ŠTERNBERK ORG • 2004-2019 • 15 LET EXISTENCE

Podobné články

12 Comments

 1. 7

  Anonym

  Jsou to všechno jenom řeči, řečičky…. . Když něco vím a jsem si jist v kramflecích tak se proti tomu postavím a nekecám. Zastupitelé, radní a představitelé města se nelíbí ?
  A zase o volbách budeme všichni jako stádo oveček volit ty naše berany a to jen proto abychom si později na ně mohli zanadávat !!! Tak si zkuste postavit se místo nich a nastavit svoje já do palby cca 14.000 lidí ! Ano je těžké !!! To poznali zástupci SOS na své kůži – a nakonec žaloba na jednoho z nich ( to je skutečně úsměvné až k pláči ) jako by to bylo srovnatelné s loupeží a nebo z tím co zde bylo uvedeno o právníkovi ( samozřejmě pokud je to pravda ). A tak babo raď !

 2. 6

  Anonym

  Abych pravdu řekl, tak od Zemánka jsem nic jiného nečekal. Teď si jenom tak mimochodem vzpomínám na perličku z referátu dopravy za působení technika p.Foukala pod vedením jeho nadřízené pí.Runštukové a jeho “prazvláštní” způsoby přihlašování vozidel. Jeho odchod ve vší tichosti z MěÚ a čí to asi byl zájem??? Že by provázanost sponzoringu místního volejbalového oddílu??? Teď mě tak napadá, že zde plně platí:kde není žalobce, tak není ani soudce. A co se týče “luxusního” městského právníka, tak to je kapitola sama o sobě, ale to určitě ví každý. Kancelář poskytnuta městem a referentka právního oddělení, která je zaměstnancem MěÚ vyřizuje ve své pracovní době jeho soukromé případy. Hm, mohu konstatovat, že to by se mi taky líbilo. Mohl bych pokračovat dál, ale to by mě ve všem přešla chuť…chuť z toho, jak v převážné většině “fungují” představitelé našeho města.

 3. 5

  Anonym

  Zajímavé je, jakým způsobem nám pan Zemánek dojednal pronájem našeho majetku. Dle jeho slov jsme na tom tak stratní, že z peněz z pronájmu ještě hradíme běžnou údržbu.
  Ta je ale podle zcela běžného nájmu a pronájmu §687, odst. 3 občanského zákoníku vždy na nájemci (samozřejmě kromě případů, kdy se strany dohodnou jinak = ale v tom případě ať nám vysvětlí, proč se dohodli jinak!!!!). Je zajímavé, že jen když se jedná o něčí korýtka, tak se nám tento § někam a z divných příčin vytratil a nahradil paskvilem o povinnosti hradit údržbu???
  Vždyť v městkých bytech si běžnou údržbu musí hradit také nájemce, tak proč je to v případě Agelu jinak? Asi nebyl zrovna městský luxusní právník k dispozici ke konzultaci. Nemohu si pomoci, ale tento způsob je dost na hraně něčeho hodně smradlavého……
  Laďka

 4. 4

  Anonym

  co vím tak “větší manipulační prostor” se vytvářel i tím 800 tisícovým dárkem, věnovaným Agelu 2 týdny před tím než nemocnici převzal.
  Pan Zemánek obhajoval též legračně nízké nájemné .
  Amatérismus a jen amatérismus – bohužel město díky něčí blbosti tak přichází o peníze.

  1. 4.1

   Josef

   Toho, kdo bude souhlasit s převedením majetku města na AGEL, toho je potřba postavit před soud pro zneužití pravomocí veřejného činitele nebo jak zní ten §.

 5. 3

  Anonym

  To je unikát: s vlastním majetkem nemoci disponovat mohou jen šternberští stupidní radní včele s odbory města. K čemu pak je městský právník? To už není normální stav.

 6. 2

  Anonym

  Už to dotáhli k postupné likvidaci nemocnice. V lékárně u nemocnice jsou léky dražší o téměř 100 % než jinde a to prý patří stejné společnosti. Tak to bude zábava…..

  1. 2.1

   Anonym

   mylná informace – lékárna není majetkem firmy Agel !!! Zkuste se zeptat personálu…..

   1. 2.1.1

    Anonym

    Nebo Michalčáka!:-)

    1. 2.1.1.1

     Anonym

     taky vedle….

 7. 1

  Bobr

  …zastupitelstvo k tomuto řekne své.Je už pět minut po dvanácté,aby ve Šternberku nastala změna v řadách radních.Starostu nevyjímaje.

  1. 1.1

   Anonym

   Jak je u toho Zemánek, tak to je úplně v háji !

Komentáře jsou ukončeny.