ŠTERNBERK ORG • 2004-2019 • 15 LET EXISTENCE

Podobné články

14 Comments

 1. 3

  Anonym

  No mě to příjde jako výsměch kdyz inflace byla 6 procent

 2. 2

  nemo

  tak jsem se dobře pobavil při této informaci,to co se tvrdí je dobré tak akorát na to aby si lidé o zaměstnancích myslely že jsou stále nespokojení ale realita je jiná zvýšení platu o až 2% je k smíchu když se naopak platy v základu v průměru u středních a nižších zdrav.prac. snížily a to podstatně. stačí když se zaměstnanec podívá na svúj platový výměr který je nižší než v předchozích letech. plat se prý bude dorovnávat v pohyblivé složce mzdy ale o tom se již nikde nepíše takže to nemá zaměstnanec jisté.. nejvíc to pocítí ti co tam dělají delší dobu. hold jen hezké řeči o navýšení platu. spíš by se lidé měli zajímat o to proč tolik zaměstnanců z nemocnice utíká a už i vlastně uteklo. viz chirurgie z 7 lékařů to jsou již 4 co odešly dále sestry (ne málo co jich již odešlo )a pomocný personál pod.i z jiných odd jako aro interna.Neurologie odd je již uzavřené nejsou lékaři sestry – (zůstala jen neurologie jipka )jsem zvědav jak si to dále v agelu představují.co na to zdejší lidé řeknou?

  1. 2.1

   Růžový panter

   to je fakt hrozný že i ve zdravotnictví bude pohyblivá složka mzdy, to je fakt nečestné a nesportovní, lepší je dělat podle tabulek a vím že budu mít pořád stejně……

   1. 2.1.1

    Anonym

    Pantere, něco se jaksi zapomnělo komentovat. Slova o nižším zdr. personálu, odchod mnoha lékařů i sester a hlavně uzavření neurologie. Chodíval jsem tam často na infůze-ambulantně. Každý den tam chodívali také lidé s bolestmi zad a nebylo jich málo. Tito mohou nyní na infůze jezdit leda do háje.
    Má maličkost je klientem FN Olomouc. Ovšem, pokud Julínek prosadí svou, i já a mnoho jiných se staneme zbožím a do toho háje je budeme následovat.
    Jiří B.

    1. 2.1.1.1

     Anonym

     Nepsal náhodou kdesi ex-ředitel, velký propagátor městských dotací do nemocnice, že neurologie nebude uzavřena???

    2. Anonym

     Namluvilo se toho hodně, ale jak to již v ČR již bývá, po získání kořisti se hraje mrtvý brouk.
     Jiří B.

    3. 2.1.1.2

     quarton

     uzavření neurologie ? myslíte to oddělení kde byli . 1x primář, 2 x doktor, 1 x vrchní sestra, 1 x staniční sestra, 3 x sestra, 2 x uklízečka – a leželi tam “3 pacoši ” ?

    4. biturbo

     Přece jen jde o zdraví lidí.
     narozdíl třeba od Městské policie, která má 25 členů, několik vozů a u terénní Vitary byly za dva roky dva, slovy Dva, tak zvané “zásahy”.
     To už mi přijde lepší mít tady neurologii, její užitečnost nemusí být o tom, kolik tam leželo pacošů ale kolik pacientů tyto služby využilo (ne všichni přece musí být ležáci)

    5. Anonym

     Nevím, jak jsi k těmto číslům přišel, ale já také psal něco o infůzích, které tam byly podávány ambulantně. U nich se také musí třeba tři hodiny ležet. A vůbec, lidi se dle tebe asi uzdravují, když jich tam bývalo tak málo.
     Jiří B.

    6. Anonym

     no tak si sednou na internu na infuze není asi třeba takovou sestavu ( ještě jsem zapomněl na konzultujícího exprimáře, ošetřovatelku a doktora po škole ).

    7. Anonym

     Je vidět, že nevíš o čem mluvíš, některé infůze jsou natolik silné, že u nich musíš ležet za stálého dohledu sestry i lékaře.
     Dal bych ti třeba řádnou dávku solumedrolu a vychutnej si to vsedě na interně, kde internisté nevědí, co může přijít, neurolog ano.
     Brzy jedu do FN, možná i tam nás za chvíli budou léčit na interně, kdo ví.
     Jiří B.

    8. quarton

     trochu zlehčuju s tím sezením. lehčí infuze proběhnou na interně a těžší v v olomouci. ušetřím za oddělení a ušetřené peníze půjdou do “dražšíh infuzí”- mě se to celkem zamlouvá vám ne ? šetřit a optimalizovat se musí všude a pro zdravotnictví to platí dvojnásob. zeptejte se sestřiček na geri jestli je jejich práce stejně namáhavá jak na neurologii.

    9. Anonym

     Těžkej prúšvih je, že kapacita neurologie ve FN Olomouc je již nyní jaksi hyn. Pokud tam nastupuji nejen já na plánované infuze v devět dopoledne, na lůžko se dostanu mezi třetí až čtvrtou odpoledne. A to lůžko je ještě teplé po právě propuštěném. Není to o organizaci na oddělení, ale množství klientů.
     Když chci něco optimalizovat,obzvláště ve zdravotnictví, neměl bych se ohlížet jen na zisk. Pokud se však zdravotnictví stává kšeftem, není to cesta hodná vyspělého člověka.
     Jiří B.

 3. 1

  Anonym

  ha,ha?????????!!!!!!!!!!

Komentáře jsou ukončeny.