák a Vitásek nepochybně jsou, se určitě tuto změnu nedozvěděli až po daném zápase.(nová doba internetu ) Je mou zodpovědností a profesionalitou, jakožto trenéra, se informovat o změnách, které se dějí během sezony. Ne pouze naříkat, že to je chyba někoho jiného. Netvrdˇte zde, pane Vitáseku, že je to podraz od vedení HC a neblafujte hráče; při vašich setkáních po bufetech a rozhovorech s trenéry jiných mužstev , při Vaší moudrosti, musela dojít řeč i na postupové šance a varianty ( během osmi měsíců trvající sezony.) Komunikace mezi vedením HC a vámi(trenéry dorostu) a nařízením ze svazu se zadrhla OK.(nejen ve Šternberku) Pak je chyba nejspíš na více stranách…Všimněte si, že mluvím o chybě (nedorozmnění) nikoliv o PODRAZU! Jakožto trenér, přece musím přesně vědět, jaké možnosti jsou a nenapadat pouze vedení. Zameťte si před svým prahem…….To, že mládež nikoho nezajímá , pouze v případě vybírání příspěvků, je Vaše ubohá nepravda. Položte si Vy sám ruku na srdce, jestli přispíváte-prospíváte hokeji nebo ne??Bezpochyby ano, ale určitě ne nepravdami, které zde šíříte. Podívejte se do okolních měst a porovnejte hokejovou mládež v okolí. Myslím si, že šternberský hokej, mládež , muži a celé vedení zaslouží spíše pochvalu a uznání, že v dnešní době jsou schopni provozovat sport pro děti a další na takové úrovni, po takovou dobu. Je smutné, že Vy jakožto asistent trenéra řešíte tyto problémy zde. Chápu mladé hokejisty a jejich rozladění, ale jak napsal zástupce kapitána, tak hráče čeká další sezona, která bude určitě stejně dobrá jako ta letošní. A pozor na nařízení ze svazu. Doporučuji http://www.hokej.cz kde se vyskytují veškeré info.
  Pěkný den a pevné nervy hochům a vedení HC.

  • Nechtěl jsem se původně do této debaty míchat, ale nedá mi to. Oceňuji odvahu Doktora i některých diskutujících. Panu anonymovi, který má tak ďábelskou přezdívku č. 13, bych jen rád připoměl, že správný trenér má trénovat a na věci kolem servisu a předpisů, je v každém vedení tým, který to má na starost a měl by nést také zodpovědnost!
   Celá tato věc by měla občany zajímat, na provoz zimního stadionu, jde z obecní kasy nemalý balíček, prý jen pár milionů ročně. Nuže, nezbyvá nic jiného, než se zeptat tiskové mluvčí radnice, co že se to v dorosteneckém hokeji, v našem městě děje!
   Všem hráčům držím palse, kluci nevzdávejte to! To, že úřední šiml je někdy pěkná svině, tak za to Vy rozhodně nemůžete!!!
   Jiří Bejdák,Šternberk.

 25. Konečná tabulka KLD lední hokej 2005/2006

  1. Uherské Hradiště 43 bodů
  2. Šternberk 36
  3. Uheský Brod 25
  4. Rožnov p.R. 24
  5. Uničov 20
  6. Valšské Meziříčí 2

  Dovoluji si takto poděkovat všem hráčům oddílu dorostu HC TJ Šternberk za dobře odehranou sezonu.Trenéři Petr Novák a Josef Mikeš si zaslouží také uznání za poctivou a obětavou práci.
  Jaroslav Vitásek vedoucí mužstva dorostu

 26. Děkuji Pane doktore,že jste zahájil tuto horlivou debatu a jsem rád,že aspoň nekdo kromě trenérů a vedoucího mužstva (Jarda) se zajíma o to jak se nám daří.Vůči nám to byl od vedení velký podraz a někteří háči se s tím nesrovnali do dnes ale s tím už nic nenaděláme.Musíme se hlavně soustředit na další sezonu,kterou musíme jasně vyhrát.

  • Já jen nemám rád podrazy a díky tonuto webu naštěstí můžeme takové praktiky odhalovat, ale to neznamená, že bych i nadále nepokračoval v odhalování strůjců tohoto hnusu vůči mladým hokejovým nadějím!
   Máte pravdu, že s tím, co se stalo už asi nic neuděláme, ale s tím, co bude ano, nenechte se do budoucna ovlinit nějakými líbivími kecy. Hrajte, co Vám síly stačí, ale buďte stále ve střehu!

 27. Všem fanouškům dorosteneckého hokeje ve Šternberku.
  Pokusím se Vám stručně vysvětlit vzniklou situaci s nepodařeným koncem sezony KLD 2005/2006.
  Družstvo dorostu se začalo formovat již v srpnu 2005 na letním soustředění.Tady byl vytyčen hlavní cíl sezony,postup do barážě o 1.ligu dorostu.Na sostředění bylo dvanáct hráčů,kteří měli tvořit hlavní jádro mužstva.Dále se pracovalo na získání dalších posil pro Šternberk a trenér dorostu pan Novák dělal vše pro doplnění hráčského kádru.Sezona se začala hrát s jedenácti borci a také první výsledky tomu odpovídaly.Do rozjeté soutěže k dorostu přišlo ještě několik hochů a tak se mohlo hrát i na tři pětky.Ihned to bylo poznat .Po několika odehraných kolech se Šternberk dostal na druhou příčku a zde setrval do konce sezony.
  Krajská liga dorostu,kterou Šternberk hrál se skládá z mužstev Zlínského kraje a kraje Olomouckého.Předešlé ročníky se hrály tak,že vždy první z kraje postupoval do baráže.Podle tohoto se začalo hrát i letos a tak Šternberku stačilo vlastně jen předběhnout ve svém kraji Uničov.Tak to bylo popsáno i v informacích pro trenéry a vedoucí mužstev,které vydává ČSLH.Bohužel v červnu 2005 došlo ke změnám
  v organizaci soutěže,Šternberk a Uničov byli přizváni ke Zlínskému kraji,aby tato družstva mohla vůbec hrát,protože Olomoucká soutěž neměla více účastniků.( Pro soutěž KLD musí být podle nového nejméně tři družstva.)Tak Šternberku nepomohlo umístění před Uničovem,protože jsme vlastně nehráli ligu svého kraje.Tuto novinu však dorostu od počátku sezony nikdo neřekl i když úplné znění úpravy soutěže bylo na vedení HC doručenojiž před zahájením ligy.Štermberk musel tedy být absolutnš první,aby mohl hrát baráž.
  Pět kol před koncem základní soutěže byl náš dorost
  o tři body za vedoucím Uherským Hradištěm.Poslední
  zápas v U.H. se hrál v duchu nezranění hráčů a příprav
  na baráž.V Hradišti se toto utkání odehrálo ve prospěch domácích.Za stavu 4:3 pro Hradiště nás již rozhodčí nenechal hrát v plném počtu.Tak naši borci
  odehráli posledních 28 minut utkání v oslabení.Celé mužstvo
  však spoléhalo na staré postupové pravidla a tak tato prohra nikomu nevadila.Bohužel byla pro náš dorost osudová.Soupeř nám utekl na rozdíl pěti bodů a to se nedalo již dohnat.Pokud by se vědělo o uvedených změnách,tak se hrálo jinak a o stav utkání se všichni porvali. Týden po tomto zápase se teprve dorostanci
  dozvěděli o změnách pro sezonu 2005/2006.To byla pro mužstvo podpásová zpráva a veškeré snažení a námaha přislo v niveč.Mužstvo se totálně zhroutilo a všechny přešla chuť na hokej.Ani se nemůže nikdo klukům divit.Zradilo je vlastní vedení oddílu.Tak kluci zaprotestovali na nástěnce zimního stadionu a tento protest byl velice brzo odstraněn,aby se snad nikdo nedozvěděl,jaký vládne v HC nepořádek.Bohužel do dnešního dne nikdo z vedení klubu nepřiznal svoji chybu,za kterou by stálo se mladým hokejstům omlivit.O to je situace horší,že se to stalo mužstvu,které mělo jediné z mládeže dlouhodobé kvalitní výsledky a není to zásluhou nikoho z vedení HC,protože tady mláděž nikoho nezajímá,jen v případě výběru členských příspěvků.
  To je vše.

  • Moc děkuji Jardo, lépe bych to nenapsal, jsem moc rád, že se do této diskuze zapojil někdo, kdo má přehled.
   S větou, že vedení podrazilo hráče dorostu, naprosto souhlasím. Jen dodám, že vůči těm klukům to byl podraz dosti hnusný!

  • Tak to je humus… Pokud to takto bylo opravdu, tak je to ostudná práce vedení. :(

 28. Milý pane doktore,

  Vaše příspěvky mi připadají opravdu zmatené a chaotické. Sám ještě nevíte kde je pravda a už dáváte vinu vedení HCTJ. Myslím, že by jste si nejprve měl urovnat pár věcí vhlavě, podložit je konkrétními důkazy a potom nás o průběhu celé této situace klidně informujte. Vaše informace typu nemůžu říct kdo apod. jsou opravdu nic neříkající a troufám si říct, že i trapné a Vás samotného znevažující a ztrapňující.

  I přesto Vám přeji hezký den a doporučuji méně zaujaté komantáře

  • Důkazy jsou, informace ověřené taktéž, jen se čeká, jak se zachovají aktéři.
   Mám pocit, že i při jiné kauze na tomto webu bylo jednoduše vysvětleno, že důkazní meteriál lze dát k nahlédnutí osobně, ne však formou internetu.
   Jestli v tom má někdo chaos a zmatek, tak já to určitě nejsem!
   Přeji také hezký den.

 29. Nejprve bych rád napsal, že HC TJ Šternberk senioři došli nejdále v této sezoně z okolních měst. Uničov hraje o udržení, Šumperk byl vyřazen právě šternberským týmem, a Přerov není ani v play off. Za celou sezonu v druhé lize podávali naši muži perfektní výkony a skončili s přehledem na super druhém místě.

  Co se týká tzv. příspěvku zdejšího DOKTORA, tak se mi to zdá přinejmenším divné a zavádějící. Zjišťoval jsem podrobnosti a změna, která byla učiněna, nepostihla pouze šternberské dorosty, ale i jiné týmy a toto rozhodnutí bylo opravdu rozhodnutím hokejového svazu a nikoliv, milý pane „doktore“ nějakým podrazem či zlým úmyslem. Chápu rozhořčení dorostenců a jejich fanoušků, ale bohužel někdy dochází k situacím, se kterými se nedá nic dělat. Doktor zmiňuje sklerózu či úmysl……….neuvede – li jméno bude údajně právně rozmeten. Trošku zvláštní reakce. Ještě jsem neslyšel, že by šternberský hokejový klub někoho právně rozmetl, ale na druhou stranu jsem viděl jak šternberští junioři či senioři rozmetli několikrát své soupeře. Doktore, šternberský hokej bojuje na všech frontách, připojte se i vy a to, co je dané hokejovým svazem, neshazujte na vedení. Myslím, že porovnáme – li činnost všech zúčastněných v HC TJ plus veškeré letošní výsledky s okolím, nemáme se za co stydět ba naopak. Vedení bojuje a snaží se. To je můj názor jako hráče a pozorovatele.

  • neberte prispevky na tomhle webu vazne.

   o necme se tu debatuje, dukazy nejsou, kdyz se dodaji, tak se zpochybnuji.

   je to tady na urovni nejake hospody 4. cenove skupiny.

   At se tedy šternberským hokejistům daří víc než klukům v Turíně :-)

   • Bonde, když nevíš o čem je řeč, tak raději zmizni na jiný web, rádi tě tam přivítají.
    A Vy, p. hráči, chcete snad popřít, že v červnu r,2005 byl hokejovým svazem zaslán dopis o změně pravidel všem hokejovým klubům?!

  • Pokud chceš,pošlu ti audio a video záznam,že nemáš pravdu a vše je trošku jinak. Co ty na to?

 30. Dorostenci měli také hrát semifinále, ale nehráli. Ne kvůli svým schopnostem, ale díky podrazu, který na ně byl ušit! Zkuste uhádnout, kdo měl tu moc jim to provést.
  Že by nejvyší ve Štbk hokeji?

  • Doktore buďte trošku konkrétnější, ne každý je v obraze (já určitě ne…). Jaký podraz? Kdo ho spáchal?

   • Za postup do semifinále jim byli slíbeny různé výhody a kluci uvěřily a bojovali. Úspěch se však nekonal, zatím co dřeli, došlo ke změně pravidel ( hokejový svaz ), ale tato skutečnost jim byla zamlčena, takže byli vyřazeni pro porušení pravidel! Náhoda, úmysl, kdo ví ten asi nepoví.
    Dík za dotaz!

    • Kým bylo zamlčeno změna pravidel? O jakou změnu se jednalo, že byli vyřazeni? Pořád tomu nerozumím.
     Teké díky za odpověď.

    • Trenér trénuje, kluci hrajou a potom je někdo, kdo hlídá právní náležitosti. Konkrétní jméno zatím neřeknu, čekám teprve další informace i k té změně. Co vím, tak se to zřejmě týkalo hostujících hráčů. Mohu vám však slíbit, že tuto věc budu i nadále tvrdě sledovat a průběžně vás informovat!

    • Zápis o změně pravidel přišel ze svazu v létě r. 2005, na vedení Štbk. hokeje si nyní problém přehazují jako horkou bramboru, možná by to chtělo směrovat dotaz přímo na webové stránky zdejšího hokejového klubu. Sám velký šéf se brzy vrátí z Turína, z olympiády, tak se možná sám vyjádří!
     Budu dále sledovat i zveřejňovat.

    • Je také zvláštní, že jindy bouřlivý trenér mužů, byl při zápase o postup dosti v klidu. Tentokrát na hráče nekřičel, i když způsob jejich hry byl také zvláštní!
     Tolik reakce z publika!

    • Řeknu to tedy jednoduše, jedna osoba z vedení Štbk hokeje, díky své skleroze nebo úmyslně, zavinila vyškrknutí dorostenců ze semifinále!
     Chcete jméno? Zatím nemohu sloužit, byl bych právně rozmetán, jak jsem slíbil, budu i nadále informovat veřejnost. Ostatně i sami hráči již protestovali.

Comments are closed.